Съпруги на военнослужещи 4

  • 67 194
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
deni_den,благодаря за новата тема.Дано да я изпишем само с хубави новини.

# 16
  • Мнения: 135
Хоп и аз тук   typeuu Поздрави за всички пишещи и четящи момичета и дано в този вълшебен месец желанията ни да се сбъднат и наистина повечко хубави новини се чуват тук  Wink

# 17
  • софия
  • Мнения: 757
Има ли сред Вашите дечица, които есента са първолаци?

# 18
  • Мнения: 6 001
Има ли сред Вашите дечица, които есента са първолаци?
Peace

# 19
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Има ли сред Вашите дечица, които есента са първолаци?
Peace

 Peace

В предишната тема някой беше писал, че водил децата на коледно тържество в поделение. Правилно ли съм прочела? Това много ме изненада Thinking

# 20
  • Мнения: 204
Има ли сред Вашите дечица, които есента са първолаци?
Има  Wink
Miriel правилно си прочела.Аз го писах 2г. подред ходихме в поделението да посрещаме дядо Коледа.Много добре го бяха организирали, но тази година май ще пропуснем.Миналата година бяха минусови температури и се изпоразболяхме.Стига му в градината и вкъщи  Whistling

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Хм, това за Плевен не съм го чувала.

# 22
  • Мнения: 266
В предишната тема някой беше писал, че водил децата на коледно тържество в поделение. Правилно ли съм прочела? Това много ме изненада Thinking

При мъжа ми е традиция всяка година  Peace

# 23
  • Мнения: 6 001
и аз питах мъжа ми, но за трите години тук каза че не е виждал  santa2 то не че като бяхме в Карлово е имало newsm78

# 24
  • Мнения: 91
Да,и аз накарах моя мъж да разпита за Карлово,но колегите му не са чували да е идвал Дядо Коледа в поделението  Confused

# 25
  • Мнения: 204
Явно си зависи от поделението.При мъж ми има и снежанка-една войничка с булчинска рокля, идват и деца от дом за сираци.Раздават топъл чай за сгряване /не че помогна миналата година/ Предната година дойде с хеликоптер, беше много зрелищно, но миналата година беше с пожарната кола поради мъглата.

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Питах моят - много се изненада. Значи тук това не се е случвало, сигурна съм, че щеше да ми каже.

Последна редакция: сб, 03 дек 2011, 11:21 от Miriel

# 27
  • софия
  • Мнения: 757
И аз при мъжа ми не съм чула такова нещо за децата да правят....Миналата година май имаше  във Военния клуб- но си представям вътре какво е било. Ние сме само с Дядо Коледа в градината и ако отидем на Коледа извън София.
За първолаците в София- кандидати за 32 и 18 соу?...от там нататък продължаваме на лични. Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
В Граф Игнатиево и в Крумово всяка година идва Дядо Коледа Peace
Доста се чудихме тази година дали да отидем с малкия, но се отказахме - малък е още. Догодина живот и здраве ще идем в Графа

# 29
  • Мнения: 2 741
 Ох, пък аз ще си имам мъж  newsm68

 Ще ги пуснат на 8-ми и 9-ти да са си вкъщи ( нали е студентски празник )  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт