Съпруги на военнослужещи 4

  • 67 339
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • някъде там и аз незнам
  • Мнения: 45

радини вълнения как никой,не знае не поддържате ли връзка с близките си?
[/quote]
Подържаме връзка разбира се, но казахме че е на курс в чужбина Wink,помогна ни и това да ни повярват че преди това беше по английски на първо ниво в шумен,второ в търново и после трето в софия и казахме че сега му е последното ниво но за 6 месеца в чужбина.Свекърва ми е малко текък случай спрямо сина си и решихме да и го спестим ( щом сме почнали с един,трябва и сд ругите да е така), много ми е трудно да съм сама в тази ситуация и да внимавам какво говоря, но от страна на близките ми няма постоянният тормоз как е и т .н Ние сме силни, щом сме се омъжили за военни трябва да се държим и да не се предаваме Wink

# 76
  • някъде там и аз незнам
  • Мнения: 45
Не е лесно момичета,отсрани изглежда много лесно и бързо минава.Но ние си знаем какви притеснения изживяваме.
Дори от страни не е лесно! Аз затова, не го пускам на мисии моя мъж. Беше полудял по едно време, но го спрях. Аз ще се побъркам ако отиде, не знам как издържате......
И аз не го пусках, докато не дойде един ден и каза че заминава  Laughingбеше си оправил документите и аз нищо не можах да направя освен да се съглася и да го подкрепя

# 77
  • Мнения: 91
Момичета,включвам се в дружинката с притеснените съпруги.И моя сега ще заминава на първа мисия  март месец.Аз ще съм на работа,а малката живот и здраве ще трябва да тръгне на ясла.И аз си мисля,че новините ще са тема табу в нас.Каквото каже той-това ще!

# 78
  • Мнения: 86
Не е лесно момичета,отсрани изглежда много лесно и бързо минава.Но ние си знаем какви притеснения изживяваме.
Дори от страни не е лесно! Аз затова, не го пускам на мисии моя мъж. Беше полудял по едно време, но го спрях. Аз ще се побъркам ако отиде, не знам как издържате......
И аз не го пусках, докато не дойде един ден и каза че заминава  Laughingбеше си оправил документите и аз нищо не можах да направя освен да се съглася и да го подкрепя
И моя мъж така ги взима решенията  Laughing
А кога е бил на курс по английски в Шумен? И моя беше 2007г.

# 79
  • някъде там и аз незнам
  • Мнения: 45
Не е лесно момичета,отсрани изглежда много лесно и бързо минава.Но ние си знаем какви притеснения изживяваме.
Дори от страни не е лесно! Аз затова, не го пускам на мисии моя мъж. Беше полудял по едно време, но го спрях. Аз ще се побъркам ако отиде, не знам как издържате......
И аз не го пусках, докато не дойде един ден и каза че заминава  Laughingбеше си оправил документите и аз нищо не можах да направя освен да се съглася и да го подкрепя
И моя мъж така ги взима решенията  Laughing
А кога е бил на курс по английски в Шумен? И моя беше 2007г.
ами в шумен мисля че беше в далечната 2003 или 2004 не помня вече Blush

# 80
  • Мнения: 35
И аз не го пусках,ама си нави и замина.И всеки път е за последно,ще го видим сега като се върне живот и здраве дано наистина да е.
Наистина добре,че сега има връзка постоянно.Skype,телефони.Моят мъж си носи и мтелската карта и от интернет могат да се пишат смси,когато няма възможност да се чуем по skype.

# 81
  • софия
  • Мнения: 757
ilr , съпругът ми беше 2007 г на курса в Шумен, от февруари месец мисля...или януари, но не и по- късно.

# 82
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
Не е лесно момичета,отсрани изглежда много лесно и бързо минава.Но ние си знаем какви притеснения изживяваме.
Дори от страни не е лесно! Аз затова, не го пускам на мисии моя мъж. Беше полудял по едно време, но го спрях. Аз ще се побъркам ако отиде, не знам как издържате......
За мен това да не позволиш на мъжа си да отиде на мисия е несериозно, та той е достатъчно голям и зрял, че да взима решението, а с тебе само да го обсъди. Дано не те обвинява някога за това че е пропуснал шансове, заради теб.Когато милото се върна ми благодари за подкрепата и силата и ми заяви, че има ли шанс пак ще отиде и ще очаква същото отношение, въпреки че вече имаме и дете!

# 83
  • Мнения: 22 522
Ехе, много мъже на мисии. ) Да са живи и здрави и всичко да е ок, когато заминат.)

rubbi, ами не смятам че е несериозно. Защото този мъж вече не е сам, а има отговорности и към семейство и дете. Така че да, това трябва да се обсъди със семейството, а не да решава сам.

# 84
  • Мнения: 91
Да и аз съм на мнението на Мирама,че има ли семейство и дете трябва решението да се вземе от двата,а не самосиндикално  Peace

# 85
  • Мнения: 212
Момичета за какви решения говорите?На моя мъж му дойде името в телеграма да заминава за Афганистан 2007г. никой не го е питал!Въпреки това, аз също смятам, че когато един военен иска да замине по собствено желание, трябва да го обсъди със семейството си, а не да решава сам.
Стискам палци на всички мисионери да се върнат живи и здрави при семействата си!  bouquet

# 86
  • Мнения: 35
Досега не бях чула някои принудително да е заминал на мисия  Thinking.Тук е пожелание,има достатъчно желаещи,че и много недоволни които не са одобрени.
И аз смятам че трябва да се обсъди със семейството.Важното е всички да се върнат живи и здрави!

# 87
  • Мнения: 212
Досега не бях чула някои принудително да е заминал на мисия  Thinking.Тук е пожелание,има достатъчно желаещи,че и много недоволни които не са одобрени.
И аз смятам че трябва да се обсъди със семейството.Важното е всички да се върнат живи и здрави!

По принцип е така- по желание, но тагава той тъкмо взе станаг 2-ки, а почти нямаше тогава хора с неговото звание и да отговарят на изискванията.Беше някакво много объркано...казаха му, че заминава и след 3 седмици го изпратихме, без подготовки, без нищо.. та така....всичко може в нашата родна армия  ooooh!

# 88
  • Мнения: 2 762
 И моят мъж иска на мисия. Даже много много иска, да не кажа че ще умре с отворени очи заради тези мисии.Ходил е веднъж само. Аз бих го пуснала защото виждам колко много го иска, но уви от сегашното му поделение не излизат на мисии или ако излезе някой е срещу 5 хилки....Сещате се за какво говоря.

 Да ви кажа предпочитам мисии пред това да стане наемник в частни армии, защото имаме и такива познати, а той и това иска ..... Tired

# 89
  • Мнения: 266
  Да ви кажа предпочитам мисии пред това да стане наемник в частни армии,

Не бях чувала за частна армия , би ли ми разяснила  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт