Доверие, моралност... и окситоцин

  • 3 456
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 365
Не, трябва да си забоде иглата право в мозъка, в центъра на удоволствието. Така ще изпита и оргазъм.

Не знам какво е пушил...пак...

# 16
  • Мнения: 68
Имам конструктивно предложение, моля, спешно темата да се прекръсти "При нас е весело", казвам ви, заболя ме къремът от смях!
Mamacita Bandida,Мишона,браво на вас,ох, не мога да спра да се кискам!Май нещо окситоцинчето ми е повечко

# 17
  • Мнения: 6 365
Внимавай, мозъкът произвежда много ендорфини, допамин, серотонин и окситоцин. Да не почнат да ти изтичат от ушите:)

А ако ти е много весело- ела в СУ, там това се учи. Много полезна специалност, от нея научих тайните на фитнеса и свалих голям процент телесни мазнини. Не е зле като за философска програма.

# 18
  • Мнения: 68
Не, трябва да си забоде иглата право в мозъка, в центъра на удоволствието. Така ще изпита и оргазъм.

Не знам какво е пушил...пак...

Нали знаете в какво още се отделя окситоцин, то не е само У мозъко,а.....+ 18

# 19
  • Мнения: 2 927
     За мен, доза ендорфин, моля!
     Лоша майка съм. Родих естествено и тръгнах на работа година по-късно. Имам нужда от малко щастие, за да не изпадна в депресия от първото.

# 20
  • Мнения: 202
Людмил да ходи да се гръмне

 #2gunfire

# 21
  • Мнения: 6 365
Както казала Патриша Чърчланд на мъжа си след тежък работен ден: скъпи, адреналинът ми е окъсил центровете за удоволствие, имам спад на серотонина, сипи едно Шардоне!

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И на раждалите със секцио се влива след операцията - за да може да се влюбят в онова, дето изтича от тях.

 Joy Joy Joy

Явно не обичам децата си. За разлика от многодетните ромки.  Thinking

# 23
  • Мнения: 46 518
Най-обичам мъж да ми обяснява какво и що за раждането  Laughing

# 24
  • Мнения: 68
А къде оставихме Доверието и Моралността, ааа ? То без тях и окситоцин как ще се появим на бял свят,а?Да живеят доверието, моралността и окситоцинът,ура!

# 25
  • Мнения: 6 365
Иди обяснявай после защо жена ти е избягала с анестезиолога- просто го е видяла и не е могла да не се влюби.

Знаеш ли колко окситоцин отива за едно раждане? Банка от половин литър си изтича за минути на финала, това си е жива либоффф от пръв поглед!

Ау, забравих, тя била и морална от хормона. Значи няма да се награбят с медицинския екип.

# 26
  • Мнения: 7 112
Мамасита, разрешаваш ли да те цитирам по памет?  Laughing
"На всеки, който пише неграмотно, му слагат окситоцин за наказание ..."

# 27
  • Мнения: 702
Ох, беее, ще родя заради вас.. smile3532 smile3532 smile3532

# 28
  • Мнения: X
Най-обичам мъж да ми обяснява какво и що за раждането  Laughing

Ех, тъкмо и аз това щях да напиша, ама пък много веселяшка тема, така се посмях от сърце  Grinning

# 29
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Crazy ГаСиму мусимУ , Людмил и Клюто ли налази  Mr. Green

или е тактика за да  "изгони" някой  неугоден от темата в която се подвизава в алтернативния Wink

Общи условия

Активация на акаунт