Стягаме подаръци, елхи, а под тях за нашите любими тестче с две черти - темa 82

  • 19 788
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Момичета, хелоу и от мен днес. Сутринта такова хубаво утро ви пожелах в предната темичка, но нещо натиснах на телефона без да искам и поста беше тайм аут, а нямах време да пиша наново.
Хайде да ни е честита новата тема и да е пълна с много добри и двучертичкови новини  Hug  bouquet
Мецани, справила си се страхотно и темичката е прекрасна   bouquet
Плодче, дано да носиш добри новини от прегледа  Praynig
Блонди,  Praynig ЧХГ да е ок
Дидолина, еми какво да кажа за чертата - ЧЕСТИТО! Вече кьорав да си ще я видиш, така че там е моме и тов значи само едно - тестът е положителен! При мен беше такава бледа около 4-5 дни преди очакваната МЦ. Много се радвам и стискам палчета за една лека и безпроблемна бременност  Hug
Жоржи, честито мамче! Бързо възстановяване на теб! А на малката принцеса желая весело и безгрижно детство   bouquet
A_vagabоnd, и твойто време наближава малко по малко и затова вече започвам да ти стискам палчета за една прекрасна среща с малкото чудо на живота ти и за леко и безпроблемно раждане  Hug
me4koni, голяму гуш  Hug
Имам надежда и аз я мислех и й надзъртах в профила  Thinking Даже днес си мислех, че най-добрата причина да я няма е да са й резнали нетя  Laughing
dharmaaa тестът си е положителен. В самите инструкции на тестовете за бременност си пише, че не е задължително тестовата черта да е силно наситена, за да се счете за положителен. При теб може просто и нивата на ЧХГ да са по-ниски. Не се тревожи излишно. За твое успокоение си пусни един кръвен да проследиш хормона. Стискам палчета и тихичко честито Praynig
zazu1,  Praynig Praynig Praynig

Бебеносна вечер  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 22:26 от Doni M

# 91
  • Мнения: 2 358
Хоп цоп в Мецината тема

Честито на жоржи да и е жива и здрава момата   bouquet
Честито и на 3-те мацки видели 2 чертички   bouquet

# 92
  • Мнения: 1 591
Дубрютру и от мишата хралупка, пак се оспах  Blush
Меци страхотна нова темичка    bouquet
Дидолино браво бе душа, стискам палци, тихичко честито!!!!   fingerscrossed Praynig
Честита бебка на мама Жоржи!  Да порасне жива и здрава, много щастлива!    bouquet
Зузи радвам се за джаза!!!   Hug
KaRoLa хубаво е че сте открили проблема, пък нова година - нов късмет   Hug
dharmaaa честитоооооо   Hug
зазу моля се всичко да е наред  Praynig Hug
Ренденце липсваше   bouquet
Момичета, ако има кой да понаръси още малко, хич няма да се разсърдя  Mr. Green  Чакам мъжо да се върне от пустата командировка че да се залавяме за работа  Blush, дано О дойде до неделя, че иначе пак ще я изпуснем.   Whistling
Хубава вечер на всички!   Hug

# 93
  • Мнения: 29
Здравейте момичета, ние бебеправим от 2 месеца и се надяваме,че по Коледа стават чудеса.
От една  седмица обаче ми закъснява и днес реших да си направя тест и е положителен /немога да повярвам на очите си.Та въпроса ми е възможно ли е да не е отчел правилно и мога ли вече да се радвам?
Извинявам се ако не е за тук въпроса ми,но съм много развълнувана! Embarassed

# 94
  • Мнения: 3 499
Честита ни нова тема Simple Smile
За авторката Hug  bouquet

Сега се връщам от София. Резултатът от преглед е много добър. С едното око съм 0 диоп., а с другото +0,5, като имам и слаб астигматизъм. Докторът каза, че до следващия контролен, който е след 3 м., трябва и този + да се е изчистил. Дано Praynig

На мама Жоржи честита бебка  bouquet Много да ги радва и слуша.

Дидолина, Дарма, тихичко честито. Лека бременност, дами... и много положителни емоции Hug Hug

# 95
  • Мнения: 1 591
Браво Плодче, много хубави резултати!  Hug

# 96
  • Мнения: 452
Ей ма пак и мен  newsm62

Всички у къщи са подредени само разгонената котка я нема пак ей пак ще забременее преди мен немога да се вредя от нея и все съм акушерка  Laughing

Плодче браво за прегледа

Блонди ти днес май ходи на кръвен Simple Smile какъв е резултата

Яжке другата седмица та искам при мен кви са тия лелки ела към офиса да прихваме от наще бременни Simple Smile шефа вече махна стола на който сяхата и трите сядата на един и същи стол една слет друга де  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 4 864
Здравейте. ще ми е терсене  за диагнозата..Хем знам,че е лечимо и ,че има надежда...А ако ви кажа как се изръсихме 100 лв за хапчета.Сега трябва да правим нова схема кой какво ще пие... Оф,защо е толкова трудно????? Направо се вбесявам,честно ви казвам. Толкова жени забраняват без да искат и без да си искат децата,а ние,дето тоолкова много искаме...Греда  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 98
  • Мнения: 1 591
Каролка, вярвай мила, вярвай, вярвай!!!  Точно защото е трудно, после ще е още по-сладко!  Голямо гушшш   Hug

P.S.
Всички у къщи са подредени само разгонената котка я нема пак ей пак ще забременее преди мен немога да се вредя от нея и все съм акушерка  Laughing
hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 20:41 от мишки

# 99
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
  Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 452
Карола мисли положително миличка! Негативизма не ни помага ... от известно време съм започнала да мисля положително и само да се усмихвам ... и се чувствам по- добре!  Simple Smile

И аз си казвам как може да има майки които оставят всеки ден децата си още в родилния дом ... как така забременяват .... от въздуха хващат ....

а относно котката ми Simple Smile нейната майка я гледахме като член на семейството ни ... беше чисто бяла турска ангора но преди година я намерихме убита на пътя пред къщи точно на рожденния ден на мъжа ми ... остави ни 6 бебета на 2 седмици .... представяте ли си какъв ужас беше в къщи ... мъжът ми плака като малко дете ... и понеже аз съм на работа той ги отгледа като ги хранеше на 2 часа със спринцовка с мляко .... и си оставихме отново женско но кето не прилича на нея ... хи хи хи и милата роди още нямаше и година ....

ох и още нещо ... хи хи хи понеже сме в къща имаме куче на дрова каракачанка която от 5г неможем да заплодим ... и кво мислите на петровден мъжо ми звъни и вика Джеса родила 5 кученца .... непорочно заченала ха ха ха е викам си аз това ако не е знак .. значи следва моя ред Wink

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 20:49 от Alexandria

# 101
  • Мнения: 739
... Резултатът от преглед е много добър. С едното око съм 0 диоп., а с другото +0,5, като имам и слаб астигматизъм. Докторът каза, че до следващия контролен, който е след 3 м., трябва и този + да се е изчистил. Дано Praynig....
Плодчe, браво Hug много добри резултати Peace Аз май нещо съм изпуснала, но ти операция на очите ли си имала, какъв е случая при теб? Как ги сваляш диоптрите? Извинявай, ако те карам да се повтаряш, но ми е интересно, а явно съм изпуснала newsm78

# 102
  • Мнения: 191
Тикве, ти няма ли да ръснеш прах???

Честито на Дарма и Дидолинка! Зазу - търпение и спокойствие, всичко ще е ок, ще видиш, че любимите ти мъже ще станат трима много скоро!  Hug

Йооориии, споко, и аз съм като теб - изтощена съм и заспивам всеки път, не е шега това да работиш по 12 часа Simple Smile Хайде горе главата, ще се напънем за другия месец, тъкмо по Коледа стават чудеса  Hug

Каролка, прави каквото трябва и ще видиш как времето ще мине незабелязано и пак ще стане време да се вайкаш за бременско гадене например  Hug

Момичето, което пита дали да се радва на положителния тест - да, честито! Но радвайки се е добре да се затвърди радостта с един кръвен тест, а после друг след 48 часа.   bouquet

# 103
  • Мнения: 4 864
Милички,знам,че трябва д амисля положително, но малко ми е кривичко днес. Ще ми мине. Радвам се, че засега сме си намерили лекаря и клиниката. Щом веднъж е станало, ще стане... Няма къде да иде. А около мен само дечковци, майки.. Sad След 2 седмици съм на преглед в Тутракан, ще му покажем резултатите и да видим неговото становище.

Благодаря ви за подкрепата!!!

# 104
  • Мнения: 452
Милички,знам,че трябва д амисля положително, но малко ми е кривичко днес. Ще ми мине. Радвам се, че засега сме си намерили лекаря и клиниката. Щом веднъж е станало, ще стане... Няма къде да иде. А около мен само дечковци, майки.. Sad След 2 седмици съм на преглед в Тутракан, ще му покажем резултатите и да видим неговото становище.

Благодаря ви за подкрепата!!!

А при мен на работа една колежка роди и 3 са бременни ... свива ми се сърцето на моменти ...

Общи условия

Активация на акаунт