Празник сред февруарчета настана - синеоката Алекса кака стана (39)

  • 25 656
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утрооо !  Hug


# 721
  • Плевен
  • Мнения: 52
Добро утро на всички. Мама днес има рожден ден, ама не знам как да ви почерпя, та...чувствайте се почерпени. Весело изкарване на новогодишната нощ. Дано всички болни дечица да се почувстват по-добре.
Таничка, стискам ти палци да успееш да издържиш!

# 722
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Влязох преди 4 дни да ви поздравя, но нищо не се е отразило тук - много странно!  ooooh!
Както и да е: Честито Рождество! Да сте здрави всички, да се обичате и да бъдете обичани и много късмет във всичко, с което се захванете!
Ла вида, честит юбилей! baloni
Честит имен ден на всички, които са празнували през изминалите дни!
Да са ви живи и здрави и роднините празнуващи именни и рождени дни! Hug  bouquet
Юху, браво за свекърите!Аз не случайно те попитах в по-предишен пост дали не ти готвят изненада! Party
Таничка, да се свършват тези неприятни емоции при вас, да се кротне Ния, да оздравява бързо Алето и да си изкарате много хубави празници!
Това пожелавам и на всички болнички - малки и големи!
Дядо Коледа при нас беше щедър - много съм доволна - Борката получи майсторската маса с инструменти, от която е в див възторг, кола, парички за подаръци и т.н. А аз получих мечтания пуловер с ромбчета, нова чанта и цветя в саксия (едното от които предаде следколедно богу дух). Да се похваля, че аз пък си подарих отдавна мечтания (макар и втора ръка) DSLR фотоапарат, който вчера изпробвах за пръв път. Party
Днес приключваме годината и вече е какафония, затова ви оставям!  Heart Eyes

П.С. Забравих да спомена, че като бяхме в габрово заседнахме в един бордюр, колата се развали и нямаше как да пътуваме и не на последно място ни обраха по пътя, като се прибирахме към Сливен. Момичета, не спирайте на аварирали хора по улиците. До сега спирахме, но повече никога! Crossing Arms  Naughty

# 723
  • Мнения: 210
Добро Утро!
Ето почерпка, от името на Мериян  Hug

Да са Ви живи и здрави майчетата, момичета!   bouquet  bouquet  bouquet
Мии, кефиш ме  Hug
Веси, радвам се, че всичко си е дошло на мястото Hug Наслаждавай се на почивката   bouquet
Ние пак цяла нощ на крак, Марто проплаква, Радина скърца със зъби и кашля  Shocked Смени де що има място за лягане из къщата и накрая акустира на рамото на баща си  Tired
И тъй... чудни празници се задават  Rolling Eyes
Аре бе Мяу, `земи се у ръце и намери време да драснеш кви ги вършите  Crossing Arms

Боже, Далче, това е ужасно...  Sad

# 724
  • Мнения: 70
Мери,да е жива и здрава майка ти!
Далче,направо нямам думи... Sad
Ние редовно спираме,че и стопаджии вземаме,сега по-рядко,че няма място като пътуваме с Марти Rolling Eyes

# 725
  • Плевен
  • Мнения: 52
Благодаря за supporta Simple Smile Дори аз се възползвах от почерпката, нищо, че не е много редно... Rolling Eyes
Далче, ама неусетно ли ви обраха или ви заплашиха?!?

# 726
  • Мнения: 210
Не спирам на никого аз Crossing Arms Както пътувам и сама с двете деца, само това ми трябва да ми сервират някакъв такъв номер... През последните години такива истории чувам, че съм си забранила да гледам дори по банкетите...  То си е опасно, бех спряла единствено при катастрофа може би или ако видя малки деца и то доста предпазливо... Това не са хора...
Аз Ви бях разказвала, за една майка, която ми поиска пари за  лекарства , преди два месеца една баба ми позвъни на вратата по същата схема - с торбичка от аптека и молба за пари, защото не й стигали 9 лв. за антибиотик... А точно преди Коледа на същото място видях същата майка с дете на ръце да плаче пред една жена  Sad Е направих й знак да не й дава пари  Crossing Arms
Пастрокът ми, понеже е чужденец и дълго колата му беше с гръцки номер , два пъти му пукат гумата в движение и когато слезе от колата го обират  Sad Пълно е с такива  #2gunfire бъдете внимателни!

# 727
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Мери, доста усетно си ни оправиха, но са толкова смотани и на дребно търгаши, че не се усещат даже какво да оберат!  #Cussing out Което ни прави страхотни късметлии! Абе, не ми се говори, важното е че всичко се размина по възможно най-лекия начин!  Praynig

# 728
  • София
  • Мнения: 110
Танче, как е днес положението?  Hug

Ради, засега само груби идеи имам за рождения ден на Диди, но със сигурност няма да правя сватби и годежи. Ясно е, че ще нося торта в яслата, но другото… ще видим.  Rolling Eyes

Мии, чудно се оправяш, браво!  Twisted Evil

Слънчи, потекоха ми лигите от рецептата, макар че аз предпочитам пилешко да ръгам в гювеча.   chef Колкото до сутиените и цените – мен не ме бърка много, аз имам около 3 сутиена (честно, не мога да се сетя дали са 2 или 3 Thinking). Пробвала съм и други марки, даже и по-скъпи от тия на Триумф, ма моите приятелки, дето вика Ника, не ги одобряват.  Crazy

Веси, браво на дребния, а ти добре да си починеш!  Peace

Далче, честит фотоапарат! Аз мернах няколко снимки из фейсбук. Какъв модел е? Иначе кофти за обира. Просто какви хора има… Rolling Eyes

Мери, весел празник!  Peace

Уф, много кофти време.  Crossing Arms

# 729
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Юху, Sony DSLR Alfa 100 е,стар модел е, но е тъкмо като за мен начинаеш и неразбиращ. Това във фейса бяха точно първите снимки, които направих - то си личи, че нищо не вдявам, но бива! Много ми е интересно и си сбъднах мечта от сума години да имам в ръцете си такова нещо! Като малка ходех на курсове, имах съсед фотограф с домашна лаборатория, където проявяваше - страхотно беше!  Heart Eyes

# 730
  • София
  • Мнения: 110

Да ти е честит и да си го ползваш често и с кеф!  Hug

# 731
  • До Балкана
  • Мнения: 100

Да ти е честит и да си го ползваш често и с кеф!  Hug
Благодаря ти! bowuu Hug

# 732
  • Мнения: 163
Привет-мривет!
Мери, честито на майчето!   bouquet
Далче, със здраве да си ползвате всички подаръци! Simple Smile
Любезноу, като сме на темата за просяците - в квартала има една жена, която обикаля с дете на ръце да моли за няколко стотинки. Първият път дадох...вторият път ѝ теглих една. Twisted Evil Просията си е професия.
Мяу е добре, но засега няма изгледи да пише (поне с такова впечатление останах). Peace
Дайде идеи (или изровете старите) за заглавие на нова тема.

# 733
  • Плевен
  • Мнения: 52
Далче, честито и от мен бе душа, че аз пропуснах...Да го напълниш със снимки от хубави поводи все.
Нова тема... newsm78: Февруарските дивачета превръщат се в девойки и юначета.
Февруарски рожден ден наближава, голям купон се очертава.
Друго не се сещам за сега...

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 12:14 от Merijaan

# 734
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Мерси, мерси!
Мери, първото за дивачетата много ми допадна!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт