Какво мислите?

  • 6 268
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Аз винаги съм се притеснявала от запознанства в нета. Сега с моето гадже предимно така общуваме, защото е в чужбина, но си се познаваме и на живо и сме прекарали време заедно. Струва ми се, че мъжете по разните му там социални мрежи си правят свалки с повече от една жена, то и жените де и това си е по-скоро за разтоварване, отколкото за сериозни отношения някакви....Може пък просто да се притеснява, че няма да го харесаш на живо....По-добре не разчитай много на него и си се занимавай просто за разнообразие, а като събере силици и се видите- прецени дали те кефи...Какво го мислиш един човек, който реално не познаваш, лесно е в мрежата, анонимно той да си гради всякакви образи и да ти говори всякакви глупости...

# 16
  • Мнения: 2 011
Моят  съпруг  също  срещнах  в нета. Вече 4г сме заедно!  Peace
 Не  може  този  човек  да  си пишете толкова време  , да казва че е влюбен в теб  а да не помни името ти ....  newsm78 Аз да  съм влюбена в някой  - Ми,   света ще разровя да  знам  колкото  се може повече .... Като  включим и  другите му  черти , които описваш .... най-откровенно ти казвам : - Не мсиля , че това е човекът за теб!
 

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
          Чудя се може ли някой да се влюби в няколко снимки, ние дори не сме се виждали. Бях му предложила да се видим с децата в зоопарка, да се запознаем, но той тогава не бил готов  Thinking


Може.
Според мен си влюбена в общуването с него, в начина, по който те кара да се чувстваш, а не в снимките му ... С други думи, харесала си най-вече душата му. Външният вид идва просто като едно прекрасно допълнение.
Обаче това, че не иска да се видите ми е странно ...
Изобщо думите:"Не съм готов." никога не са ми говорили нищо добро...
Когато ти трепка всичко отвътре и си влюбен, си готов на всичко .../ или почти всичко/ ...но да не иска дори да те види...
Не спирай комуникацията. Изживей си красивите чувства, но имай едно /или няколко наум/...  Hug

# 18
  • Мнения: 14
       С БНД бяхме заедно 10 г. Обичах го, но не бяхме щастливи и той си тръгна. Трудно го приех, но на сила нещата не се получават. И понеже с него отдавна нямаше за какво да си говорим/освен за детето/, ми е приятно с другия.
       Не съм готова и не искам сега нова връзка. Аз не съм влюбена, но той е забавен, интересен, различен, говорим си за всичко. Не мисля, че ме лъже, но може да не казва всичко.

# 19
  • Мнения: 36
След като не си готова за нова връзка, защо оставяш този мъж с грешно впечатление? По разказите ти личи, че той иска да се обвърже с теб, да живеете заедно и дори да му родиш дете. Ако ти не му противоречиш и не му казваш за неготовността си за нова интимна връзка, то той може след няколко седмици и брак да ти предложи.

# 20
  • Мнения: 14
      Той това го знае, не съм го заблуждавала. Но според него с времето ще се съглася.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 349
       С БНД бяхме заедно 10 г. Обичах го, но не бяхме щастливи и той си тръгна. Трудно го приех, но на сила нещата не се получават. И понеже с него отдавна нямаше за какво да си говорим/освен за детето/, ми е приятно с другия.
       Не съм готова и не искам сега нова връзка. Аз не съм влюбена, но той е забавен, интересен, различен, говорим си за всичко. Не мисля, че ме лъже, но може да не казва всичко.


Тогава просто си общувайте без очаквания!

# 22
  • Мнения: 36
 Tired    С времето ще се съгласиш, като те "върже" с дете, за да не можеш да избягаш.

Този мъж някакви комплекси за малоценност ли има? С ниско самочувствие ли е? Бебета, майки, нежелание за среща.. От мои наблюдения (преди години също си пишех с един такъв като твоя, но се видяхме чак след една година  Mr. Green и беше брутално!! зле на живо  #2gunfire #Crazy) такива типажи се срещат доста често в интернет.
По-скоро тези мъже са асоциални и не могат да се реализират в реалния живот. Затова "живеят" на макс в интернет. Съгласи се, че в интернет всеки може да бъде, какъвто реши. Поне за това граници няма все още.

На колко години е той?

# 23
  • Мнения: 1 129

Скъпа Звезда, извинявай и ти за моята откровеност, но ти психолог посещаваш ли, защото може и на теб да ти е нужен?! Къде пише, че трябва да страда за раздялата си с БНД, къде пише колко време трябва да го прави, къде пише колко време трябва да изчака, за да продължи напред?! Някаква тайна формула ли имаш, защото ако е така - моля те сподели я, тук има много жени, които биха се зарадвали, но аз се съмнявам да знаеш нещо повече от всяка такава, преживяла раздяла. "Сълзите й да били изсъхнали". Е, как пък го реши?! Или всяка жена изоставена от поредния мъж, навлязъл в критическата и решил, че му се живее трябва да изпада в дълбока, многогодишна депресия и безутешно да плаче ден и нощ?! Хайде, моля ви се, стегнете се!

Деси, не знам точно какъв съвет търсиш. Ако аз трябва да започна нова връзка, пък било то и не с толкова сериозни очаквания, все пак бих обърнала повече внимание на изказвания от типа "ще си направим дете, за да не избягаш" и забрани, които ...как да кажа. Помисли сама - човекът ти казва, че е влюбен, говори ти за деца, после не иска да се срещнете, после забравил името ти, сигурно понеже не е готов. Доста противоречия има в начина му на поведение. На твое място, след като ти е добре и ако държиш на този мъж, аз бих поставила въпросите ясно и категорично. Какво очакваш? Какво искаш да се случи? Как виждаш нещата? И разбира се един от най-важните въпроси, които трябва да обсъдите е глупостта детето да не се вижда с баща си, защото това наистина е тревожно. Но все пак всичко трябва да усетиш и почувстваш сама. Успех!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
       
       Не съм готова и не искам сега нова връзка. Аз не съм влюбена, но той е забавен, интересен, различен, говорим си за всичко. Не мисля, че ме лъже, но може да не казва всичко.

Toй не иска дори да те види.
Ти не си готова за връзка. Не си влюбена, но ти е хубаво с него.
Къде е проблемът тогава? Какво искаш да чуеш от нас?
Изживейте си приятните емоции и толкова. Mr. Green

п.п. Помисли наистина обаче върху тези въпроси...

...Помисли сама - човекът ти казва, че е влюбен, говори ти за деца, после не иска да се срещнете, после забравил името ти, сигурно понеже не е готов. Доста противоречия има в начина му на поведение.

# 25
  • Мнения: 36
Поли, ако имам нужда от психолог - ще отида. Кръгът от хора, с които общувам, е само от психолози и психотерапевти. И ако се интересуваш - аз самата уча за психолог и работя по специалността си, въпреки че е още рано. Така че, преди да кажеш нещо, се замисли, защото гледам от психологическата страна.

# 26
  • Мнения: 3 659
Звезда, а там по психология не ви ли учат как да бъдете тактични, малко по-добри, не толкова злъчни... Психолозите би трябвало да предразполагат, а не като тебе. Откажи се докато е време...

# 27
  • Мнения: 14
     На 29 г. е . Изглежда добре, не е грозен, но не е мой тип.
     Писах тук единствено, защото ми беше странно защо не предлага да се запознаем, а ми казва "всяко нещо с времето си, веднъж вече бил сбъркал и трябвало много да внимава". Но според мен нищо не пречи да се запознаем и после пак да си пишем, но така ще имаме по реална представа за другия. По някога си мисля  Thinking да не би след тези 10 г. да са се променили толкова нещата, че вече жените да предлагат първи да се запознаят, а мъжете да се дърпат  Grinning

# 28
  • Мнения: 7 779
    На 29 г. е . Изглежда добре, не е грозен, но не е мой тип.
     Писах тук единствено, защото ми беше странно защо не предлага да се запознаем, а ми казва "всяко нещо с времето си, веднъж вече бил сбъркал и трябвало много да внимава". Но според мен нищо не пречи да се запознаем и после пак да си пишем, но така ще имаме по реална представа за другия. добре, ще се запознаете и после какво ? ще пишеш че въпреки запознанството ви  пък не те кани на ресторант или някъде на закътано местенце , или у дома му.Човекът незнае какво може да ти хрумне след запознанството  LaughingПо някога си мисля  Thinking да не би след тези 10 г. да са се променили толкова нещата, че вече жените да предлагат първи да се запознаят, а мъжете да се дърпат  Grinning

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Поли, ако имам нужда от психолог - ще отида. Кръгът от хора, с които общувам, е само от психолози и психотерапевти. И ако се интересуваш - аз самата уча за психолог и работя по специалността си, въпреки че е още рано.

  Rolling Eyes То това нищо не означава. И БНД психология завърши,.Аз при двама психолози ходих /да видя наистина ли на мен нещо ми хлопа/,които бяха безкрайно изумени от поведението му. Преди да се запалиш да ти кажа, че и на мен не ми "простиха". Аз незавършилият  видях собствените си грешки, а той до ден днешен повтаря, че нищо не е направил, че за нищо не е виновен и е бил перфектен.

Общи условия

Активация на акаунт