Какво мислите?

  • 6 271
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
     Здравейте. Hug
     Самотна майка съм от 5 месеца, мъжът ми реши, че по добре ще живее ако е без нас. Но проблемите ми започнаха най вече  когато забременях.
      Но сега ме интересува мнението ви за друго.
      Точно когато се разделих с БНД, в и-нет се запознах с едно момче. Искаше ми се да се оплача  на някой непознат, и случайно попаднах на него. Той ме изслушваше и успокояваше. Все още си пишем, почти 6 месеца. Много ми е приятно с него и ако не се чуем ми липсва. Той е разведен и с родителите си гледа детенцето си, което е с 1г. по-голямо от моето. Та той по някога ме учудва с някой работи, като например беше забравил в кой квартал живея, а се оказа й ,че и името ми също, а вече си бяхме писали 2 м. И ми казва, че ме харесва, бил влюбен и иска да живеем заедно. Вече се дразни като спомена бившият и затова се опитвам от доста време, да не го правя. Имала съм бившо гадже, което все говореше за предишната си, и до гуша ми дойде от нея и се разделихме. Но аз само споменавам, че БНД е идвал при детето или ме е ядосал по телефона и това го дразни.
      Чудя се може ли някой да се влюби в няколко снимки, ние дори не сме се виждали. Бях му предложила да се видим с децата в зоопарка, да се запознаем, но той тогава не бил готов  Thinking
Но понеже съм мн. любопитна не се сдържах и наскоро минах  newsm68 до работата му и го видях, без да се  обадя/нали може да не е готов още/.
      Кажете нещо,какво мислите?

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 23:34 от DESI 81

# 1
  • Мнения: 287
Какво да мисля?
Дали той не е готов, не е толкова важно. А ти дали си готова? Казваш - имах нужда да се оплаквам.
Не бива връзките ни да се базират на някаква нужда Simple Smile
И освен това - на нета много вяра нямам. За шест месеца все пък трябваше да те покани на едно кафе. newsm78

# 2
  • Мнения: 3 659
         Чудя се може ли някой да се влюби в няколко снимки, ние дори не сме се виждали.

Здравей, на този въпрос аз ще ти отговоря, че може. Но не толкова снимките са от значение, колкото общуването с другия. Поне моя мъж така казва. Ние се запознахме в нета, той ми каза, че ме обича още преди да се видим.

# 3
  • Мнения: 1 128
Абе то за влюбването, че може, може. Както е казала Pepina, важно е общуването!
Обаче ме притеснява това с ревността от миналото ти. Това е голям проблем, да знаеш. Изживяла съм го. Аз имах поставена възбрана да говоря за местата, на които съм била, сем. ми и всички познати също, бях ги предупредила всички да не засягат тези теми, трябваше да изхвърля и всички снимки на бивши гаджета, независимо, че бяха прибрани. Дразнеше го дори факта, че съществуват. Помисли добре над това!

# 4
  • Мнения: 54 671
Абе то за влюбването, че може, може. Както е казала Pepina, важно е общуването!
Обаче ме притеснява това с ревността от миналото ти. Това е голям проблем, да знаеш. Изживяла съм го. Аз имах поставена възбрана да говоря за местата, на които съм била, сем. ми и всички познати също, бях ги предупредила всички да не засягат тези теми, трябваше да изхвърля и всички снимки на бивши гаджета, независимо, че бяха прибрани. Дразнеше го дори факта, че съществуват. Помисли добре над това!

Боже , Боже , това все едно аз съм го писала !  ooooh! 1:1  Peace

Качамаче , май наистина сме били женени за един и същи БНД ! Rolling Eyes

Огромен проблем е тази ревност към миналото ! За мен беше непосилен емоционален товар ...
Моят съвет е , че това  не е твоят човек , DESI 81 ! Peace

# 5
  • Мнения: 1 128
Абе то за влюбването, че може, може. Както е казала Pepina, важно е общуването!
Обаче ме притеснява това с ревността от миналото ти. Това е голям проблем, да знаеш. Изживяла съм го. Аз имах поставена възбрана да говоря за местата, на които съм била, сем. ми и всички познати също, бях ги предупредила всички да не засягат тези теми, трябваше да изхвърля и всички снимки на бивши гаджета, независимо, че бяха прибрани. Дразнеше го дори факта, че съществуват. Помисли добре над това!

Боже , Боже , това все едно аз съм го писала !  ooooh! 1:1  Peace

Качамаче , май наистина сме били женени за един и същи БНД ! Rolling Eyes

Огромен проблем е тази ревност към миналото ! За мен беше непосилен емоционален товар ...
Моят съвет е , че това  не е твоят човек , DESI 81 ! Peace

happy mama, аз ти казах го казах това още в миналата тема, няма начин да не е било едно и също БНД  Joy

# 6
  • Мнения: 3 659
Абе и аз ви го казах, че не сте само двете, ама останалите си траят  Joy

# 7
  • Мнения: 14
  Той веднъж ми каза,че ако сме заедно след време, по добре малкият да не виждал баща си. Mr. Green И задължително искал дете за да не избягам. Такива изказвания бяха рядко и не им обръщах много внимание, защото още не се познаваме. Освен това имам чувството, че го е страх от майка му, защото за някой неща се крие от нея, а казва, че я щадял. Thinking

# 8
  • Мнения: 1 128
DESI 81, няма да ти е лесно, но по-добре не прави нова грешка, обвързвайки се с него, една вече ти стига.  Hug

# 9
  • Мнения: 36
Скъпа DESI 81,

от написаното оставам с впечатление, че "яко" си хлътнала по този мъж. За влюбване тук не може да се говори - ти не си виждала този човек. Не знаеш какъв е в действителност. Целият контекст ще ти се промени за него, когато го видиш на живо, повярвай ми! Може да останеш приятно очарована, но може и да останеш горчиво изненадана.
Ако не знаех, че си '81 (очевидно), щях да си помисля, че става въпрос за някое момиче в разцвета на младостта си, което заради неопитността си се е опарило от любовта, отглежда детето си като самотна майка отскоро и си търси нови преживявания в нета.

Съжалявам за откровеността ми, но нима за 5 месеца си успяла да преживееш раздялата с бившия ти вече мъж (или въобще не ти е пукало, но както и да е...), да се оплачеш, да спрат сълзите ти и вече да се захласваш по мъже, и то не къде да е, а в интернет? Никакъв срив не си преживяла - погледни темите, в които повечето от жените все още не са готови за нова сериозна интимна връзка, въпреки че са разделени с мъжете си от година дори, а ти, хоп - мъжът ми се изнесе, детето ми няма баща, ама въпреки това ми е добре и няма значение, та ще разкажа направо за новия мъж, в когото съм влюбена, ама не съм го виждала, но случайно наминах около работата му, та да ми кажете случайно какво мислите? Смях.

Първо се "оправи" самата ти. Отиди на психолог, ако трябва, за да бъдеш изслушана и да се отработят емоционалните и психичните травми/рани, които имаш, от скорошната раздяла (ако има такива). Чак, когато се наплачеш, споделиш всичко натрупано и нямаш нужда от странични слушатели, се захващай да създаваш пълноценни отношения в реалния живот.

И повече си гледай детето, а не другият, и не как да наминеш скришом да го видиш. Пуберите се крият и си казват, че не са готови да се срещнат с момчето/момичето, което харесват. Ти си на 30 години - каква зрялост лъха от теб? Ами, отиди при него, кажи му, че си наминала да го видиш - защо се криеш като срамежлива девойка?!
Ако толкова този мъж не иска да се видите, то значи няма наличие на чувства от негова страна. Половин година да си пишете и той да се крие постоянно. Стига, бе! Явно си му удобна.

Мъж - страхливец, който се държи за полата на мама. Мамино синче. Какви са тези ултиматуми: "...ако сме заедно след време, по добре малкият да не виждал баща си." Ти притискана ли искаш да бъдеш и да се съобразяваш с него, или какво...? Искал дете, за да не избягаш. По-скоро ти вече е трябвало да избягаш. Страх от майка си?

Пубертетска история.

# 10
  • Мнения: 98
Мислех само да чета ,но не се въздържах след последния пост Joy  -що да ходи жената на психолог и що трябва да преживява раздялата толкова драматично ( като обвинение ми прозвуча -едва ли не е виновна,че мъжът и само от 5 месеца го няма ,а тя тръгнала мискинката за друг мъж да мисли ooooh! )      Може пък даже да и е олекнало-от къде на къде ще ходи по психолози да си преживява травмата,още повече -жената търси мнение за друг мъж:демек травма НЯМА - аз така разбрах
Сега конкретно на въпроса - може наистина да не е готов ,ако до този момент не се е налагало на детето му  да го вижда с друга жена -да го предпазва, докато не изгради сериозни отношения с бъдещ човек...Аналогично и с майка му ,ако тя му помага в отглеждането.....това обаче не го превръща в мамин автоматично,ще разбереш това когато го опознаеш. Съвсем в човешките възможности е да се влюбиш само чрез общуване ....само е малко странно после докато напаснеш реалния с виртуалния образ   Wink ,но пък понякога си заслужава , така че не прибързвай със заключенията :ще поживееш ,ще видиш   bouquet   

# 11
  • Мнения: 1 128
По принцип си права, но моят съвет беше базиран изцяло на
Цитат
Той веднъж ми каза,че ако сме заедно след време, по добре малкият да не виждал баща си.
Ако авторката допусне това, само защото на него така му се иска ....  newsm11

# 12
  • Мнения: 1 167

Съжалявам за откровеността ми, но нима за 5 месеца си успяла да преживееш раздялата с бившия ти вече мъж (или въобще не ти е пукало, но както и да е...), да се оплачеш, да спрат сълзите ти и вече да се захласваш по мъже, и то не къде да е, а в интернет? Никакъв срив не си преживяла - погледни темите, в които повечето от жените все още не са готови за нова сериозна интимна връзка, въпреки че са разделени с мъжете си от година дори, а ти, хоп - мъжът ми се изнесе, детето ми няма баща, ама въпреки това ми е добре и няма значение, та ще разкажа направо за новия мъж, в когото съм влюбена, ама не съм го виждала, но случайно наминах около работата му, та да ми кажете случайно какво мислите? Смях.

Е, то така отстрани много е лесно, да осъждаш и да се смееш на другите. Някои хора бързо преживяват "нещата", други цял живот страдат. Никъде не пише колко точно трябва да се страда за някого  Laughing Така че успокой се малко. Хора и ситуации всякакви, но това не означава да ги осъждаме.


Първо се "оправи" самата ти. Отиди на психолог, ако трябва, за да бъдеш изслушана и да се отработят емоционалните и психичните травми/рани, които имаш, от скорошната раздяла (ако има такива). Чак, когато се наплачеш, споделиш всичко натрупано и нямаш нужда от странични слушатели, се захващай да създаваш пълноценни отношения в реалния живот.

Еее, вие чак на психолог я пратихте   Laughing Е, не!

# 13
  • Мнения: 54 671
zvezda_,

Извинявай , но ми се струва , че си много крайна . Thinking
Защо на всяка цена трябва да има драма от раздялата с БНД ?
Аз не останах с такова чувство .
Може просто и на двамата да е станало ясно , че не могат да живеят заедно и това да е ОК , без драми .

Пък и с новия човек не забелязвам чак такова хлътване .
Просто правят впечатление някои негови прояви и момичето търси съвет . Peace

# 14
  • Мнения: 1 931
На мен лично много от нещата за новият не ми харесват.  Да не вижда твоето дете баща си.Да имате общо дете за да те върже. Властната майка. Обича те, но не иска да се видите. Обича те, но пък ти е забравил името и квартала.  Аз бих спряла да контактувам с такъв човек. А и ти от къде знаеш, че ти казва истината?

# 15
  • Мнения: 21
Аз винаги съм се притеснявала от запознанства в нета. Сега с моето гадже предимно така общуваме, защото е в чужбина, но си се познаваме и на живо и сме прекарали време заедно. Струва ми се, че мъжете по разните му там социални мрежи си правят свалки с повече от една жена, то и жените де и това си е по-скоро за разтоварване, отколкото за сериозни отношения някакви....Може пък просто да се притеснява, че няма да го харесаш на живо....По-добре не разчитай много на него и си се занимавай просто за разнообразие, а като събере силици и се видите- прецени дали те кефи...Какво го мислиш един човек, който реално не познаваш, лесно е в мрежата, анонимно той да си гради всякакви образи и да ти говори всякакви глупости...

# 16
  • Мнения: 2 011
Моят  съпруг  също  срещнах  в нета. Вече 4г сме заедно!  Peace
 Не  може  този  човек  да  си пишете толкова време  , да казва че е влюбен в теб  а да не помни името ти ....  newsm78 Аз да  съм влюбена в някой  - Ми,   света ще разровя да  знам  колкото  се може повече .... Като  включим и  другите му  черти , които описваш .... най-откровенно ти казвам : - Не мсиля , че това е човекът за теб!
 

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
          Чудя се може ли някой да се влюби в няколко снимки, ние дори не сме се виждали. Бях му предложила да се видим с децата в зоопарка, да се запознаем, но той тогава не бил готов  Thinking


Може.
Според мен си влюбена в общуването с него, в начина, по който те кара да се чувстваш, а не в снимките му ... С други думи, харесала си най-вече душата му. Външният вид идва просто като едно прекрасно допълнение.
Обаче това, че не иска да се видите ми е странно ...
Изобщо думите:"Не съм готов." никога не са ми говорили нищо добро...
Когато ти трепка всичко отвътре и си влюбен, си готов на всичко .../ или почти всичко/ ...но да не иска дори да те види...
Не спирай комуникацията. Изживей си красивите чувства, но имай едно /или няколко наум/...  Hug

# 18
  • Мнения: 14
       С БНД бяхме заедно 10 г. Обичах го, но не бяхме щастливи и той си тръгна. Трудно го приех, но на сила нещата не се получават. И понеже с него отдавна нямаше за какво да си говорим/освен за детето/, ми е приятно с другия.
       Не съм готова и не искам сега нова връзка. Аз не съм влюбена, но той е забавен, интересен, различен, говорим си за всичко. Не мисля, че ме лъже, но може да не казва всичко.

# 19
  • Мнения: 36
След като не си готова за нова връзка, защо оставяш този мъж с грешно впечатление? По разказите ти личи, че той иска да се обвърже с теб, да живеете заедно и дори да му родиш дете. Ако ти не му противоречиш и не му казваш за неготовността си за нова интимна връзка, то той може след няколко седмици и брак да ти предложи.

# 20
  • Мнения: 14
      Той това го знае, не съм го заблуждавала. Но според него с времето ще се съглася.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 349
       С БНД бяхме заедно 10 г. Обичах го, но не бяхме щастливи и той си тръгна. Трудно го приех, но на сила нещата не се получават. И понеже с него отдавна нямаше за какво да си говорим/освен за детето/, ми е приятно с другия.
       Не съм готова и не искам сега нова връзка. Аз не съм влюбена, но той е забавен, интересен, различен, говорим си за всичко. Не мисля, че ме лъже, но може да не казва всичко.


Тогава просто си общувайте без очаквания!

# 22
  • Мнения: 36
 Tired    С времето ще се съгласиш, като те "върже" с дете, за да не можеш да избягаш.

Този мъж някакви комплекси за малоценност ли има? С ниско самочувствие ли е? Бебета, майки, нежелание за среща.. От мои наблюдения (преди години също си пишех с един такъв като твоя, но се видяхме чак след една година  Mr. Green и беше брутално!! зле на живо  #2gunfire #Crazy) такива типажи се срещат доста често в интернет.
По-скоро тези мъже са асоциални и не могат да се реализират в реалния живот. Затова "живеят" на макс в интернет. Съгласи се, че в интернет всеки може да бъде, какъвто реши. Поне за това граници няма все още.

На колко години е той?

# 23
  • Мнения: 1 129

Скъпа Звезда, извинявай и ти за моята откровеност, но ти психолог посещаваш ли, защото може и на теб да ти е нужен?! Къде пише, че трябва да страда за раздялата си с БНД, къде пише колко време трябва да го прави, къде пише колко време трябва да изчака, за да продължи напред?! Някаква тайна формула ли имаш, защото ако е така - моля те сподели я, тук има много жени, които биха се зарадвали, но аз се съмнявам да знаеш нещо повече от всяка такава, преживяла раздяла. "Сълзите й да били изсъхнали". Е, как пък го реши?! Или всяка жена изоставена от поредния мъж, навлязъл в критическата и решил, че му се живее трябва да изпада в дълбока, многогодишна депресия и безутешно да плаче ден и нощ?! Хайде, моля ви се, стегнете се!

Деси, не знам точно какъв съвет търсиш. Ако аз трябва да започна нова връзка, пък било то и не с толкова сериозни очаквания, все пак бих обърнала повече внимание на изказвания от типа "ще си направим дете, за да не избягаш" и забрани, които ...как да кажа. Помисли сама - човекът ти казва, че е влюбен, говори ти за деца, после не иска да се срещнете, после забравил името ти, сигурно понеже не е готов. Доста противоречия има в начина му на поведение. На твое място, след като ти е добре и ако държиш на този мъж, аз бих поставила въпросите ясно и категорично. Какво очакваш? Какво искаш да се случи? Как виждаш нещата? И разбира се един от най-важните въпроси, които трябва да обсъдите е глупостта детето да не се вижда с баща си, защото това наистина е тревожно. Но все пак всичко трябва да усетиш и почувстваш сама. Успех!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
       
       Не съм готова и не искам сега нова връзка. Аз не съм влюбена, но той е забавен, интересен, различен, говорим си за всичко. Не мисля, че ме лъже, но може да не казва всичко.

Toй не иска дори да те види.
Ти не си готова за връзка. Не си влюбена, но ти е хубаво с него.
Къде е проблемът тогава? Какво искаш да чуеш от нас?
Изживейте си приятните емоции и толкова. Mr. Green

п.п. Помисли наистина обаче върху тези въпроси...

...Помисли сама - човекът ти казва, че е влюбен, говори ти за деца, после не иска да се срещнете, после забравил името ти, сигурно понеже не е готов. Доста противоречия има в начина му на поведение.

# 25
  • Мнения: 36
Поли, ако имам нужда от психолог - ще отида. Кръгът от хора, с които общувам, е само от психолози и психотерапевти. И ако се интересуваш - аз самата уча за психолог и работя по специалността си, въпреки че е още рано. Така че, преди да кажеш нещо, се замисли, защото гледам от психологическата страна.

# 26
  • Мнения: 3 659
Звезда, а там по психология не ви ли учат как да бъдете тактични, малко по-добри, не толкова злъчни... Психолозите би трябвало да предразполагат, а не като тебе. Откажи се докато е време...

# 27
  • Мнения: 14
     На 29 г. е . Изглежда добре, не е грозен, но не е мой тип.
     Писах тук единствено, защото ми беше странно защо не предлага да се запознаем, а ми казва "всяко нещо с времето си, веднъж вече бил сбъркал и трябвало много да внимава". Но според мен нищо не пречи да се запознаем и после пак да си пишем, но така ще имаме по реална представа за другия. По някога си мисля  Thinking да не би след тези 10 г. да са се променили толкова нещата, че вече жените да предлагат първи да се запознаят, а мъжете да се дърпат  Grinning

# 28
  • Мнения: 7 779
    На 29 г. е . Изглежда добре, не е грозен, но не е мой тип.
     Писах тук единствено, защото ми беше странно защо не предлага да се запознаем, а ми казва "всяко нещо с времето си, веднъж вече бил сбъркал и трябвало много да внимава". Но според мен нищо не пречи да се запознаем и после пак да си пишем, но така ще имаме по реална представа за другия. добре, ще се запознаете и после какво ? ще пишеш че въпреки запознанството ви  пък не те кани на ресторант или някъде на закътано местенце , или у дома му.Човекът незнае какво може да ти хрумне след запознанството  LaughingПо някога си мисля  Thinking да не би след тези 10 г. да са се променили толкова нещата, че вече жените да предлагат първи да се запознаят, а мъжете да се дърпат  Grinning

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Поли, ако имам нужда от психолог - ще отида. Кръгът от хора, с които общувам, е само от психолози и психотерапевти. И ако се интересуваш - аз самата уча за психолог и работя по специалността си, въпреки че е още рано.

  Rolling Eyes То това нищо не означава. И БНД психология завърши,.Аз при двама психолози ходих /да видя наистина ли на мен нещо ми хлопа/,които бяха безкрайно изумени от поведението му. Преди да се запалиш да ти кажа, че и на мен не ми "простиха". Аз незавършилият  видях собствените си грешки, а той до ден днешен повтаря, че нищо не е направил, че за нищо не е виновен и е бил перфектен.

# 30
  • Мнения: 1 129
Поли, ако имам нужда от психолог - ще отида. Кръгът от хора, с които общувам, е само от психолози и психотерапевти. И ако се интересуваш - аз самата уча за психолог и работя по специалността си, въпреки че е още рано. Така че, преди да кажеш нещо, се замисли, защото гледам от психологическата страна.

Първо, никога не пиша без да съм помислила имам ли какво да кажа и как точно трябва да го направя. Може би там е разликата между мен и теб. Добре е да се замислиш за смяна на попрището. Не се заяждам, не го пиша с ирония или сарказъм, но ако с този си начин на поведение, който демонстрира към авторката, подхождаш и към клиентите си, в най-добрият случай те ще се приберат с тотално разбита психика след посещение при теб. Човек психолог, който връща една жена към раздялата й с БНД и едва ли не я упреква понеже не страдала достатъчно - извини ме, но е нелогично и определено неправилно.

Деси, след като не е твой тип, моят съвет е да спреш нещата в зародиш. Не се знае човек с подобно поведение до къде е способен да задълбочи нещата дори само в собствената си глава. Каквото и да ти е нужно, едва ли е толкова противоречива, та дори и властна личност. Няма човек на Земята, който да забранява на детето ти да се вижда с баща си. Един мъж, който обича, пък било то и такъв, който е забравил името ти - не би си позволил да ти говори по този начин, още повече, след като дори не сте излизали заедно.  Peace

# 31
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
На мен пък ми идва леееко инфантилна тая история,ще ме прощавате  smile3507

# 32
  • София
  • Мнения: 233
Деси, не е твоят човек това... По мое мнение, трябва да започнеш да се изнизваш "по терлици" от общуването с него- и не е твой тип, а и нещо не му е чиста "версията"...

# 33
  • София
  • Мнения: 17 334
Ауу, Деска, тоя е някакъв уникален муньо  Laughing Забравил ти квартала, забравил ти името, ама се влюбил  Laughing Не иска да се виждате, ама ще ти прави дете да те върже и няма да пуска твоето да се вижда с баща си  Laughing
Сладуранка си ми ти, да стоиш и да се чудиш какво и що, направо бягай в темата за муньовците да го изтипосаш и после бай-бай, скъпи, ти при мама, аз по живот  Laughing

# 34
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
направо бягай в темата за муньовците да го изтипосаш
Според мен освен в темата за муньовците,може да се разпише и в тая за муните  Whistling

# 35
  • Мнения: X
Няма да се учудя, ако е пропуснал/позабравил да спомене че май още не е съвсем разведен примерно...
тооооолкова неангажиран ми звучи

# 36
  • Мнения: 14
       Благодаря момичета за мненията ви. Hug

# 37
  • Мнения: 287
       Благодаря момичета за мненията ви. Hug
И сега какво ще правиш?

# 38
  • Мнения: 14
        Здравейте. Simple Smile
        Чудя се дали да не му покажа какво сме писали тук? newsm78 Защото му споменах за някой от отговорите. Той отрече, но искаше да ги види все пак.

# 39
  • Мнения: 287
Според мене не е нужно да те чете като отворена книга. Аз дори не бих признала, че цяла тема съм му посветила. След като той спазва някаква дистанция между вас, защо и ти да не го правиш?

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
       
        Чудя се дали да не му покажа какво сме писали тук?

С каква цел?
Не мисля, че ще се спечелиш нещо от това.
Най-много съвсем да загуби интерес...
Твоя работа си е, разбира се. Аз не бих го направила Mr. Green
Може да опиташ обаче да си поговорите ... малко по-открито и искрено. Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 233
        Здравейте. Simple Smile
        Чудя се дали да не му покажа какво сме писали тук? newsm78 Защото му споменах за някой от отговорите. Той отрече, но искаше да ги види все пак.
Грешкаааа.
За какво? И без друго пак си му вдигнала самочуствието /ако му е толкова интересно нека си намери темата сам/.
И не мога да разбера, честно казано, защо изчака мацките да изпишат три страници в духа на "Не става", за да се набуташ отново между шамарите.

# 42
  • Мнения: 54 671
       
        Чудя се дали да не му покажа какво сме писали тук?

С каква цел?
Не мисля, че ще се спечелиш нещо от това.
Най-много съвсем да загуби интерес...
Твоя работа си е, разбира се. Аз не бих го направила Mr. Green
Може да опиташ обаче да си поговорите ... малко по-открито и искрено. Peace

Аз не бих се занимавала с този субект ! Crossing Arms

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Аз не бих се занимавала с този субект ! Crossing Arms

Тo това е ясно, казвам го ако тя, все пак, толкова държи да имат някакви отношения  Wink

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
От цялата история три неща не бих приела: ревност от минало, дете, за да те върже, твоето да не вижда баща си. Ако това е така, то има нещо ненормално в този човек. За мен лично това си е сигнал за бягане с 200.

# 45
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Не прочетох всичко, но ще кажа едно две неща. Една приятелка казва "Много по-вероятно е да се влюбиш в някой виртуално без да си го виждал, отколкото да се влюбиш от пръв поглед." Но твоя човек не ми звучи съвсем влюбен, щом забравя името ти... И също не ми харесва такава ревност от БНД, който и да е мъж, с който ще се обвържеш от тук нататък трябва да е разбрал и приел, че БНД е част от живота на детето ти, и ще се появява не веднъж и два пъти, което дори е похвално, но фона на много незаинтересовани друг бащи. Говори ти, че е влюбен и иска да живеете заедно, а после не е готов да се срещнете - нещо гнило има тук. Лично мнение, може и да греша.

# 46
  • Мнения: 4 458
  Той веднъж ми каза,че ако сме заедно след време, по добре малкият да не виждал баща си. Mr. Green И задължително искал дете за да не избягам. Такива изказвания бяха рядко и не им обръщах много внимание, защото още не се познаваме. Освен това имам чувството, че го е страх от майка му, защото за някой неща се крие от нея, а казва, че я щадял. Thinking


Я по-добре не се занимавай с този човек. Не си губи времето, от сега е ясно че не е цвете за мирисане. Ако има смелостта да ти поставя такива условия преди да се познавате, какво ли ще стане после?

# 47
  • Мнения: 7 006
    Та той по някога ме учудва с някой работи, като например беше забравил в кой квартал живея, а се оказа й ,че и името ми също, а вече си бяхме писали 2 м. И ми казва, че ме харесва, бил влюбен и иска да живеем заедно. Вече се дразни като спомена бившият и затова се опитвам от доста време, да не го правя. Имала съм бившо гадже, което все говореше за предишната си, и до гуша ми дойде от нея и се разделихме. Но аз само споменавам, че БНД е идвал при детето или ме е ядосал по телефона и това го дразни.
      Чудя се може ли някой да се влюби в няколко снимки, ние дори не сме се виждали. Бях му предложила да се видим с децата в зоопарка, да се запознаем, но той тогава не бил готов  Thinking
Но понеже съм мн. любопитна не се сдържах и наскоро минах  newsm68 до работата му и го видях, без да се  обадя/нали може да не е готов още/.
      Кажете нещо,какво мислите?
Абе ти луда ли си бе?Божееее..аман от наивници..То чак да му опротивеят жените на човек Crossing Arms....Ама как ще си пишете два месеца и ще ЗАБРАВИ къде живееш и как се казваш?!? Shocked...Моме...трЕбва да ти е ясно,че човека гаранция си пише паралелно с поне дузина като теб!Ще ми трепне под лъжичката за някоя,и ще и забравя името ooooh! #Crazy..Е нЕма такава простотия..Мъжът е  ловец по природаПалне ли му се фитила,не само,че няма да ти забрави заглавието,ами и досега да те е намерил!
Вържи му се на"любовта"И те чЕкаме тук,след няколко месеца с тема"ама защо все на мен? Cry"
Ако изобщо човекът си търси връзка де..ама според мен,си чеша егото с наивни женици,дето да му се връзват.Емоцийка си е все пак..Може и да се срещнете..евентуално..чук и бег си е класика в жанра,а наранените душици са лесна плячка.Събуди се Peace

# 48
  • Мнения: 508
Моето шесто чувство ми казва ,че не ти е работа да се занимаваш с този човек .После не ти е работа да му обясняваш къде си пишеш по форумите и какво са те посъветвали .От опи ти казвам ,ако  случайно някога имате някакви отношения ( в което се съмнявам ) това ,повярвай ми ще ти излезне през нослето и човека ще ти обясни как си се ръководила от мнението на разни хора и така нататък да не изпадам в подробности .
Всичко си зависи от теб .

# 49
  • Мнения: 247
Чета и съм съгласна с почти всички постове освен с един, че трябва едва ли не да се срамуваш в ъгъла, че не страдаш по бившия и че не рониш крокодилски сълзи по него и че си за психолог даже. Тук мога да ти кажа, Браво! Когато виждаш, че не става, дори и след 10 години, да можеш да продължиш и да мислиш за бъдещето, а не за миналото Peace .


Деси, искрено се надявам, че тези 4 страници са те убедили, че не трябва да се занимаваш с този човек.

Замисли се сериозно и не си причинявай ядове и болка!
Знам, че човек в такива ситуации понякога си казва "така говорят, защото не са на мое място", но тук повечето са/сме преживяли много и съм сигурна, че точно тези са правилните отговори на въпросите ти.

Спри постепенно да контактуваш с него, отдръпни се....
Не помнел адреса ти и името ти, хайде бе (смешни трикове  Wink, на много вървежен и ангажиран ли се прави ?!?) , а в следващия момент бил влюбен в теб, неуравновесен човек...

Не искал детето ти да се вижда с БНД и да говориш за него . Кой е той? Какво ти е дал? Познава ли те лично? Имал ли е смелостта да се срещне с теб, а на по-късен етап с детето ти, че да има такива претенции?!?  ooooh!
Страхливец, че дори и със самочувствие!
С такъв човек само би страдала.
Имай сила и съм сигурна, че скоро ще бъдеш щастлива, отново, с човек, който не само ще помни името ти, но и ще дава всичко, за теб!   bouquet

# 50
  • Мнения: 29
Аз мисля , че това не е толкова сериозно ,колкото ти го приемаш .Факта ,че не помни името ти ,обаче искал да живее с теб , влюбен бил !?Много странно както и ревността ,най -вероятно този човек е неуравновесен ,само като съвет -остани си на виртуално ниво и постепенно се оттегли.


















# 51
  • Мнения: 249
 Той веднъж ми каза,че ако сме заедно след време, по добре малкият да не виждал баща си. Mr. Green И задължително искал дете за да не избягам. Такива изказвания бяха рядко и не им обръщах много внимание, защото още не се познаваме. Освен това имам чувството, че го е страх от майка му, защото за някой неща се крие от нея, а казва, че я щадял. Thinking
За жалост имам усещането, че човека има психични проблеми! (На колко години е?) Прочетох темата и коригирам въпроса си на колко приятели е имал до сега? newsm78

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 13:51 от kori_1

# 52
  • Мнения: 272
Скъпа DESI 81,

от написаното оставам с впечатление, че "яко" си хлътнала по този мъж. За влюбване тук не може да се говори - ти не си виждала този човек. Не знаеш какъв е в действителност. Целият контекст ще ти се промени за него, когато го видиш на живо, повярвай ми! Може да останеш приятно очарована, но може и да останеш горчиво изненадана.
Ако не знаех, че си '81 (очевидно), щях да си помисля, че става въпрос за някое момиче в разцвета на младостта си, което заради неопитността си се е опарило от любовта, отглежда детето си като самотна майка отскоро и си търси нови преживявания в нета.

Съжалявам за откровеността ми, но нима за 5 месеца си успяла да преживееш раздялата с бившия ти вече мъж (или въобще не ти е пукало, но както и да е...), да се оплачеш, да спрат сълзите ти и вече да се захласваш по мъже, и то не къде да е, а в интернет? Никакъв срив не си преживяла - погледни темите, в които повечето от жените все още не са готови за нова сериозна интимна връзка, въпреки че са разделени с мъжете си от година дори, а ти, хоп - мъжът ми се изнесе, детето ми няма баща, ама въпреки това ми е добре и няма значение, та ще разкажа направо за новия мъж, в когото съм влюбена, ама не съм го виждала, но случайно наминах около работата му, та да ми кажете случайно какво мислите? Смях.

Първо се "оправи" самата ти. Отиди на психолог, ако трябва, за да бъдеш изслушана и да се отработят емоционалните и психичните травми/рани, които имаш, от скорошната раздяла (ако има такива). Чак, когато се наплачеш, споделиш всичко натрупано и нямаш нужда от странични слушатели, се захващай да създаваш пълноценни отношения в реалния живот.

И повече си гледай детето, а не другият, и не как да наминеш скришом да го видиш. Пуберите се крият и си казват, че не са готови да се срещнат с момчето/момичето, което харесват. Ти си на 30 години - каква зрялост лъха от теб? Ами, отиди при него, кажи му, че си наминала да го видиш - защо се криеш като срамежлива девойка?!
Ако толкова този мъж не иска да се видите, то значи няма наличие на чувства от негова страна. Половин година да си пишете и той да се крие постоянно. Стига, бе! Явно си му удобна.

Мъж - страхливец, който се държи за полата на мама. Мамино синче. Какви са тези ултиматуми: "...ако сме заедно след време, по добре малкият да не виждал баща си." Ти притискана ли искаш да бъдеш и да се съобразяваш с него, или какво...? Искал дете, за да не избягаш. По-скоро ти вече е трябвало да избягаш. Страх от майка си?

Пубертетска история.



брилянтно   bouquet

# 53
  • Мнения: 272
        Здравейте. Simple Smile
        Чудя се дали да не му покажа какво сме писали тук? newsm78 Защото му споменах за някой от отговорите. Той отрече, но искаше да ги види все пак.

ще припадна #Crazy
зряла мисъл в действие (да не кажа овча) - покажи му форума! правилно!
ако това не го пречупи - значи е вързан за полата на мама!

честно, не ми го побира главата. че и деца отглеждате. да са ви живи и здрави, че иначе...

# 54
  • Мнения: 14
                 Привет момичета.  Grinning
                 Най накрая се срещнах с момчето, с което си писах повече от година и се разочаровах. Имах една негова снимка на скайпа  и веднъж мислех, че съм го видяла, но много съм се заблуждавала.   За всичкото това време си бях изградила един образ за него, но като го видях   Shocked нямаше нищо общо с него.  Аз си мислех, че някой с дънки и тениска няма как да изглежда смешно,  но е така ако са  дълбоки,  с широк колан и запасан върху блузата (приличаше на Калеко Алеко от Господари на ефира)       #Crazy     Освен това беше ми казал, че детето му много не говори, а то на 5 г. казва 4-5 думички, само пищи и всички в кафето  нас гледаха.  Според него малкото няма проблем, а всяко дете проговаряло различно. 

# 55
  • Мнения: 130
Хахахахахаха!!! Това с Калеко Алеко е много добро!  Е, сега вече можеш да му кажеш за форума и ще си спомня името ти винаги като се огащва .

# 56
# 57
  • Мнения: 2 011
Много гадно е така ... Имаш една представа а после излиза нещо  съвсем различно. И аз съм изпадала в подобна ситуация  Thinking За това използвайте интернет за първоначална "среща" а после се вижте - но не много след като сте си писали. Ако си допаднете и на истинската среща тогава вече е интересно.... Аз така срещнах моя съпруг ! Peace - писахме си няколко дни и се видяхме на живо.

# 58
  • Мнения: 145
                 Привет момичета.  Grinning
                 Най накрая се срещнах с момчето, с което си писах повече от година и се разочаровах.
Деси, да ти имам търпението, една година писане без да се видите си е чисто губене на време, както и за съжаление се е оказало. Виртуалните контакти често завършват с разочарование. От личен опит ти казвам. Затова, пишеш 1 седмица и отиваш на среща, там преценяваш и ако не става, просто не си губиш времето повече.

# 59
  • Мнения: 1 464
Аз си мислех, че някой с дънки и тениска няма как да изглежда смешно,  но е така ако са  дълбоки,  с широк колан и запасан върху блузата (приличаше на Калеко Алеко от Господари на ефира)     

 Joy Joy Joy Това ми оправи настроението   bouquet
Какво е само това търпение се чудя...една година...аз такива нерви нямам.

# 60
  • Мнения: 54 671
Боже , Деси , ама цяла година ли си писахте без да се видите ???? Crazy Crazy

# 61
  • Мнения: 14
                Ами даааааааааааааааа.
                Все не беше готов, казваше "Всяко нещо с времето си " Предлагах му с децата да ходим на кино, в зоопарка, в Палавници,  а той си намираше оправдания. След година и 1 месец го притиснах #2gunfire  и съжалих   #Crazy, но не избягах и се държах мило. Той почти не говореше, защото '' пазел поведение пред мен'' На скайпа му излиза неговата снимка и ми се струваше грозничък, за това я затварях, на действителността  е по-лоша  Joy Честно да си призная беше ме срам с него.  Освен това е по-нисък от мен, дори няма 1.70 м.  Grinning 

# 62
  • Мнения: 4 458
 Joy Joy Joy Какво прелесно преживяване си имала, Деси.
Ей за това не долюбвам запознанствата в нета  Grinning

# 63
  • Мнения: X
                Ами даааааааааааааааа.
                Все не беше готов, казваше "Всяко нещо с времето си " Предлагах му с децата да ходим на кино, в зоопарка, в Палавници,  а той си намираше оправдания. След година и 1 месец го притиснах #2gunfire  и съжалих   #Crazy, но не избягах и се държах мило. Той почти не говореше, защото '' пазел поведение пред мен'' На скайпа му излиза неговата снимка и ми се струваше грозничък, за това я затварях, на действителността  е по-лоша  Joy Честно да си призная беше ме срам с него.  Освен това е по-нисък от мен, дори няма 1.70 м.  Grinning 

И аз съм играла в тази пиеса - няколко пъти  Laughing
Вече си мисля, че запознанствата в нета трябва в рамките на седмица-две максимум да се "изваждат на светло", за да не се губи времето и на двамата участници и да не изпадат те в излишни надежди.
Разминаването между снимките, дадените ми сведения за ръст, килограми, възраст.... и реалността често ме е оставяла без думи  Tired ooooh!
Разбира се, всички имаме недостатъци, вкл. и на външността, но аз от никого не крия своите. Обикновено чувам "същата си като на снимките, не мога да повярвам"...все едно са очаквали...и аз не знам...

# 64
  • Мнения: 6 214
И аз се присъединявам към препоръката "максимум седмица-две писане и после реална среща". Защото колкото и да си пасваме "на писане и говорене", физиката все пак си е от значение.  Peace

# 65
  • Мнения: 14
             Честит празник на студентите. Весело изкарване. Tada
        А аз  искам да ви се похваля, че от 2 седмици съм разведена и всичко свърши най-накрая. Grinning

# 66
  • Мнения: 54 671
Честито , Деси bouquet
Много щастие занапред ! Hug

# 67
  • Мнения: 14
         Благодаря ти. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт