Какво мислите?

  • 6 278
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 129
Поли, ако имам нужда от психолог - ще отида. Кръгът от хора, с които общувам, е само от психолози и психотерапевти. И ако се интересуваш - аз самата уча за психолог и работя по специалността си, въпреки че е още рано. Така че, преди да кажеш нещо, се замисли, защото гледам от психологическата страна.

Първо, никога не пиша без да съм помислила имам ли какво да кажа и как точно трябва да го направя. Може би там е разликата между мен и теб. Добре е да се замислиш за смяна на попрището. Не се заяждам, не го пиша с ирония или сарказъм, но ако с този си начин на поведение, който демонстрира към авторката, подхождаш и към клиентите си, в най-добрият случай те ще се приберат с тотално разбита психика след посещение при теб. Човек психолог, който връща една жена към раздялата й с БНД и едва ли не я упреква понеже не страдала достатъчно - извини ме, но е нелогично и определено неправилно.

Деси, след като не е твой тип, моят съвет е да спреш нещата в зародиш. Не се знае човек с подобно поведение до къде е способен да задълбочи нещата дори само в собствената си глава. Каквото и да ти е нужно, едва ли е толкова противоречива, та дори и властна личност. Няма човек на Земята, който да забранява на детето ти да се вижда с баща си. Един мъж, който обича, пък било то и такъв, който е забравил името ти - не би си позволил да ти говори по този начин, още повече, след като дори не сте излизали заедно.  Peace

# 31
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
На мен пък ми идва леееко инфантилна тая история,ще ме прощавате  smile3507

# 32
  • София
  • Мнения: 233
Деси, не е твоят човек това... По мое мнение, трябва да започнеш да се изнизваш "по терлици" от общуването с него- и не е твой тип, а и нещо не му е чиста "версията"...

# 33
  • София
  • Мнения: 17 368
Ауу, Деска, тоя е някакъв уникален муньо  Laughing Забравил ти квартала, забравил ти името, ама се влюбил  Laughing Не иска да се виждате, ама ще ти прави дете да те върже и няма да пуска твоето да се вижда с баща си  Laughing
Сладуранка си ми ти, да стоиш и да се чудиш какво и що, направо бягай в темата за муньовците да го изтипосаш и после бай-бай, скъпи, ти при мама, аз по живот  Laughing

# 34
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
направо бягай в темата за муньовците да го изтипосаш
Според мен освен в темата за муньовците,може да се разпише и в тая за муните  Whistling

# 35
  • Мнения: X
Няма да се учудя, ако е пропуснал/позабравил да спомене че май още не е съвсем разведен примерно...
тооооолкова неангажиран ми звучи

# 36
  • Мнения: 14
       Благодаря момичета за мненията ви. Hug

# 37
  • Мнения: 287
       Благодаря момичета за мненията ви. Hug
И сега какво ще правиш?

# 38
  • Мнения: 14
        Здравейте. Simple Smile
        Чудя се дали да не му покажа какво сме писали тук? newsm78 Защото му споменах за някой от отговорите. Той отрече, но искаше да ги види все пак.

# 39
  • Мнения: 287
Според мене не е нужно да те чете като отворена книга. Аз дори не бих признала, че цяла тема съм му посветила. След като той спазва някаква дистанция между вас, защо и ти да не го правиш?

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
       
        Чудя се дали да не му покажа какво сме писали тук?

С каква цел?
Не мисля, че ще се спечелиш нещо от това.
Най-много съвсем да загуби интерес...
Твоя работа си е, разбира се. Аз не бих го направила Mr. Green
Може да опиташ обаче да си поговорите ... малко по-открито и искрено. Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 233
        Здравейте. Simple Smile
        Чудя се дали да не му покажа какво сме писали тук? newsm78 Защото му споменах за някой от отговорите. Той отрече, но искаше да ги види все пак.
Грешкаааа.
За какво? И без друго пак си му вдигнала самочуствието /ако му е толкова интересно нека си намери темата сам/.
И не мога да разбера, честно казано, защо изчака мацките да изпишат три страници в духа на "Не става", за да се набуташ отново между шамарите.

# 42
  • Мнения: 54 819
       
        Чудя се дали да не му покажа какво сме писали тук?

С каква цел?
Не мисля, че ще се спечелиш нещо от това.
Най-много съвсем да загуби интерес...
Твоя работа си е, разбира се. Аз не бих го направила Mr. Green
Може да опиташ обаче да си поговорите ... малко по-открито и искрено. Peace

Аз не бих се занимавала с този субект ! Crossing Arms

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Аз не бих се занимавала с този субект ! Crossing Arms

Тo това е ясно, казвам го ако тя, все пак, толкова държи да имат някакви отношения  Wink

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
От цялата история три неща не бих приела: ревност от минало, дете, за да те върже, твоето да не вижда баща си. Ако това е така, то има нещо ненормално в този човек. За мен лично това си е сигнал за бягане с 200.

Общи условия

Активация на акаунт