Какво мислите?

  • 6 285
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 54 952
Боже , Деси , ама цяла година ли си писахте без да се видите ???? Crazy Crazy

# 61
  • Мнения: 14
                Ами даааааааааааааааа.
                Все не беше готов, казваше "Всяко нещо с времето си " Предлагах му с децата да ходим на кино, в зоопарка, в Палавници,  а той си намираше оправдания. След година и 1 месец го притиснах #2gunfire  и съжалих   #Crazy, но не избягах и се държах мило. Той почти не говореше, защото '' пазел поведение пред мен'' На скайпа му излиза неговата снимка и ми се струваше грозничък, за това я затварях, на действителността  е по-лоша  Joy Честно да си призная беше ме срам с него.  Освен това е по-нисък от мен, дори няма 1.70 м.  Grinning 

# 62
  • Мнения: 4 458
 Joy Joy Joy Какво прелесно преживяване си имала, Деси.
Ей за това не долюбвам запознанствата в нета  Grinning

# 63
  • Мнения: X
                Ами даааааааааааааааа.
                Все не беше готов, казваше "Всяко нещо с времето си " Предлагах му с децата да ходим на кино, в зоопарка, в Палавници,  а той си намираше оправдания. След година и 1 месец го притиснах #2gunfire  и съжалих   #Crazy, но не избягах и се държах мило. Той почти не говореше, защото '' пазел поведение пред мен'' На скайпа му излиза неговата снимка и ми се струваше грозничък, за това я затварях, на действителността  е по-лоша  Joy Честно да си призная беше ме срам с него.  Освен това е по-нисък от мен, дори няма 1.70 м.  Grinning 

И аз съм играла в тази пиеса - няколко пъти  Laughing
Вече си мисля, че запознанствата в нета трябва в рамките на седмица-две максимум да се "изваждат на светло", за да не се губи времето и на двамата участници и да не изпадат те в излишни надежди.
Разминаването между снимките, дадените ми сведения за ръст, килограми, възраст.... и реалността често ме е оставяла без думи  Tired ooooh!
Разбира се, всички имаме недостатъци, вкл. и на външността, но аз от никого не крия своите. Обикновено чувам "същата си като на снимките, не мога да повярвам"...все едно са очаквали...и аз не знам...

# 64
  • Мнения: 6 214
И аз се присъединявам към препоръката "максимум седмица-две писане и после реална среща". Защото колкото и да си пасваме "на писане и говорене", физиката все пак си е от значение.  Peace

# 65
  • Мнения: 14
             Честит празник на студентите. Весело изкарване. Tada
        А аз  искам да ви се похваля, че от 2 седмици съм разведена и всичко свърши най-накрая. Grinning

# 66
  • Мнения: 54 952
Честито , Деси bouquet
Много щастие занапред ! Hug

# 67
  • Мнения: 14
         Благодаря ти. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт