Малки тайни (Küçük sırlar)- 5 - Всеки има своите малки тайни!

  • 45 569
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Значи съм се объркала. Аз имам в предвид, когато Чет е затворен някъде или поне така мисля и Айшегюл идва и двамата се прегръщат. Тази сцена я има в доста клипове, аз и оттамси помислих ,че е отвлечен.Извинявам се .
Тази сцена е в точно в началото на 37 епизод.Бяха стреляли по клуба на Чет и Джем.Айшегюл беше отвън,видя и си помисли,че са убили Чет... Peace

http://vbox7.com/play:a97b97bcd1

# 16
  • Мнения: 1 117
Значи съм се объркала. Аз имам в предвид, когато Чет е затворен някъде или поне така мисля и Айшегюл идва и двамата се прегръщат. Тази сцена я има в доста клипове, аз и оттамси помислих ,че е отвлечен.Извинявам се .
Тази сцена е в точно в началото на 37 епизод.Бяха стреляли по клуба на Чет и Джем.Айшегюл беше отвън,видя и си помисли,че са убили Чет... Peace

http://vbox7.com/play:a97b97bcd1
Ааа,много е интересно!  Heart Eyes Имате ли представа кога ще го дават по бтв?

# 17
  • Мнения: 2
Значи съм се объркала. Аз имам в предвид, когато Чет е затворен някъде или поне така мисля и Айшегюл идва и двамата се прегръщат. Тази сцена я има в доста клипове, аз и оттамси помислих ,че е отвлечен.Извинявам се .
Тази сцена е в точно в началото на 37 епизод.Бяха стреляли по клуба на Чет и Джем.Айшегюл беше отвън,видя и си помисли,че са убили Чет... Peace

http://vbox7.com/play:a97b97bcd1
Ааа,много е интересно!  Heart Eyes Имате ли представа кога ще го дават по бтв?
Със сигурност няма да е тази година. hahaha В момента гледаме 29 епизод.Предполагам Януари. Thinking

# 18
  • Мнения: 2
Сложих анкета. Peace Можете да гласувате! Hug

# 19
  • Мнения: 1 117
Анкетата е много хубава.  Peace Гласувах за Джейля и Фикрийе. Grinning

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 3
Аз гласувах за Су и Джем Аслан, но ако имаше повече от две опции бих гласувала и за Йомер и Фикрийе.

# 21
  • Мнения: 2
Аз гласувах са Су и Фикрийе. Не мога да определя коя ме дразни повече... Joy

# 22
  • Мнения: 16
Моите гласове бяха за Су и Джем Аслан...Определено те водят класацията ми за дразнещи персонажи... hahaha

# 23
  • Мнения: 16
Пепел от рози...Само да те попитам,аватара ти...горе-долу кога ще се падне сцената...Аз все си мисля,че ще е утре,нали Айшегюл тогава се гласеше с една розова рокля,но може и да се бъркам... Thinking

# 24
  • Мнения: 44
Запис!Хубава тема!  bouquet

# 25
  • Мнения: 2
Пепел от рози...Само да те попитам,аватара ти...горе-долу кога ще се падне сцената...Аз все си мисля,че ще е утре,нали Айшегюл тогава се гласеше с една розова рокля,но може и да се бъркам... Thinking
Сцената от аватара ми ще е съвсем в началото на утрешния епизод. Peace

# 26
  • Мнения: 16
Пепел от рози...Само да те попитам,аватара ти...горе-долу кога ще се падне сцената...Аз все си мисля,че ще е утре,нали Айшегюл тогава се гласеше с една розова рокля,но може и да се бъркам... Thinking
Сцената от аватара ми ще е съвсем в началото на утрешния епизод. Peace


Оххх,мерси...значи не съм се объркала...Ще е супер интересно...

# 27
# 28
  • Мнения: 1 117
Пепел от рози...Само да те попитам,аватара ти...горе-долу кога ще се падне сцената...Аз все си мисля,че ще е утре,нали Айшегюл тогава се гласеше с една розова рокля,но може и да се бъркам... Thinking
Сцената от аватара ми ще е съвсем в началото на утрешния епизод. Peace

Оххх,мерси...значи не съм се объркала...Ще е супер интересно...
Оо,значи утре трябва да бързам да се прибера,за да не изпусна сцената. Grinning Наистина ще е много интересно.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! Още от трета тема следя какво си пишете, но все не намирах време да се регна и да напиша мнение за сериалчето. Сега намерих малко време и си казах да взема и аз да се включа в общността на феновете... Grinning В момента ми е любомото и то главно заради АйЧет. Стигнах до там, че изгледах два три пъти, епизодите на турски, заради тях специално. Grinning За днешния епизод.... какво да коментирам страст на кристали. На тоя етап на епизодите си съм раздвоена в желанието си да разцелувам Чет или да го пребия. Особено преди няколко серии, когато Айшето му каза, че ако сърцето й е разбито ще го изтръгне и той й се присмя ми стана мн кофти за нея. Той ще си заслужи после цялото преследване на михаля. Любимият ми персонаж е тя.. много е пълноцветна, знае какво иска и е и силна, но и някак ранима едновременно. Просто я уважавам за упорството, след такова отношение от страна на Четин, да продължава да се държи и да не се отказва. Особено това с Хевес... Няма да изпадам в повече хвалебствия, че мога да напиша цяла страница. Иначе Су ме дразнеше в началото, но с тоя план ми се издигна в очите, а и започна да се отърсва от наивността, донякъде. Ако не беше баба й нямаше да е толкова неориентирана. Арзу/Али също са ми мн сладки, а Демир, откакто е на "тъмната страна" ме радва много. В някой друг пост ще напиша нещо и за другите герои  Grinning Чакам утре с нетърпение, да гледам епизодчето, че ще е много интересно. Засега довиждане от мен!
ПС: Песничката, която днес пуснаха, когато Демир беше в бара и после при Су и когато Айшегюл взе колието ми, още отпреди, когато я чух ми стана много любима и отиваше особено много на състоянието на Айшегюл. Поздравявам ви с нея. Ето превод на припева.
Грешки, клетви, край, начало, лъжи, мълчание, ревност, съжаления, извинения. Нямаме напредък. Разбито, сърцето ми се издига над тялото, отвъд любовта. Любовта умира, ние умираме.

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 15:16 от plami_pln

Общи условия

Активация на акаунт