Малки тайни (Küçük sırlar)- 5 - Всеки има своите малки тайни!

  • 45 573
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
plami_pln  welcome

Благодаря за поздрава! Хубава песен!  bouquet

Поредния интересен епизод... Peace
Чет е за убиване.  hahaha До сега би трябвало да е разбрал,че Айшегюл не е с акъла на Хевес и че при нея няма да мине номера. То при Су не мина,че при Айшето ли. Laughing Иначе признавам,че беше убедителен в словата които и реди.За малко да му повярвам... Joy Знае къде Айшегюл е най-ранима и се опита да се възползва от това,но безуспешно. Обаче много ме изкефи как се радваше на колата,която спря пред тях.Като я видя и веднага показа зъбките... Joy Joy Joy Чак си представя и как я кара. hahaha
Али другия глупак... ooooh! Толкова да е непостоянен, само наранява околните. Стана ми жал за Джейля,въпреки че сама си е виновна. Постъпи по възможно най-грешния начин.Виждайки,че Али я привлича по някакъв начин трябваше или да се отдръпне от него или пък да се бори за него като жена,а тя какво направи... ooooh! Сега ще има да страда ooooh! Иначе е хубаво,че Али и Арзу се събраха,но едва ли ще е за дълго... Joy
Един епизод в който Су да не ме дразни... Joy Може би е защото почти не я даваха. hahaha
Липсват ми сцените с Мемо,нещо не го дават напоследък...

Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 00:36 от пепел_от_ рози

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте!!!Как сте?Поздравления за темата мн е хубава:)), както и анкетата, гласувах за Джем и Фикрие #2gunfire #2gunfire...иначе напоследък гледам серяла напред и много се радвам на Чет и Айшето, но се дразня че не разбирам за какво си говорят ...мъчно ми е за нея,тя е мн влюбена , а той се прави на луд, но накрая ще се осъзнае Heart Eyes Heart EyesДжейла също ме дразни  Mr. Green Mr. Green само се бута м/у Али и Арзу, ох мн дълго стана ... Grinning Grinning Grinning

# 32
  • Мнения: 1 117
Днешният епизод беше страхотен.  Heart Eyes Не можах да го гледам по тв-то ,за това го гледах във вибокс. (: Сцената между Айшегюл и Четин беше просто уникална. Heart Обаче Чет толкова ли е глупав?Сигурно си мисли,че всички са "умни" колкото Хевес.Е да,ама не!   Joy Но обувките бяха страхотни .  Heart Eyes  Joy А пък тоз Демир много обожателки нещо му се насъбраха.  Joy Су беше много смешна като се напи. ;д Стана ми малко мъчно за Джейля,но тя сама си го направи.За какво трябва да се наранява така?Щом харесва Али по-добре да го остави.Не да тръгва да ги сдобряви.Но и не да иска да го отнеме от Арзу,тъй като той обича Арзу.Но всъщност много се зарадвах,когато се сдобриха.  Heart Eyes До утре,приятели. :*

# 33
# 34
  • Мнения: 16
Днешният епизод беше страхотен.  Heart Eyes Не можах да го гледам по тв-то ,за това го гледах във вибокс. (: Сцената между Айшегюл и Четин беше просто уникална. Heart Обаче Чет толкова ли е глупав?Сигурно си мисли,че всички са "умни" колкото Хевес.Е да,ама не!   Joy Но обувките бяха страхотни .  Heart Eyes  Joy А пък тоз Демир много обожателки нещо му се насъбраха.  Joy Су беше много смешна като се напи. ;д Стана ми малко мъчно за Джейля,но тя сама си го направи.За какво трябва да се наранява така?Щом харесва Али по-добре да го остави.Не да тръгва да ги сдобряви.Но и не да иска да го отнеме от Арзу,тъй като той обича Арзу.Но всъщност много се зарадвах,когато се сдобриха.  Heart Eyes До утре,приятели. :*

Наистина му се чудя на Чет..от колко години се познават с Айшегюл,а още не я е опознал...

Обувките наистина бяха невероятни!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



  И от мен едно клипче!!!Песента е една от любимите ми!!! Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 117
Нямахме кабелна и не можах да го гледам по тв-то,но преди малко го изгледах във вибокс. ^^ Хаха,Айшегюл много добре изигра Четин.Сладураната ми тя. Grinning  Нека Четин още да се закача с нея. ;d И накрая само как се погледнаха. Heart Eyes Видя се,че на Айшегюл й стана мъчно за Чет. ;x Heart Обаче то беше ясно,че няма за дълго да се задържат в затвора. Grinning С такива влиятелни бащи. ;д А пък тоя Аслан Джем-дали е заради мен?!Би ми харесало ако е така.  Joy Колко е заблуден горкия.Като Хевес..  Joy А после в къщата Айшегюл колко беше красиваа.  Heart Eyes И естествено нямаше как Айчет да не се сдърпат. Grinning Миришеш ужасно ,хамстер.  Joy Не вярвах,че Демир ще си намери друга. ;д Но всичко това е,за да се опита да забрави Су,но няма да стане. Grinning А пък тя като започна да си спомня какво е направила умрях от смях.  Joy Може ли да е толкова тъпа като е пияна?!Е не,че като е трезвена е по-умна де.  Joy А пък в анкетата май трябваше на мястото на Джейля да гласувам за Джем Аслан,ноо както и да е. ;д А пък репликата на Су беше толкова тъпа-Вече мога да преценявам.-Боже,боже. ;x Grinning А Али и Арзу бяха толкова сладки.  Heart Eyes Особено като започнаха да се бият. Grinning  Heart Eyes  А Су как набързо все телефона от баба си. Grinning Су:Знаеш ли за станалото вчера? Айшегюл:Ало,аз съм Айшегюл.Разбира се,че знам. Grinning Ах и само как сe милосаха..миличка,миличка.   Joy И разговорът между Демир и Айшегюл беше супер. Grinning Демир най-сетне разбра колко е умна нашата Айшегюл. Grinning  Heart Eyes А Четин и Джем дано да не изиграят Айшегюл и Су,тъй като както казах съюзът им ми харесва и ми е интересно да ги гледам не като врагове.  ^^ Нямам търпение за утрешната серия.  Heart Eyes Peace

# 36
  • Мнения: 16
И аз да коментирам сладурите АйЧет!!! Heart Eyes Бяха много сладички,Чет си мисли че Айшегюл ще му се върже,ама нямаа...Айшегюл:На очите си нямах друго,освен очна линия и спирала...  hahaha hahaha hahaha Това беше яко...Постави го на място..Ами като му каза,че мирише.. hahaha hahaha Хемстерчета сладинкиии!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Су беше,като някое елфче с шапката,шала и обувките. hahaha И си вика,вика...Демииирр,Демирррр,Демиррр... hahaha hahaha Арзу и Али Heart Eyes Стана ми жал за Джейля Sad Хевес...този път я даваха малко. smile3533 една идиотка по-малко за днес.. Joy

# 37
  • Мнения: 1
Ето ме и мен да коментирам днешния епизод... Айшегюл ме изпълни с всичко, което каза на Чет и при двата им сблъсъка,  това че мирише и как ги описа като хамстери...., но аз забелязаха друго. Изражението на Четин, когато Джем му разказваше за връзката им с Айшето. Думите му, че тя те кара да се чувства жив, мисля, че и Четин знае, че е прав, усмихваше се,  когато се закачаха сутринта. Тя предизвиква всичко в него. Може и  да прави всичко под предтекст колието, но я иска, точно на лов е излезнал Simple Smile... Особено, като й каза как ще уредят въпроса, като съдружници или по друг начин. Laughing Тя страдаше много, когато го вкараха в затвора, а  и затова, че той я смята за толкова лесна и повърхностна, разплака се :/. Иначе съюзът им със Су е железен. Мен не ме дразни толкова Джем, да  и той като сестра си е смотан, но наистина е влюбен в Айшето, а  имисля, че преди и тя го харесваше, не обичаше, но харесваше... За Джейля ми е мъчно, тя съжали Арзу и ги събра, не е толкова лоша. Шеметен Фарс, правилно каза, че Су приличаше на елфче и дори ми стана сладка  и симпатична. Пияна по-става от трезва, само да не се снима гола....  Grinning Хевес на този етап ме дразни, но тя си е глупавичка. За другите, какво да кажа... Демир отново ми хареса в този епизод, голем иприятели станаха с Айшето.  LaughingАрзу и Али са големи откачалки, изкефих се, като го нарече с името на онзи... Чакам с нетърпение утрешния епизод, да видим дали наистина Четин е толкова умен за колкото се мисли или Айшегюл ще спечели и този гейм в играта. newsm62

# 38
  • Мнения: 2
Ето ме и мен да коментирам днешния епизод... Айшегюл ме изпълни с всичко, което каза на Чет и при двата им сблъсъка,  това че мирише и как ги описа като хамстери...., но аз забелязаха друго. Изражението на Четин, когато Джем му разказваше за връзката им с Айшето. Думите му, че тя те кара да се чувства жив, мисля, че и Четин знае, че е прав, усмихваше се,  когато се закачаха сутринта. Тя предизвиква всичко в него. Може и  да прави всичко под предтекст колието, но я иска, точно на лов е излезнал Simple Smile... Особено, като й каза как ще уредят въпроса, като съдружници или по друг начин. Laughing Тя страдаше много, когато го вкараха в затвора, а  и затова, че той я смята за толкова лесна и повърхностна, разплака се :/. Иначе съюзът им със Су е железен. Мен не ме дразни толкова Джем, да  и той като сестра си е смотан, но наистина е влюбен в Айшето, а  имисля, че преди и тя го харесваше, не обичаше, но харесваше... За Джейля ми е мъчно, тя съжали Арзу и ги събра, не е толкова лоша. Шеметен Фарс, правилно каза, че Су приличаше на елфче и дори ми стана сладка  и симпатична. Пияна по-става от трезва, само да не се снима гола....  Grinning Хевес на този етап ме дразни, но тя си е глупавичка. За другите, какво да кажа... Демир отново ми хареса в този епизод, голем иприятели станаха с Айшето.  LaughingАрзу и Али са големи откачалки, изкефих се, като го нарече с името на онзи... Чакам с нетърпение утрешния епизод, да видим дали наистина Четин е толкова умен за колкото се мисли или Айшегюл ще спечели и този гейм в играта. newsm62
Ясно е,че действията и на двамата са продиктувани от чувствата им един към друг.Постоянно се дразнят,правят си мръсно,действат винаги напук на другия,а истината се вижда в очите им... Joy За разлика от Чет, Айшегюл знае какво прави и какво иска,затова и винаги го надхитрява в тези игрички. Peace

# 39
  • Мнения: 1
Ясно е,че действията и на двамата са продиктувани от чувствата им един към друг.Постоянно се дразнят,правят си мръсно,действат винаги напук на другия,а истината се вижда в очите им... Joy За разлика от Чет, Айшегюл знае какво прави и какво иска,затова и винаги го надхитрява в тези игрички. Peace

Така е, така е. Той Четин, като получи това, което "иска" - Айшегюл да го остави няма да се почувства много добре, но какво да правиш.. мъжете са по-глупавото племе.   hahahaАйшегюл си е истинска жена, познава себе си и другите и знае, че ако толкова лесно се остави да я победят, няма да е нищо освен поредното животинче на ловната стена. А и трябва да му се даде урок на Чет, не всяко момиче е Су или Хевес... Но в очите им наистина много си личи, какво чувстват, особено, когато се разминаха в колите.  newsm10

пп: Много хубаво клипче на сериала, мерси Шеметен Фарс. Simple Smile)

# 40
  • Мнения: 0
Неслишах:Четин,как си?Как мина нощта?
Четин:Прекрасно..Забавлявахме се..Трябваше да дойдете.. smile3532 smile3532

# 41
  • Мнения: 16
И Айшегюл,и Чет са един дол дренчици... hahaha Наистина Айшегюл знае какво иска и го постига...Но,тя се промени...А и още ще се променя..В началото беше многоооо по-дръпната,сега си признава чувствата...Мъъъничко по-мекошава стана... Joy Не знам как го правят,но в този сериал можеш да разбереш какво чувстват  само по погледите... Heart Eyes hahaha

# 42
  • Мнения: 16
●•Шеметеннн Фарссс●•, Ana_erestu (+ 1 Скрит/и) и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Дами,пишете... Hug Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 16
Момичета-кокичета,аз ще лягам...


Това е за лека нощ...Спете спокойно и сънувайте Четин-хамстерчето!!! hahaha Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 2
Момичета-кокичета,аз ще лягам...


Това е за лека нощ...Спете спокойно и сънувайте Четин-хамстерчето!!! hahaha Heart Eyes

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт