От Разград и махалата - с ЛУДОГОРЕЦ във сърцата

  • 34 559
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 124
Добро утро!

 raja_nikol, има ли пътища до работното ни място?
 alex88, благодаря за инфото, ще намина през магазина им, че в сайта им няма почти нищо!

# 61
  • Мнения: 441
Хоп и аз тук.Как сте момичета?
Бен,мерси за кафенцето  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 17 987

 raja_nikol, има ли пътища до работното ни място?


Има, има....без проблем дойдохме  Peace

Като ти слушам тревогите все едно мен описваш преди 5 години....

# 63
  • Мнения: 124
Като ти слушам тревогите все едно мен описваш преди 5 години....
Ами помагай де,не ме оставяй да се мъча! Аз обичам по утъпкани пътеки да ходя! Пък после ще почерпя!  bouquet

# 64
  • Мнения: 2 774
Аз ще чакам наготово почерпката  Laughing
Мерси за кафето....снежно и усмихнато   bouquet

У-щата като са разпуснати с ДГ как стои въпроса?

# 65
  • Мнения: 124
Поли, ДГ си работят нормално!
А пък ти недей чака почерпка наготово ами забъркай някоя салата и дай да метнем по едно питие!
Днес направих отчаян опит да разгледам мебелни магазини в Разград. Влизам в този на ъгъла зад пощенска банка- продавачка няма. Хващам аз един каталог и започвам да разглеждам. След около 5 минути идва една мацка, за да ми обясни, че всичко, което предлагат на "Чилек", мога и в нета да го разгледам. newsm78
Съседния магазин път просто не работеше. Та бързо ми приключи разходката.Явно по тези магазини ще трябва да ходя предварително изпила цяла шепа"розови хапченца", че иначе някой ще ми чуе хапливия речник.

# 66
  • Мнения: 124
Вижте какво- аз тук сама няма да си говря! То е достатъчно, че сега работя срещу лудницата, а след време ще живея срещу работата си. newsm62
Веднага всички тук, може и да не сте под строй!
raja_nikol, в четвъртък трябва да си замъкна дебелия задник до Самуил, та очкавам утре вечер да ме осведомиш да си вземам ли вода и храна за три дни или само за 1ден.

# 67
  • Мнения: 4 585
Няма да стигнеш до Самуил. Вземи си храна и вода за три дни, и стой у вас.

# 68
  • Мнения: 17 987
Вижте какво- аз тук сама няма да си говря! То е достатъчно, че сега работя срещу лудницата, а след време ще живея срещу работата си. newsm62
Веднага всички тук, може и да не сте под строй!
raja_nikol, в четвъртък трябва да си замъкна дебелия задник до Самуил, та очкавам утре вечер да ме осведомиш да си вземам ли вода и храна за три дни или само за 1ден.


Мъжът ми е там, но са с джипове, доколкото разбрах, май не пускали....ще разпитам като се върне

# 69
  • Мнения: 124
Ами нашите днес на са и парвили опити да тръгват, за утре ще чакам нареждания по телефона.

# 70
  • Мнения: 2 774
Няма да стигнеш до Самуил. Вземи си храна и вода за три дни, и стой у вас.

 Laughing

Цитат
да си замъкна дебелия задник до Самуил
Тц, тц, тц, след толкоз диети да кажеш такава смъртна обида за трибуквието си ...ако бях на негово  място, фръцвам се и веднага си лепвам кило отгоре  Whistling

# 71
  • Мнения: 398
леле,почти сте изписали темата........ smile3555 Joy

# 72
# 73
  • Мнения: 2 774
Честит и на теб, Гале   bouquet

# 74
  • Мнения: 227
добър вечер и от мен хайде да почерпа че днес малко се подмладих Wink.

Ани Ч.р.д мила да си жива здрава и много много шастлива

Общи условия

Активация на акаунт