От Разград и махалата - с ЛУДОГОРЕЦ във сърцата

  • 34 592
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 253
Честит рожден ден, Мила!
Желая ти много здраве и само хубави моменти с любимите хора!

# 76
  • Мнения: 2 776
Честит Рожден Ден и тук, Мила. Честит Празникк и на Ани  (тя май вече не влиза тук)


Пожелавам Ви от сърце много здраве, щастие и сбъдване на мечти.
Мерси за почерпката, Мила   bouquet

# 77
  • Мнения: 253
Здравейте!
Гледам темата отишла на втора страница, та реших да драсна два реда.  Flutter
И тук искам да похваля Цвети Терзиева, мартеничките, които ми направи са много хубави и Алекса си ги хареса много и няма търпение да дойде Баба Марта та да ги подари на децата в яслата.  Heart Eyes
Дано не изглежда като реклама, но просто разгледайте красотите, които е сътворила. http://cveti-terzieva.16mb.com/martenici/index.html

# 78
  • Мнения: 18 008
Къде сте бе, Лудогорци......
Честито, 1:0  newsm44

Докато накълва 2:0, още можете, момчета!!!!


Р.Р. Забравих от еуфория- Честит празник, българи!

Честито на всички именници, бъдете живи, здрави и щастливи!

Много празници днес бе  Wink

# 79
  • Мнения: 18 008
Бре...никой не пише, къде останахте?

Сега освен за Лудогорец ви призовавам да стискаме палци и за Феникс   Heart Eyes
Страхотни са, заслужават го   Peace

# 80
  • Мнения: 2 776
Меланхолия ме е обзела мен  Tired.
Феникс ?

# 81
  • Мнения: 91
Сега освен за Лудогорец ви призовавам да стискаме палци и за Феникс   Heart Eyes
Страхотни са, заслужават го   Peace
Стискаме,стискаме и ги гледам от време на време като репетират пред блока  Peace
Мама на Александра,малката в коя група на яслата е?

# 82
  • Мнения: 253
alex88,  Алекса е в 4 група в яслата.
Лудогорец стават все по-добри, нищо че бяха малко разсеяни последния път все пак резултата бе върховен.
Стискам палци за талантите от Феникс!
Сега съм на детокс и ми е малко тежко, в смисъл че ме боли адски главата, но четох, че е нормално и така.

# 83
  • Мнения: 91
Значи с Ади са в една група.
Днес на тържеството заподозрях,че си ти,защото викаше на малката Алекса  Wink

# 84
  • Мнения: 253
Днес ми бе толкова зле, че не знаех къде се намирам и се чувствах като някое зомби, но поне малкото ми диваче каза от части думичките за мама и що годе се включи в тържеството, но ако бе ходила февруари на ясла си мисля, че щеше да е друго.
Ади да не е новата девойка Андреа, казвам ново детенце, защото ние миналия месец отсъствахме и този я видяхме. От старата банда останаха само Алекса, Дани и Марти , днес като видях толкова много дечица си помислих, че сме повече от две групи, до сега ходеха само по 4-5 дечица. Grinning

# 85
  • Мнения: 91
Да,ние сме на ясла от миналата седмица,но не бях виждала Алекса до сега.Само Ади,Вили и още едно русо момиченце са от както тя ходи.А тя твоята девойка е много висока и слабичка  Hug Сладурка е  Peace

# 86
  • Мнения: 253
Всички дечица в групата ни са много хубави, най-големите сладури са се събрали.
Алекса е фина мома, ще става " маньекинка " както казва тя, а и каквито пози заема на моменти нищо чудно, но ако има кой да я остави. Mr. Green

# 87
  • Мнения: 18 008
1:0 за Лудогорец!!!!

Стискайте палци и второто полувреме!

# 88
  • Мнения: 2 776
 newsm18
3:0
Мерси много за линка   bouquet, мъжлето щастлив, изгледа го, окупира и лаптопа и тв-то  Crossing Arms....от него знам и резултата  Blush

# 89
  • Мнения: 18 008
Аааа, аз пък го гледах, струваше си  Peace
Желая им все този успех!

Общи условия

Активация на акаунт