Кюретаж и забременяване след това - 26

  • 21 191
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
Karola - аз имам голямо доверие на моята на лична лекарка и нея я питам за всичко, но за съжаление при теб не е така, но пък поне имам добри кожни специалисти ! Отивай на частно още днес и ще видиш, че няма от какво да се притесняваш !  Mr. Green На лични съм ти писала при кого да отидеш.

Zuzi - Ох  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green представям си как си ги затапила, просто... горко им  Whistling

Вики, Светле, Дони - стискам палци да дойде с прекрасни новини,тъкмо така да ни тръгне и седмицата , да получите зелена светлина и хормоните да са в шест !
Тединкооо спокойно моля те, то няма как де, но се опитай да си по-положителна и не се сърди на света - няма за какво !!!! Чакам те и ти желая късмет !

# 616
  • София
  • Мнения: 1 970
Теди, късмет, мила  Hug Дано всичко да е наред с малкото човече  Praynig
Вики, стискам палци и за теб, чакаме да се похвалиш  Hug

# 617
  • Мнения: 817
Тед, много силно са ми стиснати палците! Praynig

# 618
  • Мнения: 736
Tedd стискам ти палци всичко да е наред  Hug Hug Hug fingerscrossed
viktoriq838  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Тед стискам и аз много силно, надявам се всичко да е наред!  Hug

# 620
  • Мнения: 177
Ted,  Hug Обади се веднага на док, не отлагай. Да но всичко да е наред с ембриончето.

# 621
  • Мнения: 2 617
Тед, моля се всичко да е наред! Praynig Praynig Praynig

Мамо Хорозе, честита ви розова радост!

# 622
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Тед, ето и моите  fingerscrossed

# 623
  • Мнения: 60
Теди, дръж се мила всичко ще е наред, стискам палчета много силно
Зузинка и за теб, надявам се да няма антитела и всичко да е наред
и за всички момичета нуждаещи се от палчета, седнала съм на тях и не ги пускам

# 624
  • София
  • Мнения: 1 970
Хайде да повлека крак с добрите новини  Grinning Всички хормони са ми вече в референтни граници! Дори и ТСХ е паднал от 5.3 последно, на 3.6, само след 2 седмици прием на л-тироксин, е, ще трябва още малко да го смъкна, но като гледам с какво темпо пада няма да чакам много дълго още Grinning Пролактина ми е 411 при граница 480, предполагам, че като смъкна още ТСХ-то, ще падне още и той. Още нямам официално зелена светлина, но след нова година, при следващия ми преглед при ендокринолог, се надявам вече да имам  Grinning
Момичета, чакам и от вас добри новини  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 625
  • Мнения: 850
 Тединко , стискам силно палчета и дано , дано всичко е наред !!!  Hug Heart Eyes

# 626
  • Мнения: 9 095
Светле страхотни новини мила Hug само така и ще влезе всичко в норма ще видиш Hug


Лили, трябваше да видиш Янева как подскочи като видя дребчо hahaha човека мята ръце и крака и хич не му пука че майка му кърви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes вече е цели 24.8мм, предния път беше 12.9мм демек се е удвоил. Ситуацията е малко въпросителна обаче...няма отлепване, няма кръвоизливи в матката /слава Богу!/ и вероятно кървенето е било влагалищно, следствие някакво течение, възпаление и тн...проблема е че слагам утрогестана вагинално и няма как да се пусне МБ, затова сега ще го пия 10 дни и другата сряда на МБ да видим какво ще излезе Rolling Eyes дано до тогава да е наред всичко Praynig Praynig Praynig

# 627
  • Мнения: X
Тед - Оооооох как ми олекнааааа, ще го родим това бебе ще видиш !!! Да не си се одрала, като си слагала утрогестана ?
Светле - Нова година + Нов късмет = Здраво бебе 2012 Simple Smile))))))

Добрите новини започнаха като чудесно начало на седмицата, чакаме Вики и Дони !  Mr. Green

Последна редакция: пн, 19 дек 2011, 14:51 от Анонимен

# 628
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Браво Тед страхотна новина  Hug да продължава да расте малкото човече все така.

Светле и при теб се наместват нещата, поздравления  Hug

# 629
  • Мнения: 7 118
Антонели, от одиране няма как да има такова зацапване.

Тедчо, аз знам, че от гъбки сладки понякога става така...получава се зацапване, а всички знаем колко много обичат бременни жени тези малки сладурани. Наскоро имаше една бъдеща мама в друга тема, която получи също зацапване и се оказаха гъби.  Whistling Бебчо си скача и се мята, значи е добре! Айде лягай бързо и чакай 10 дни, после ще види, че всичко е наред!  Mr. Green Hug Hug Hug

Ох, Светле, забравих да ти напиша, че се озъбих от хубавите новини!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Все така!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт