Отговори
# 30
  • Мнения: 4 916
Много положително се отразява.

# 31
  • Мнения: 1 296
Права си, Sourcherry, но той не сеща за тази опция Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 23 107
Права си, Sourcherry, но той не сеща за тази опция Joy
Ще се светне все някога.  Wink

# 33
  • Мнения: 15 379
Въпросът е тя да не го подсеща.
Блажени са вярващите Laughing.

# 34
  • София
  • Мнения: 291
Започвам да си мисля, че само в нашата къща може да се чуе нещо, като "Сега вместо да направиш еди - какво  си, защо си седнала на компютъра?".   Rolling Eyes
Щастливки!   Twisted Evil 

# 35
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Е, че прав си е човека.

# 36
  • Мнения: 46 562
Започвам да си мисля, че само в нашата къща може да се чуе нещо, като "Сега вместо да направиш еди - какво  си, защо си седнала на компютъра?".   Rolling Eyes
Щастливки!   Twisted Evil 

За какво например?

# 37
  • Мнения: 4 916
Започвам да си мисля, че само в нашата къща може да се чуе нещо, като "Сега вместо да направиш еди - какво  си, защо си седнала на компютъра?".   Rolling Eyes
Щастливки!   Twisted Evil 


Моят обратното - като вземе да се чуди за нещо и вика "питай в бг-мамма, там сигурно знаят". В главата му е набито, че това е най-полезното място в нета, тук са отговорите на всички въпроси, новините идват първо тук, а понякога дори тръгват от тук, и изобщо, ако въведат членски внос, той с готовност ще ми го плаща.

# 38
  • София
  • Мнения: 23 107
Започвам да си мисля, че само в нашата къща може да се чуе нещо, като "Сега вместо да направиш еди - какво  си, защо си седнала на компютъра?".   Rolling Eyes
Тази реприка е мой патент и е насочена към мъжа ми.  Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 291
Започвам да си мисля, че само в нашата къща може да се чуе нещо, като "Сега вместо да направиш еди - какво  си, защо си седнала на компютъра?".   Rolling Eyes
Щастливки!   Twisted Evil  
За какво например?
Ами играчките на децата, които го спъват по пода, едни книги в един шкаф, които са в безпорядък, салатата и още разни други работи ...   Grinning

# 40
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Започвам да си мисля, че само в нашата къща може да се чуе нещо, като "Сега вместо да направиш еди - какво  си, защо си седнала на компютъра?".   Rolling Eyes
Щастливки!   Twisted Evil 
Ми усмихни му се мило, попърхай с мигли и питай най-невинно защо той не вземе да свърши въпросното нещо, вместо да задава въпроси.
Моят понякога ме е питал що се хиля сама като лудите.

# 41
  • Мнения: 46 562
А той работи ли, докато ти си на компютъра?

# 42
  • София
  • Мнения: 291
А той работи ли, докато ти си на компютъра?
Ами той общо - взето по цял ден работи, дори и от в къщи.
Не разбрах, защо питаш.

# 43
  • Мнения: 46 562
Защото на мен като ми пречи нещо, ставам и го оправям, освен ако не работя, но тогава пък го оправям като приключа.
Не си представям да седи човека и да гледа филм или да си прави там нещо, а аз да нареждам - бе, какво се помотваш, я иди разтреби малко.
С една дума - пречат му играчките - да ги подреди, иска салата - прави я.

Е, изключвам варианти ти да не пипваш абсолютно нищо, тогава има право  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 654
Има нещо тука...я разкажи открито и да ти олекне.

Общи условия

Активация на акаунт