HiPP Combiotic

  • 131 387
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 23 214
това с трудното разтваряне ме учудва, досега не съм срещала трудности, а дори не топля водата  Thinking

# 721
  • София
  • Мнения: 484
това с трудното разтваряне ме учудва, досега не съм срещала трудности, а дори не топля водата  Thinking

Хип 2 се разтваря отлично без проблем, но Хип 1 е доста по-трудно разтворим

# 722
  • у дома
  • Мнения: 258
да, и хипп 1 малко мирише като е разтворен... на нещо като рибено масло, може би заради Омега-веществата. А иначе като суха консистенция хипп 1 е много вкусен (хахах, пробвам всичко преди да дам на беб  Embarassed)

# 723
  • Мнения: 2 077
Тя ако го приемаше по-добре Хип-а няма значение как мирише, как се разтваря, но за съжаление няма да е това нейното мляко. Имаме още 1 пакет и не знам после.
Вече се чудя дали просто не обича мляко, дали просто не е гладно дете, бибероните ли са проблем (сменихме няколко).
Акото се промени и се чудя дали това по-гъстото е по-нормално или рядкото от Аптамил-а?  newsm78

# 724
  • у дома
  • Мнения: 258
Miss M, какви са ви бибите? Щото моя приятелка имаше същия проблем - детето опита 100 млека (образно казано де) след като кърмата й спря инцидентно и нищо не харесваше. И тогава тя се принуди на кисело мляко да дава (но детето беше около 8-9 м., по-голямко от вас). И в един светъл ден му сменила шишето и о, чудо - бебето й прояде АМ-то. Ние специално бяхме на Авент онези с антиколиките доста време. Но взехме много да се оливаме и по предложение на приятелка взех едно шишенце да пробвам на Нук с каучуков биберон - еми, родихме се оттогаз Simple Smile
За акото не зная какво да кажа - нашето беше по-твърдо от Нан, дори се позапичахме. Откакто минахме на Хипп (бяхме около 5ти месец) нямаме никакъв проблем, дори и след като започнахме захранването в средата на 5тия месец.

# 725
  • Мнения: 2 077
Имаме на Чико - с по-голяма и по-малка дупка. Олива се, тече бързо.
Нук, каучуков М номер - пак се олива.
Канпол - с най-малия размер беше уж добре, ама много бавно го пиеше, биберона се сплескваше, поне не се оливаше. Или бързо се засища или умалява да дърпа.
С по-голямата дупка - пак оливане.
С канпол е била винаги и може би е свикнала формата на биберона, но ми струва, че тези, които не могат да се обхванат изцяло от устата не са ѝ удобни или просто трябва да свикне.
Сега искам да купя по-голямо шише да имам но се чудя какво да бъде  newsm78

# 726
  • София
  • Мнения: 8 131
Пробвай Авент. При нас най много се харесват. Новата серия.

# 727
  • у дома
  • Мнения: 258
Значи може би ви трябва по-мъничка дупчица. На авент карахме на 1-ца до смяната с нук (т.е. около 5 месеца, при все че препоръчват 1-цата да е за 1-2 месеца най-много. Ние с 2-ката не можахме да свикнем на авента, явно много му е пускала или нещо друго. Но пък с нук-а веднага свикна). Наистина е трудно да се препоръча...
Малко  offtopic направихме, сори!

# 728
  • Мнения: 47
с авент се задави жестоко и си глътна езика,но реагирахме бързо.Взех Mr.Browns и всичко е Ок-няма оливане,няма давене

# 729
  • Мнения: 2 282
Каква е разликата между Хип Комбиотик 1 и Хип Комбиотик Пре 1 ? Това PRE какво е всъщност?

# 730
  • Мнения: 327
Ще сменям млякото. Във всички магазини е вдигнато на 30лв за 800гр

# 731
  • Мнения: 2 282
Даже на 31 и нещо в някои аптеки. Аз за това си го поръчвам от Германия, където е 7.50 евро кутията от 600 гр.

# 732
  • Мнения: 327
И аз го поръчвах от Англия, но вече не ми е много на сметка и от там. Изпиваме всичкото налично и го сменяме.

# 733
  • София
  • Мнения: 8 131
Защо да не е? На мен от Англия ми идва на 20-21 лв.

# 734
  • Мнения: 2 077
Аз нали много мрънках за Хип-а, но сега пък реших да останем на него.
Сега ми казват, че трябва да давам ХА /един доктор казва, че не е нужно, другия - обезателно  ooooh!
ОБАЧЕ мнооого скъпо бе, аз знам че има разлика, ама нещо се шашнах днес  - 23.30 лв за 500 гр, нямало двойна разфасовка.
Напоследък има и покачване на цените и на Аптамил- а.

Кажете поне от къде поръчвате на сметка, че иначе пак да сменям млека... не знам до къде ще я докараме  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт