HiPP Combiotic

  • 131 342
  • 758
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 2 282
А да ви се е случвало да мирише млякото на водорасли?? Немското ми се забави и днес взехме от една аптека Хип Комбиотик 1, но мирише на водорасли?!

# 737
  • София
  • Мнения: 8 131
Ми на мен като цяло не ми мирише много приятно. Simple Smile

# 738
  • Мнения: 47
всики Фирми на АМ от 1.02 имат увеличение на доставна цена с по 2лв.Не е само Хип увеличен #Cussing out

# 739
  • у дома
  • Мнения: 258
всики Фирми на АМ от 1.02 имат увеличение на доставна цена с по 2лв.Не е само Хип увеличен #Cussing out

да, така е.
Последно Хипп намерих в Билла (явно изостанали кутии) за 27 лв. 800 гр. Днес вече има само от по 300 на нова цена

# 740
  • София
  • Мнения: 484
Аз вчера купих от Карфур, там винаги си е било на 29+ стотинки  newsm78

# 741
  • у дома
  • Мнения: 258
Много странно, такива разлики в цените. А имаме тук едни складчета, до нова година го взимах на 26лв голямата опаковка.

# 742
  • София
  • Мнения: 484
*ЕлЕм те са си предвидили , че имат 10% отстъпка с Алфабанк карта , така че на 29 , идва 2,90 , т.е пак някъде 26,+ стотинки .Просто ми е по-лесно, да пазарувам от едно място, един път седмично, че малката не стой в количка, в колата като сме само 2-те пак реве.

А някой ползвал ли е тази серия :
http://www.hipp.bg/mleka_za_karmacheta/produkti/seria_hipp_leka_nosht
ЛЛ ни каза да съм й спирала нощните хранения и за да се засищала по-добре да съм давала това.

# 743
  • у дома
  • Мнения: 258
Kanye, една приятелка търси наскоро това мляко лека нощ. Никъде го нямаше. Тя се свърза с вносителите на хипп и й казаха, че не го доставят. Ние решихме проблема със засищането за цяла нощ по следния начин - давам хипп2 240мл + 1 и 1/2 бисквитка вътре разтворени. Става гъстичко и явно доста засища. Нямаме будене през нощта от глад, а поради други причини (зъбки).Първите няколко пъти давах по 210 мл, но след като взе да се буди в 5.30 и да търси ядене, увеличих на 240 мл. Та,сработи работата. Според детето  нагласяй количеството.

# 744
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз си поръчах от Амазон. След месец ще започна да го ползвам, защото и аз си имам лакомник.

# 745
  • София
  • Мнения: 23 200
това лека нощ не засища особено, поне при нас, няма разлика дали давам от него ии нормално мляко.
разликата е че има каша вътре, може сами да си слагате по лъжица каша в млякото, пък и е по-гъсто и запушва дупките и човечето се нерви.
аз от чужбинско го поръчвам, тук ми казаха че няма и по складовете.
а с тия цени всъщност детски храни не купувам оттук, поръчвам от чужбина, доста е голяма разликата  Close

# 746
  • София
  • Мнения: 484
Дам , сега ходихме до фантастико и найстина цената на Хип е увеличена  от 27,.... ст., на 29,.... стотинки .   А колко излиза ако се поръча през сайт заедно с доставката и от къде  най-често поръчвате. Явно ако има някакви пакети на стара цена , са останали количества.

ЕЛЕМ пробвах я с гранулите на плазмон , но усети, че вкуса е различен и дупката  се запуши  ooooh!, изнерви се , плюваше, накрая го хвърлих и направих, чист Хип

# 747
  • у дома
  • Мнения: 258

ЕЛЕМ пробвах я с гранулите на плазмон , но усети, че вкуса е различен и дупката  се запуши  ooooh!, изнерви се , плюваше, накрая го хвърлих и направих, чист Хип
kanye, не ги знам тези гранули. На плазмон взех оня ден бисквити един пакет - едни такива продълговати са. Еми, не се разтварят никак добре. Иначе имам и други бисквити - едни турски, пише cici bebe на тях, те са малки, та затова слагам първо във водата 1 и 1/2 бисквитка, разклащам и тя се разтваря цялата, после слагам АМ-то. С тях ми се получава. Да, става по-гъста сместа (но по-рядка от нектар, например). И тъй като ползвам биберон размер М, му разширих дупката (хах), щото с размер L пък стана страшно - изливаше го в гърлото за 3 мин и не разбираше, че вечеря Simple Smile

# 748
  • София
  • Мнения: 23 200
около 20-21лв излиза с доставката една кутия:
http://www.amazon.co.uk/HiPP-Organic-Months-onwards-Follow/dp/B003Y6OO5Y
http://www.mothercare.com/Hipp-Organic-Follow-On-Milk---800g/450 … lt,pd.html#q=hipp
http://groceries.asda.com и тук има, но много дълъг линка  ooooh!

8л по 2.4 е 19лв и нещо и 2лв за транспорт.

# 749
  • Мнения: 6
Здравейте

Трябва да закупя АМ в момента пием combiotic 2,но видях че има HIPP Comfort - в случаи на метеоризъм, колики и запек,малката е със запек от доста време,но не разбирам какво ще рече
 "HIPP Comfort - специализирана формула, в случаи на метеоризъм, колики и запек се използва само под медицинско наблюдение. Ако се наложи, свържете се с вашия педиатър."
Под медицинско наблюдение.А относно вкуса му доста ли е по различен?Ако някой го е купувал моля да сподели. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт