Обикнах едно дете / Bir Çocuk Sevdim - по Kanal D в петък - 3 тема

  • 31 660
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1




Да, в магазина на Тимур са, няма значение за какво - важното е,
че Синан ще види фотото с Мине. Може би пак нищо няма да
предприеме, само вътрешен яд и стенания по нея.
Тарикат Тимур - "Да, кажи скъпа Мине" - сладур.  Blush

# 76
  • София
  • Мнения: 1


Така мило гледа. Сигурно я чака да се събуди. Wink

# 77
  • Мнения: 10 240


Така мило гледа. Сигурно я чака да се събуди. Wink

Като че ли Тимур има раничка на челото- до косата?  newsm78

# 78
  • София
  • Мнения: 1


Така мило гледа. Сигурно я чака да се събуди. Wink

Като че ли Тимур има раничка на челото- до косата?  newsm78

Да, има нещо такова - увеличих го, вижда се. Колко си наблюдателна - орлово око  Wink

Тамара 44 wavey

# 79
  • Разград
  • Мнения: 8 243
 

 




# 80
  • София
  • Мнения: 1



Ваня,  много обични всички фотата - избрах си тази - най-обичната

# 81
  • София
  • Мнения: 1
Добро утро, в четвъртък с накефено кафе.



с

# 82
  • Мнения: 10 240
Добро утро!
Ели, кафенцето е  newsm74
Още ден и ще се срещнем с Мине и Тимур!


На всички бивши, настоящи и бъдещи студенти:
Честит празник!

Елия, специално за теб!  newsm51

# 83
  • Мнения: 5 723
8 Декември!!! Весел празник мили момичета и момчета...Успешна реализация в живота.....Честит празник и на вашите преподаватели!!!!

# 84
  • София
  • Мнения: 1
На всички бивши, настоящи и бъдещи студенти:
Честит празник!

Елия, специално за теб!  newsm51

Благодаря Ринка, да Ви почерпя момичета
 специално за някои дами  Wink

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добър ден,ето ме и мен  Grinning Hug Вече съм пила 3 кафета,ама това "накефеното" сърце не ми даде да го подмина  Laughing направо си го изпих ! Пиеше ми се и бейлисче,ама като е само за някои дами  Wink незнам да си взема ли  newsm03


Честит празник и от мен на всички празнуващи,а за Елиа има и   love001 и  Hug Hug Hug

Ринка,какво намекваш с тази раничка,освен шамарче и друго ли е получил за по-голяма яснота  Joy Joy

Вярно,че Синан и приятелката му са в офиса наТимур,обаче Тимур какво прави при този младеж  newsm78

# 86
  • Мнения: 10 240
Злати, нямам представа за раничката! Ще ми се да е от цепене на дърва за печката в селската къща.
За други "инциденти" не ми се мисли! ooooh!
Раната е малка, не е опасна, а Тимур е голям мъж! Laughing Такава рана не я е усетил изобщо. Дано Мине е била край него за да се погрижи за "ранения"!   Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 1
Пиеше ми се и бейлисче,ама като е само за някои дами  Wink незнам да си взема ли  newsm03

Честит празник и от мен на всички празнуващи,а за Елиа има и   love001 и  Hug Hug Hug

Ринка,какво намекваш с тази раничка, освен шамарче и друго ли е получил за по-голяма яснота  Joy

Вярно,че Синан и приятелката му са в офиса на Тимур, обаче Тимур какво прави при този младеж  newsm78


Злате моля, почерпката е за всички, само се помайтапих за Yeni Raki - една мила дама я предпочита, та за това я почерпих специално  Simple Smile


Това с Тимур и влюбените младежи, нещо ми заприлича "обмен на посещения". Тимур при младежа, Синан при него. Само не са ни показали останалите ухажори - магазинера, момчето от химическото, книжаря, млекаря - Тимур не може да им насмогне от наказателни посещения.

И сега за всички дами по-малко/много адреналин, афродизиак и порция серотонин /хормона на щастието/  Wink




Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 15:26 от eliadn

# 88
  • Мнения: 0
Здравейте Hug днес не съм влизала в темичката ни и сварвам поздрави и почерпки,от хубави
 по- хубави от коя да си взема  Rolling Eyes newsm78 .Май си избрах тортичка от Ели,ето тази многа я
 обичам


   

На тортатичката и отива това кафенце,заповядайте Heart Eyes

   


Остана един ден до серията,която ще е много интересна Peace

# 89
  • Мнения: 10 240
Елиа, Лати, благодаря за кафето и вкусните нещица! Hug Hug
Лати, епизода ще е много интересен, наистина! Но не мога да подредя пъзела на действието!
Снимките и фрагмана ме карат да мисля за различни възможности.
Истината- след 24 часа!  Peace
Още две снимки от 13 епизод:




Общи условия

Активация на акаунт