КАКВО МИСЛИТЕ

  • 680
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
На мен миналия месец ми дойде на 06.09,овулацията трябваше да ми е от 21 до 24.09,а на 23 получих болки ниско в левия яйчник след това на 27.09 пак ме болеше тъпо левия яйчник.Сега чакам да ми дойде цикъла на 06.10,вчера ме заболяха гърдите и са подути чак ми се виждат вените  Simple Smile също вчера имах пак болки ниско долу в левия яйчник и придърпване на корема

# 1
  • Северозапада
  • Мнения: 5 467
Мислим, че трябва да си изчакаш закъснението и тогава да направиш тест, ако не ти дойде.

# 2
  • Мнения: 20
Дано не ми дойде,но каквото стане преди съм нямала такива болки и то толкова често  Simple Smile

# 3
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Паулина - не е необходимо да пускаш отделна тема 1 минута след като си задала въпроса си в специализирана такава. Другата тема е създадена специално, за да се избегне създаването на повтарящи се теми, които изпълват пространството. Разбирам, че се вълнуваш, но имай търпение да ти отговорят Simple Smile
Ще помоля модератор да заключи тази тема, а ти следи за отговор в другата.
Поздрави и успех!

# 4
  • Мнения: 2 965
Паулина - не е необходимо да пускаш отделна тема 1 минута след като си задала въпроса си в специализирана такава. Другата тема е създадена специално, за да се избегне създаването на повтарящи се теми, които изпълват пространството. Разбирам, че се вълнуваш, но имай търпение да ти отговорят Simple Smile
Ще помоля модератор да заключи тази тема, а ти следи за отговор в другата.
Поздрави и успех!

Подкрепям и аз !  Peace
Изчакай да ти закъснее поне, знам , че си нетърпелива, но ние не можем да ти кажем със сигурност!
Дано е това, което искаш!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт