Лидл ::10::

  • 71 799
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 723
примък Grinning
и да кажа,че съм много доволна от маргарина на Vita D`or 60% Peace

# 16
  • Мнения: 4 864
Може ли една снимка на тия марципани,че да знам какво да търся следващия път Simple Smile

На мен лично много ми харесаха претцалите. За първи път ям толкова меки и хубави претцали в България. Яла съм ги само в Америка Simple Smile Много ми харесаха тия от Лидл  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 22 867
Може ли една снимка на тия марципани,че да знам какво да търся следващия път Simple Smile

 Ето и двата вида.

# 18
  • Мнения: 4 864
Благодаря,записано е вече в списъка Simple Smile

# 19
  • софия
  • Мнения: 25 462
Да се включа и аз в новата тема.
Сиренето Софра в металната кутия наистина е по-различно от това във вакуумната опаковка.
И ми харесва повече от Ливади, което предпочитах пред Софрата във вакуумна опаковка.
Значи не съм си била въобразявала. Във вакуумна съм купувала само 1 път и реших, че е от партидата.

Аз оставам вярна на марципана с млечен шоколад. Нещо не ми допаднаха с черния шоколад, със сливата и с черешата.

# 20
  • Мнения: 1 674
Купих си от таблетките за съдомиялна, доволна съм, измиха добре.

# 21
  • Мнения: 17 987
Софрата в кутията е невероятна, благодаря ви   bouquet
Марципаните- пак не съм чела, взех пралинов, но и той ми хареса  Embarassed

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Аз май не съм разбрала...Взех масло "Чуден",но...хич не ми хареса Naughty Има особен вкус,чак нагарча.

# 23
  • In transit
  • Мнения: 11 823
Тази сутрин реших да погледна какво се предлага в румънския лидл...и какво да видя! И там цените са по-ниски от тези в България а разнообразието от продукти е в пъти по-голямо от предлаганото у нас!  Crossing Arms

# 24
  • у нас
  • Мнения: 1 870
примък Grinning
и да кажа,че съм много доволна от маргарина на Vita D`or 60% Peace



80% е още по хубав

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
KaRoLa ,определено ще ги пробвам претцалите.

# 26
  • Мнения: 40
памперсите и аз не ги харесвам - и двата вида

# 27
  • София
  • Мнения: 586
В промоциите от четвъртък има ганаш бонбоните - харесах ги в английската брошура, която разглеждахме в края на миналата тема и те веднага ги пуснаха Mr. Green

Иначе миналата седмица пробвах похваленото мляко с круша - не бих повторила. И марципанените талери с череша и слива - много добре направени като опаковка, но като вкус си предпочитам марципана с нуга  Peace

# 28
  • Мнения: 17 987
Иначе миналата седмица пробвах похваленото мляко с круша - не бих повторила.

Моите деца пък много го харесаха  Peace

# 29
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Иначе миналата седмица пробвах похваленото мляко с круша - не бих повторила.
Аз си взех с боровинки - много ми хареса.  Peace, както и марципанът с пралинов пълнеж.

Общи условия

Активация на акаунт