Лидл ::10::

  • 71 891
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Мда, видях, че лакочистителите вече са с други опаковки (моят е отпреди 1 година и е в обикновена туба, с отвращение го ползвам, както вече споменах). Та, ще се радвам и ако съдържанието са ъпгрейднали - на моя мириса е абсолютно далеч от бадемовия (лакочистителя обаче е розов).

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 10 836
Хм,аз май само с негативи се включвам.Заквасената сметана и малката и голямата имат вкус точно на майонеза.Отврат.

# 77
  • 50%:50% В страната на мечтите:В реалността
  • Мнения: 3
За сметаната на Пилос ли иде реч?

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 10 836
Да.

# 79
  • някъде там
  • Мнения: 97
Момичета благодаря за отговорите за интимния лосион,ще го пробвам задължително!
Ще се радвам някой да сподели мнение за килимите,харесала съм лилавия  Wink
Течния прах за черно пране ми хареса,дълготраен аромат и според мен добре изпра дрехите.
Мокрите кърпички за които се говореше преди ,не са лоши/има такива и в Пенито/обаче много ми изсушават ръцете Whistling

# 80
  • Мнения: 505
Интимен лосион ползвам от половин година и съм доволна, както от душ-гела и крема за ръце Cien. Дездорантите и ролоните не ми харесват.

Не знам защо си мислите, че навсякъде е по-скъпо от тук. Аз живея близо до гръцката граница и не можете да си представите какво нашествие на гърци има в Лидъл всеки божи ден. Лятото влязох в Лидъл в Драма - пълна трагедия и като асортимент и като цени. Там ДДС-то е 23%  Peace

# 81
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 980
Какво ще кажете за брашното "Кастело" от Лидл?
Днес направих с него меденки, но много ми се трошаха, а досега не съм имала такъв проблем  Rolling Eyes. Ще го пробвам и на питка, да видим.

# 82
  • София
  • Мнения: 44 375
беше обсъждано в миналата тема, има доволни, има и недоволни Simple Smile
ние правихме с него кексове, пици,  курабии, супер си стават.

# 83
  • Мнения: 867
svetlaem, благодаря ти!
Какво ще кажете за коледните стикери, които са в каталога, от четвъртък? На каква повърхност се лепят?

# 84
  • София
  • Мнения: 1 626
Нарязаната Гауда, била много хубава  Laughing
Толкова много неща купувам от промоциите, които не са ни на дневен ред, че чак сега й дойде реда на Гаудата от не помня кога купена.
Направих сандвичи сега и много ми хареса. По-различна е от ненарязаната като че ли, то и фирмата й е друга де.

# 85
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И аз доволно съм се заринала с какво ли не от промоциите, че реших малко да "почина". Е, това не ми поппречи да взема туй-онуй днес и сега да хрупам от сладкарския шоколад, иначе купен под предтекс, че е за тортата в петък, която (уж) ще правя  Rolling Eyes Като цяло ще ползвам Лидлски продукти за въпросната - течна сметана, крема на Pig-незнам-си-какво, брашно, масло на Пилос. А! И захарта, и тя лидлска.

# 86
  • Мнения: 40
Мда, видях, че лакочистителите вече са с други опаковки (моят е отпреди 1 година и е в обикновена туба, с отвращение го ползвам, както вече споменах). Та, ще се радвам и ако съдържанието са ъпгрейднали - на моя мириса е абсолютно далеч от бадемовия (лакочистителя обаче е розов).
И моя е от старите опаковки - уж без ацетон - е няма такава миризма - пфуу

# 87
  • Мнения: 2 202
Ако говорите за захарта Захира...въобще не съм доволна  Naughty
Едва се разтопи за карамел.

# 88
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Захира не е продукт на Лидъл,има я навсякъде.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 535
Днес си взех няколко круши от промоцията......е няма такъв боклук, никакъв вкус на круша, по-скоро неприятен аромат на газ. Със сигурност няма да повторя

Общи условия

Активация на акаунт