Лидл ::10::

  • 71 818
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • у нас
  • Мнения: 1 870
и аз ползвам инт лосион от началото- само него си купувам. Доволна съм, не мирише силно и за цената си няма аналог Peace

# 61
  • Мнения: 527
Тази сутрин реших да погледна какво се предлага в румънския лидл...и какво да видя! И там цените са по-ниски от тези в България а разнообразието от продукти е в пъти по-голямо от предлаганото у нас!  Crossing Arms
Права си, за съжаление така е навсякъде: Цените в Лидл в Румъния, Гърция, Германия са по-ниски. Част от хранителните продукти там имат много по-ниско ДДС- от 6-7 до 13 %. Sick И ние щото сме по-богати си пазаруваме в БГ по-високи цени...


Ами като ги притиснат другите търговци намаляват цените, но само заради благото на клиентите - НЕ!
 
Например в предишната промоция, от четвъртък, имаше грейпфрути. Бяха ги обявили на 1.11лв. Да но откриха Кауфланд (там грейпфрутите бяха 99ст) на 1 км от магазина в Хаджи Димитър и набързо намалиха грейпфрутите и в Лидл на 99ст. Значи като ги притиснат други магазини могат да намаляват, иначе Не! И това ако не е нахалство.

# 62
  • Мнения: 2 126
Още едно оплакване от ежедневните превръзки.
И от мен едно Sad Не бих взела повече.Тампоните,обаче, стават Wink.

# 63
  • Мнения: 2 186
Лидл част от "Шварц груп", която държи и Кауфланд - така че не мога да разбера какво се чудите...

# 64
  • у дома
  • Мнения: 7 166

Кажете, къде да ги търся тези марципани? Няколко пъти се оглеждам за тях, когато отида, но не ги намирам.

За Варна не знам,защото съм от друг град,но при нас марципаните са при коледните неща-шоколадовите близалки и разни шоколадови Дядо Коледовци и при нас бяха в кашон долу ниско ,та ако гледаш по рафтовете няма как да ги фиксираш...

# 65
  • София
  • Мнения: 3 611
А отзиви за пасатора, който е на промоция от четвъртък? Струва ми се добър като показатели, но мнение на някой ползващ няма да ми е в повече  Peace
Купих си такъв преди време, когато го бяха пуснали в комплект с блендер и съм много доволна. Достатъчно мощен и с метален накрайник, което е важно. Naughty

# 66
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
KaRoLa ,определено ще ги пробвам претцалите.

Извинявам се за въпроса, но какво са претцали?
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-D3E2BB8E-4AD36039/lidl_bg/hs … sl/4179_12274.htm
Ей,ги на.......и аз съм от фенките LaughingОбаче си ги избирам с повече кристалчета сол......
БРЕЦЕЛ! Peace

# 67
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
и аз ползвам инт лосион от началото- само него си купувам. Доволна съм, не мирише силно и за цената си няма аналог Peace
Аз също съм много доволна.  Peace

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Първоаприлска шега благодаря, ще погледна. Предполагах, че е там, но явно не съм гледала достатъчно добре предния път.

# 69
  • Мнения: 1 437
Някой взимал ли е Немска кокошка за супа,дали ще иска много варене?
3 часа я варих , иначе стана вкусна супа

# 70
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Привет, дами!  55
Да си кажа и аз: от тампоните съм доволна, даже много.
Миналата година си взех памук, още имам. Доволна съм.
Гела за коса - тотален боклук.
Лакочистителя - МНОГО лошо мирише, направо отравям народа, ако го ползвам в стаята. Не бих повторила.

# 71
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
А какво ще кажете за килимите в четвъртък??Някой да е купил? newsm78

# 72
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз пък съм много доволна от лакочистителя Cien, синия. Много ми е удобна опаковката, количеството е голямо и ми мирише на бадеми като че ли.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Аз пък съм много доволна от лакочистителя Cien, синия. Много ми е удобна опаковката, количеството е голямо и ми мирише на бадеми като че ли.
И аз съм доволна от него. Вече само такъв купувам.

Килимите май ги бяха пускали и преди .

# 74
  • Мнения: 3 902
И Претцел и Брецел според мен е правилно, справка тук
http://en.wikipedia.org/wiki/Pretzel
Да се оплача от заквасената сметана, голямата, наподобяваше ми на вкус на майонеза, не беше такава преди Sad

Общи условия

Активация на акаунт