Лидл ::10::

  • 71 883
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде там
  • Мнения: 97
Здравейте!
Някой ползвал ли е интимния лосион?Чудя се дали е хубав  Thinking

# 31
  • Мнения: 2 907
Хайде и аз тук!

Чакам с нетърпение младосткия Лидл.  Wink

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Някой назад попита за Формил за черни дрехи.
Да хубав е! В смисъл не правя разлика с другите течни препарати за тъмни дрехи.

# 33
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Все по-рядко влизам в магазина.  Confused Напоследък с малко неща ме привличат, а неоправданото увеличение на цените определено ме освести да не тичам за един марципан /примерно/.
Но ... колата знае пътя и понякога сама ме кара там.  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 527
И мен много ме дразни това вдигане на цените. Пускат на промоция и обявяват новите цените, сякаш няма да забележат клиентите. И след това на новата цена и готово. Никй нищо не знае newsm78 Доста нагло

# 35
  • 50%:50% В страната на мечтите:В реалността
  • Мнения: 3
Всичко попаднало на наша почва се побългарява явно.  Confused
Вместо запис да похваля за пореден път шоколадовия кувертюр.  Crazy Купувам си го за ядене и съм му върл фен.  Flutter Засега е ползван за правене на торта само веднъж. Не оцелява дълго у нас...  Laughing
И да кажа и аз като някои момичета от предната тема, че чипсът не е хубав вече - твърде увеличено ми се струва количеството на солта в сравнение с партидите преди няколко месеца например.  Confused

# 36
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Здравейте!
Някой ползвал ли е интимния лосион?Чудя се дали е хубав  Thinking
Аз, ползвам от самото начало! За мене не е лош! PeaceНе е парфюмиран и не е така дразнещ, като някои български такива! За цената си става Peaceпоне за мене!

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Вместо запис да похваля за пореден път шоколадовия кувертюр.  Crazy Купувам си го за ядене и съм му върл фен.  Flutter Засега е ползван за правене на торта само веднъж. Не оцелява дълго у нас...  Laughing

Може ли уточнение къде се намира? Търсих го веднъж, но така и не го открих.

# 38
  • Мнения: 4 864
Аз пък не открих шоколадовите капки Sad  Ако някой може да покаже снимки на ковертюра и капките ще съм много благодарна!

# 39
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте!
Някой ползвал ли е интимния лосион?Чудя се дали е хубав  Thinking
Аз, ползвам от самото начало! За мене не е лош! PeaceНе е парфюмиран и не е така дразнещ, като някои български такива! За цената си става Peaceпоне за мене!
Да, и аз съм доволна, а големия реши и той да ползва "сапуна за дупе" на мама Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 2 439
Тази сутрин реших да погледна какво се предлага в румънския лидл...и какво да видя! И там цените са по-ниски от тези в България а разнообразието от продукти е в пъти по-голямо от предлаганото у нас!  Crossing Arms
Не е ли възможно да пишем до централата им /предполагам Германия/, че това непрекъснато увеличение на цените в България изобщо не е в интерес на Лидъл и по този начин губят клиенти  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 112
Тази сутрин реших да погледна какво се предлага в румънския лидл...и какво да видя! И там цените са по-ниски от тези в България а разнообразието от продукти е в пъти по-голямо от предлаганото у нас!  Crossing Arms

Какво визираш?

# 42
  • Мнения: 112
KaRoLa ,определено ще ги пробвам претцалите.

Извинявам се за въпроса, но какво са претцали?

# 43
  • Мнения: X
KaRoLa ,определено ще ги пробвам претцалите.

Извинявам се за въпроса, но какво са претцали?
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-D3E2BB8E-4AD36039/lidl_bg/hs … sl/4179_12274.htm
Ей,ги на.......и аз съм от фенките LaughingОбаче си ги избирам с повече кристалчета сол......

# 44
  • 50%:50% В страната на мечтите:В реалността
  • Мнения: 3
Вместо запис да похваля за пореден път шоколадовия кувертюр.  Crazy Купувам си го за ядене и съм му върл фен.  Flutter Засега е ползван за правене на торта само веднъж. Не оцелява дълго у нас...  Laughing

Може ли уточнение къде се намира? Търсих го веднъж, но така и не го открих.

Аз пък не открих шоколадовите капки Sad  Ако някой може да покаже снимки на ковертюра и капките ще съм много благодарна!

Снимка нямам, но когато го купя, веднага ще снимам и ще я пусна тук. Ако не ме изпреварят.  Laughing Но мога да го опиша. 200 гр. е, в светлобежова опаковка, на нея пише 52% и имаше някаква човешка фигура май.  Thinking

scrye , когато влезеш, тръгваш направо по дългия ред и вляво към края му, преди пространството с прясно мляко има бакпулвери, кремчета на Йоткер и други подобни пакетчета, предназначени за направата на сладкиши. Мисля, че беше там.  Simple Smile Ако съм се объркала, значи е малко по-назад - също отляво, по същия този дълъг ред.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт