Лидл ::10::

  • 71 879
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 004
Забравих да ви се похваля колко съм доволна от Играта на стълба, която Дядо Коледа/Дядо Мраз, не го видях кой дядо беше точно, донесе при едно от многобройните си наминавания през нашата къща. Всяка свободна минута се играе, всички други подаръци са захвърлени настрана. До сега търсих снимка да ви я покажа, но не откривам, Schmidt е производителят, но и в сайта им не я намирам като отделна играа. Писах тук, като ги пуснаха,дано някой ме е отбелязал, ще се радвам да има и други щастливи и доволни като нас.

ПС Броколи-микса наистина изчезна, два-три пъти засичам хора на касата да питат за него, хайде да им пишем десетина-двадесет мейла, може и да го върнат в продажба, много беше хубав.

# 676
  • Мнения: 1 883


А замразени броколи имаше ли в Лидл (отдавна не съм минавала покрай нея витрина и направо съм забравила)?
Имаше преди микс броколи-карфиол-моркови. Много добър. Обаче нещо не го зареждат вече - от 3 мес. със сигурност го няма във Варна.
Вчера им пуснах меил с въпрос дали ще зареждат от този микс. Днес ми отговориха ,че го зареждали. newsm78 Ми аз от доста време не съм го виждала. Crossing Arms

# 677
  • Мнения: X
Микс-а,наистина от много време липсва......незнам къде го зареждат,но в П-в,няма.
А,да питам аз за кое картофено пюре говорите,че те са два вида-едното е в бели пликове/като нишесте/,а другото е в червено-жълти картонени кутии-вътре са три дози.Щото от второто,вкъщи сме много доволни/винаги ме спасява,като трябва да се направи бърза гарнитура/.
А,за морковите-имаше преди време едни в кутии/пластмасова тарелка,ама висока/,е,такива вкусни не бяхме яли.......макар,че и сегашните ги бива,но са с една идея по-сухи......но,щом казвате,вече ще им гледам произхода...

# 678
  • Мнения: 678
*Люба* ,точно за това в червено -жълтите кутии,която е в три дози...Винаги става супер пухкаво и е вкусно...

# 679
  • Варна
  • Мнения: 10 819
мнения за този конфитюр? http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4182_13796.htm

# 680
  • Мнения: 60
На нас ни е най-любимият този конфитюр  Heart Eyes Надявам се утре като отидем да не е свършил!

# 681
  • Мнения: 1 722
Малиновият ми стои като напарфюмиран.Другите са много хубави.Преди къпиновия и от горски плодове бяха по 2,60, а ягодовия 2,40.Кога пак са ги вдигнали? ooooh! Но и на тази цена си струва.

# 682
  • София
  • Мнения: 2 132
И цените на таблетките за съдомиялна са с повишени цени. вече не си заслужава, по-добре Кларо - по-добри и на същата цена.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 10 819
Малиновият ми стои като напарфюмиран.Другите са много хубави.Преди къпиновия и от горски плодове бяха по 2,60, а ягодовия 2,40.Кога пак са ги вдигнали? ooooh! Но и на тази цена си струва.

на снимката не виждам малинов или не е намален?  но ако са "парфюмирани"  Sick аз по кайсиевия се загледах, ама едва ли е като на майка ми  Sunglasses

# 684
  • Мнения: 1 722
Ами това "различни видове", може да значи и тези на снимката, може и целия асортимент.Харесвам ги защото са 50 процента плод, имат доста голяма разлика с българските, които са само ароматизатори и желатин.За палачинки са супер.Размечтах се! Laughing

# 685
  • Мнения: 60
Малиновият ми стои като напарфюмиран.Другите са много хубави.Преди къпиновия и от горски плодове бяха по 2,60, а ягодовия 2,40.Кога пак са ги вдигнали? ooooh! Но и на тази цена си струва.

Наистина са им по-високи цените тук Sad В Холандия, този конфитюр например беше към 80с, не помня колко точно, но не повече от 1Е. Не разбирам политиката им в БГ и защо не следват бизнес модела си от Западна Европа.

# 686
  • София
  • Мнения: 6 293

Слепих си линцеровите сладки с къпиновия, много ми хареса!

# 687
  • София
  • Мнения: 44 369
кайсиевият също е хубав

# 688
  • Мнения: 40


А замразени броколи имаше ли в Лидл (отдавна не съм минавала покрай нея витрина и направо съм забравила)?
Имаше преди микс броколи-карфиол-моркови. Много добър. Обаче нещо не го зареждат вече - от 3 мес. със сигурност го няма във Варна.
Вчера им пуснах меил с въпрос дали ще зареждат от този микс. Днес ми отговориха ,че го зареждали. newsm78 Ми аз от доста време не съм го виждала. Crossing Arms
и аз много го купувах - но също от месеци не го виждам - и много ме е яд

# 689
  • Мнения: 1 883


А замразени броколи имаше ли в Лидл (отдавна не съм минавала покрай нея витрина и направо съм забравила)?
Имаше преди микс броколи-карфиол-моркови. Много добър. Обаче нещо не го зареждат вече - от 3 мес. със сигурност го няма във Варна.
Вчера им пуснах меил с въпрос дали ще зареждат от този микс. Днес ми отговориха ,че го зареждали. newsm78 Ми аз от доста време не съм го виждала. Crossing Arms
и аз много го купувах - но също от месеци не го виждам - и много ме е яд
А защо тази девойка ме убеждаваше ,че зареждат. newsm78
Я драснете и вие по един мейл, да видим какво ще ви кажат.

Общи условия

Активация на акаунт