Лидл ::10::

  • 71 819
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 956
А някой  купувал ли е от патиците, днес ги гледах с около 40% отстъпка.. излизаше към 11 лв.
Чудя се дали да не опитаме,  още повече че май таквоз животно не сме яли, а и са замразени, може да я сготвя и по нататък...
Ние за Коледа. Много вкусна беше. Ако имах място във фризера бих взела пак.
Peace

# 691
  • София
  • Мнения: 372
Дано микса е изключение, ама като изчезне нещо и хоп след това се появи с нова цена Heart Eyes

# 692
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
И цените на таблетките за съдомиялна са с повишени цени. вече не си заслужава, по-добре Кларо - по-добри и на същата цена.
А кои са Кларо и къде ги има, простете моето невежество??? newsm78

# 693
  • София
  • Мнения: 2 132
Има ги в Карфур и Темпо , може би и във Фантастико.

# 694
  • софия
  • Мнения: 25 688
Аз не намирам (магазина на Сливница) фините овесени ядки. Бяха в един син пакет. Дали не са спрели и тях да зареждат?

# 695
  • Мнения: 43
А,да питам аз за кое картофено пюре говорите,че те са два вида-едното е в бели пликове/като нишесте/,а другото е в червено-жълти картонени кутии-вътре са три дози.Щото от второто,вкъщи сме много доволни/винаги ме спасява,като трябва да се направи бърза гарнитура/.
Изказах негативно мнение за това в картонените кутии. Въпрос на вкус. Аз правя пюрето от сварени картофи и съм свикнала с неговия вкус. Взех една кутия, когато беше на промоция, точно с идеята за бърза гарнитура някой път, обаче изобщо не ми хареса и го изхвърлих. Останалите две опаковки обмислям да използвам за картофени хлебчета, за да не ги хвърля.

# 696
  • Мнения: 18 016
Я кажете нещо за масажора, снощи мернах рекламата и ми стори чудесен подарък за свеки, скоро има РД. Имате ли наблюдения?

# 697
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Да, да, сетих се за микса броколи-моркови-карфиол - многократно съм вземала и много го уважавам(х). Благодаря на всички ви отговорите. Та, казвате, изчезнал бил... От време на време им се губят артикули по подобен начин, за дълго време, много е неприятно за клиента. И после току-виж цъфнал, но цената - друга.

LofYou, благодаря за коментара за сушените плодове. Бях им се наточила, но ще пропусна.

Разочарована съм и за таблетките, че са увеличени, вършеха ми идеална работа (А всъщност каква е новата цена?). Аз, за съжаление, от Claro не съм доволна, както и от всичко, което съм пробвала от тази ценова група. Но здраве да е, ако се наложи, ще минавам пак на стария вариант.

Laurel, може да пробваш да използваш пюрето и за застройка на супа.

# 698
  • Мнения: 18 016
Ами това "различни видове", може да значи и тези на снимката, може и целия асортимент.

Ей тук е уловката, преди когато бяха намалени желираните бисквитки пишеше така различни видове и аз взех от всички, когато си погледнах бележката имаше и на нормална цена маркирани.
Аз иначе съм вземала от ягоди и беше страхотен, имаше си направо цели ягодки, супер е Peace

# 699
  • София
  • Мнения: 5 295
А,да питам аз за кое картофено пюре говорите,че те са два вида-едното е в бели пликове/като нишесте/,а другото е в червено-жълти картонени кутии-вътре са три дози.Щото от второто,вкъщи сме много доволни/винаги ме спасява,като трябва да се направи бърза гарнитура/.

И аз второто визирам  Peace Обикновено правя "истинско" пюре, но в момента имам добро извинение  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 3 903
Да похваля моцарелата за пица, още повече в Дружбенския Лидл имаше вчера купища, намалени с 30 % Laughing, много е вкусна, почти не намирам разлика от тази на топки, още по-удачна е расфасовката - 400 гр. са точно за тавата на фурната.
За първи път изпробвах и белените домати в метална консерва, прекрасни, напоследък се бях отвратила от домати в мет.консерви, та даже започнах да си консервирам сама тази година, ноо тези са чудно вкусни.

# 701
# 702
  • София
  • Мнения: 1 832
Изказах негативно мнение за това в картонените кутии. Въпрос на вкус. Аз правя пюрето от сварени картофи и съм свикнала с неговия вкус. Взех една кутия, когато беше на промоция, точно с идеята за бърза гарнитура някой път, обаче изобщо не ми хареса и го изхвърлих. Останалите две опаковки обмислям да използвам за картофени хлебчета, за да не ги хвърля.
ако е едро може да използваш и за панировка

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 870

Единственото, което може да свърши то е описано - загряване, което съответно има отпускащ ефект! Зависи какво ти трябва на теб. Confused

# 704
  • София
  • Мнения: 588
LofYou, благодаря за коментара за сушените плодове. Бях им се наточила, но ще пропусна.

Ние няколко пъти вече купуваме от банановия чипс (сушените банани) и ни харесват Peace

Общи условия

Активация на акаунт