Лидл ::10::

  • 71 900
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 275

Единственото, което може да свърши то е описано - загряване, което съответно има отпускащ ефект! Зависи какво ти трябва на теб. Confused

Ами мислех да го взема за майка ми. Има проблеми с кръста от време на време.  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: X
Ако е с дискова херния,по-добре недей-не е хубаво да се загрява....Иначе,предполагам,че ще върши добра работа,ако е нещо по-леко...
За сушените плодове да си кажа и аз-на мен ананаса ми хареса/ям си го като бонбони/,а за микса мога да кажа,че ми се получи много добре като го накиснах и го сложих в сметановата тортичка с бишкоти/често споменавана тук/..... и стана чудесия.Сега съм си взела и за мюслито/правя си го сама и с повече плодове и ядки/,ама наистина от известно време няма овесени ядки.....добре,че съм се позапасила/че Лидълските ми харесват-чисти са,щото последния път в който си взех от другаде,вътре имаше какво ли не/.

# 707
  • Мнения: 1 883
Така,
микса с броколите днес беше наличен в Младост с цена 1,39. Купих си моцарела с -30% от намалените храни.Едната вече я изпапкахме.Купих си и анцунга/ лилавия/ за вкъщи. Не е лош.Обичайния пазар си направихме.
Днес ще пробвам сауната  и ще и сложа лайка / там където се слага водата/ .Пробвах да сложа лайката там където пише в упътването  и нищо не става.

# 708
  • София
  • Мнения: 1 626
Тя, аз слагам пакетче чай от лайка, на мястото където е написано в упътването.
Пакетчето остава сухо, но през цялото време има аромат.

Кажи за анцунга, че и аз мисля да ходя да го гледам. Само тези два цвята ли има? И от по-плътния полар ли е, или от тънкия?

Иначе си купих вчера кокошката, и довечера ще правя супа.

# 709
  • Мнения: 1 883
Има и от двата цвята. Плътен е. Не е от най тънките/ според мен/. За в къщи ,на тази цена е супер.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2
Някои не се ли сдоби с масажора да сподели мнение?

# 711
  • Мнения: 18 060
Някои не се ли сдоби с масажора да сподели мнение?

Да бе, и аз това чакам  Peace

# 712
  • Мнения: 40
Някои не се ли сдоби с масажора да сподели мнение?

Да бе, и аз това чакам  Peace

и за тайничко чакам - а някой е казал, че е супер - а съм се затърчала да го взимам Joy

# 713
  • софия
  • Мнения: 26 001
Някои не се ли сдоби с масажора да сподели мнение?

Да бе, и аз това чакам  Peace

и за тайничко чакам - а някой е казал, че е супер - а съм се затърчала да го взимам Joy


а някой купувал ли е този масажор? имам чувство, че за 2-3 път го пускат? та ако някой има отзиви ще съм благодарна.

http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/index_13753.htm

За втори път го пускат инфрачервения масажор, една приятелка е много доволна, беше й се развалил нагревателя/инфрачервената лампа, и й го отремонтираха, аз мислех, че ще върнат парите, но явно имат и сервиз за някои неща.

Чукча - не читатель, Чукча - писатель  Whistling
Тичайте сега и да се похвалите Hug

# 714
  • Мнения: 2 765
ама наистина от известно време няма овесени ядки.....добре,че съм се позапасила/че Лидълските ми харесват-чисти са,щото последния път в който си взех от другаде,вътре имаше какво ли не/.

 И при нас дълго време нямаше овесени ядки ( Ловеч) , но днес ги видях, че отново са ги заредили.   Peace

# 715
  • София
  • Мнения: 404
Аз да пофаля ножовете,взех си от малките,те са 3 в комплект и един голям отделно.Много са добри,оценка от любител на ножовете и разбирач,не от мен  Whistling

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Момичета,
препоръчайте ми риба от Лидл. Искам да взема филе, което да направя на фурна.

# 717
  • Viena
  • Мнения: 3 620
Аз да похваля еленското и заешкото,много сполучлив избор се оказа newsm10

# 718
  • Мнения: 1 045
И ние вчера търсихме овесени ядки и нямаше. Потърсих и крекерите, които много ми харесваха, но и от тях нямаше.

# 719
  • Мнения: 4 018
И да тичате и да не тичате за масажора, мъжът ми каза, че в 07,30 него са го разграбвали, преди половин час нямаше и следа, а едната касиерка пред мен подаде на управителката тел-номер на човек, който заръчал, ако може да му го издирят по другите магазини.
Ние от два дни дебнем месото за готвене, ненадейно решихме, че наденици ще правим, ама само си го дебнем, етикетът си стои, месо няма.


Гореща молба имам за линк към тортата с кот.езичета, отново Embarassed и сметана, или поне пропорциите, и добавяше ли се захар.

Общи условия

Активация на акаунт