Лидл ::10::

  • 71 821
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 433
Днес се прибрах с: възглавница от ортопедичните, масажор, ластици в комплект и спален чувал.
Масажора като го разуча, ще споделя. Смятам тази вечер да спя на възглавница, но от сега ми се струва, че няма да ми е удобна, защото аз спя на "високо". Спалният чувал е много хубав за 15лв.

Във Варна например няма такъв проблем с нямане  newsm78 Всичко си има  Grinning

 

# 721
  • Мнения: 22 867
Гореща молба имам за линк към тортата с кот.езичета, отново Embarassed и сметана, или поне пропорциите, и добавяше ли се захар.

evhen, не съм сигурна на 100%, че за тая става въпрос, но както я описваш, веднага за нея се сетих - Най-прекрасната торта, която съм яла. Даже да става дума за друга, направи тая, найстина е много прекрасна! Heart Eyes  bouquet

# 722
  • Мнения: 678
Купихме си формичките за яйца,тази вечер ще експериментираме....
И соленките от 2,50 на промоция.....мммммм много са хубави,някои тук беше постнал снимка..Едни такива завитички ,пръчки от бутер тесто...Има ги в два вида сол и сирене...

# 723
  • Мнения: 220
Пепито, от кой Лидл си купи формичките? Виждам, че си от Варна, аз днес след обяд ходих в този във Възраждане, имаше само кръгли.
Иначе си купих последното бурканче сладко от къпини и едно от вишни от промоцията 2,30 лв.

# 724
  • Мнения: 678
Пепито, от кой Лидл си купи формичките? Виждам, че си от Варна, аз днес след обяд ходих в този във Възраждане, имаше само кръгли.
Иначе си купих последното бурканче сладко от къпини и едно от вишни от промоцията 2,30 лв.
Този до ШЕЛ,имаше цял кош от всички форми.това в 15 часа следобед...

# 725
  • София
  • Мнения: 232
Здравейте! Някой има ли отзиви за миксера с въртящата купа? В момента е на 29,90 лв и се чудя, защото "не може да се връща"  newsm78

# 726
  • Мнения: 2 156
Днес се прибрах с: възглавница от ортопедичните, масажор, ластици в комплект и спален чувал.
Масажора като го разуча, ще споделя. Смятам тази вечер да спя на възглавница, но от сега ми се струва, че няма да ми е удобна, защото аз спя на "високо". Спалният чувал е много хубав за 15лв.

Във Варна например няма такъв проблем с нямане  newsm78 Всичко си има  Grinning

 
Реа, дано свикнеш с възглавницата, за мен се оказа неудобна.
Прави впечатление,че доста от битовата техника НЕ се връща вече ! Защо ли ?!!!

# 727
  • Мнения: X
Не се връщат само нещата от разпродажбата-т.е. не можете да ги върнете в едномесечния срок и да Ви върнат парите/това е защото са на доста намалена цена,която е само за определен период/,но гаранцията си Ви важи...Но,ако има някакъв проблем/не работи,откриете дефект/,не мисля,че ще Ви откажат подмяна на уреда/стига да имат наличен такъв/...Абе,бъдете сигурни,че няма да Ви оставят без да ви разрешат проблема/пък ако срещнете пречка в магазина,винаги може да се обадите на безплатния телефон за съдействие/.
Така,че ~♥◦Зайка◦♥~ ,спокойно си купувай миксера....

# 728
  • Мнения: 22 867
Днес се прибрах с...............и спален чувал.
Спалният чувал е много хубав за 15лв.

Момичета, има ли го някъде на снимка тоя спален чувал? Уж потърсих, но нещо не попадам......Реа направо ти завидях, трябва ми такъв, че двата вкъщи са доста стари вече, пък все не си харесвам. А тоя за 15 лева, че и пишеш, че е много хубав! Peace

А, попаднах на тези, такива ли са?

# 729
  • Мнения: 1 122
Здравейте! Някой има ли отзиви за миксера с въртящата купа? В момента е на 29,90 лв и се чудя, защото "не може да се връща"  newsm78

Хич не се чуди, аз съм много доволна, а сега на тази цена щях да бъда още по-доволна. Mr. Green
На Сливница вчера имаше още поне 6-7бр.

# 730
  • Мнения: 4 864
Здравейте! Някой има ли отзиви за миксера с въртящата купа? В момента е на 29,90 лв и се чудя, защото "не може да се връща"  newsm78

Хич не се чуди, аз съм много доволна, а сега на тази цена щях да бъда още по-доволна. Mr. Green
На Сливница вчера имаше още поне 6-7бр.


До кога ще е новогодишната разпродажба? Замислям се и аз за миксера...

# 731
  • Мнения: 94
Здравейте момичета, кажете нещо за формичките за пържене на яйца, колко са големи?!

# 732
  • Мнения: 220
Пепито, от кой Лидл си купи формичките? Виждам, че си от Варна, аз днес след обяд ходих в този във Възраждане, имаше само кръгли.
Иначе си купих последното бурканче сладко от къпини и едно от вишни от промоцията 2,30 лв.
Този до ШЕЛ,имаше цял кош от всички форми.това в 15 часа следобед...

Пепито, мерси! Знаех си, че трябва в другия Лидл да отида.

До кога ще е новогодишната разпродажба? Замислям се и аз за миксера...

Мисля, че са до изчерпване на наличностите  Peace.

Здравейте момичета, кажете нещо за формичките за пържене на яйца, колко са големи?!

Аз видях само кръглата - около 12 см е диаметъра.

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
А,да питам аз за кое картофено пюре говорите,че те са два вида-едното е в бели пликове/като нишесте/,а другото е в червено-жълти картонени кутии-вътре са три дози.Щото от второто,вкъщи сме много доволни/винаги ме спасява,като трябва да се направи бърза гарнитура/.
Изказах негативно мнение за това в картонените кутии. Въпрос на вкус. Аз правя пюрето от сварени картофи и съм свикнала с неговия вкус. Взех една кутия, когато беше на промоция, точно с идеята за бърза гарнитура някой път, обаче изобщо не ми хареса и го изхвърлих. Останалите две опаковки обмислям да използвам за картофени хлебчета, за да не ги хвърля.
И аз към недоволните от това пюре, а го взех точно заради добрите отзиви. Хич не ми допадна като вкус, като се има предвид че рядко правя и ям пюре от картофи Embarassed Оставам си на Маги с мляко - това е пюрето, което винаги ми се получава без грешка, а с малко масълце става ммм - като домашно Crazy

# 734
  • Варна
  • Мнения: 103
Здравейте момичета, кажете нещо за формичките за пържене на яйца, колко са големи?!
В 18 ч. имаше само от кръглите форми за яйца и взех от тях две. Диаметърът им е 11 см., за другите формички не знам, защото нямаше. Изпробвах ги веднага. Не са нищо особено, дори яйцата залепват , а пише че са незалепващи. Голяма играчка е с кръгчетата, а с другите форми сигурно е още по-трудно. Може би за омлети и палачинки ще са по-удобни.
 

Общи условия

Активация на акаунт