Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Днес купих една кутийка тарама хайвер от рибен магазин.Използвах половината.Как да съхраня останалия хайвер?

# 16
  • Мнения: 1 883
За колко време се изпича пъстърва във фурна?

# 17
  • Мнения: 5 001
Днес купих една кутийка тарама хайвер от рибен магазин.Използвах половината.Как да съхраня останалия хайвер?
Разбъркваш с много сол и слагаш в бурканче.Оторе върху хайвера пак сол.Слагаш капачката и в хладилника.....Като решиш да използваш - премиваш със студена вода в цедка и после разбиваш.....


За колко време се изпича пъстърва във фурна?

Като хване загар и е готова.Тя е нежна рибка.... Hug

# 18
  • Мнения: 1 564
Благодаря  Hug

# 19
  • Мнения: 1 883
Мастерче благодаря!

# 20
  • Мнения: 901
Относно въпрос за питката, някой във форума беше похвалил хляб с копър, но му изгубих дирите, ако можете помагайте

хляб с копър

# 21
  • Мнения: 1 777
Днес купих една кутийка тарама хайвер от рибен магазин.Използвах половината.Как да съхраня останалия хайвер?

Прибираш в хладилника.И за закуска мажете на препечени филийки и свършва бързо. Simple Smile

Днес купих една кутийка тарама хайвер от рибен магазин.Използвах половината.Как да съхраня останалия хайвер?
Разбъркваш с много сол и слагаш в бурканче.Оторе върху хайвера пак сол.Слагаш капачката и в хладилника.....Като решиш да използваш - премиваш със студена вода в цедка и после разбиваш.....

Мастърче ,той тарама хайвера няма нужда от осоляване и разбиване.Той е готов разбит и солен. Simple Smile

# 22
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Записвам се, да не ви загубя Hug.

# 23
  • Мнения: 11 340
Скоро ще започнат благотворителните базари в училищата.
Някой идея да даде на нещо интересно за приготвяне.
Благодаря   bouquet

# 24
  • софия
  • Мнения: 379
имам шоколад с 99% какао, в какви сладкиши мога да го използвам?

# 25
  • Мнения: 1 243

имаше ли някакво правило, че когато шоколад се разтапя на водна баня, не трябва да е в метален сън? имам някакъв спомен, но дали не бъркам..

# 26
  • Мнения: 22 867

имаше ли някакво правило, че когато шоколад се разтапя на водна баня, не трябва да е в метален сън? имам някакъв спомен, но дали не бъркам..

Слагала съм го в емайлиран съд, в порцеланова чаша, мисля, че не би трябвало да пречи. Peace

# 27
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Днес започнах да правя меденките на Джемма, но тестото много ми се ронеше, а не съм сложила много брашно. На какво може да се дължи? Правила съм ги поне 10 пъти и досега не съм имала такъв проблем  Rolling Eyes

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 255
Записвам се да ви следя.И аз много полезни неща научавам от тук.Благодаря ви.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 434
Някой ако си е купувал скоро хартиени форми за мъфини от Кауфланд, моля да ми каже на кой щанд са  Rolling Eyes
Имам и още едно питане - шоколадов чипс или готварски шоколад от къде да си купя  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт