Имали ли сте подобни усещания?

  • 1 230
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 696
Присъединявам се към мненията на всички останали.Аз бях така почти през цялата бременност.

# 16
  • Мнения: 6 164
Нормално е, ще мине! Grinning

До 4ти месец ги имах и само дето се шашках - матката се разширява, съединителната тъкан се разпъва. Ту като ПМС го усещах, ту като мускулна треска... Ще мине скоро! Wink Лека бременност!  bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз бях така до 4-ти месец, все едно всеки момент ще ми дойде.

същата работа беше и при мен

# 18
  • Мнения: 132
И при мен беше така първите 3 месеца. Казаха ми, че е напълно нормално. Наистина важното е да няма кървене.
Успех и леко бременеене!!!!

# 19
  • Мнения: 247
Да, нормално е Grinning Все пак, аз не пропусках да се консултирам с лекар и за най-малкото нещо Laughing Весели празници и леко бременеене Grinning Grinning Grinning

# 20
  • Мнения: 600
До третия месец имах подобни "дърпащи болки". Преди години се бях простодила доста от един плаж и моята гинеколожка ми каза, че след време като забременея ще имам такива болки, защото вследствие на настинката са се възпалили връзките, които придържат матката и поради това губят своята еластичност. Това не е опасно, просто ще го има до третия, четвъртия месец. Поне при мен беше така и после изчезна. Все пак не е лошо да се посъветваш с твоя гинеколог. Желая ти успех и леко раждане! Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 671
При всички случаи си почивай и не се напрягай и преуморявай с нищо!

Общи условия

Активация на акаунт