Красив дом: украса за дома, ежедневна и празнична -3

  • 70 430
  • 400
  •   1
Отговори
# 345
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 404
Пепи, заради теб  Peace

Значи, всичко започна оттук. Не знам защо си мисля, че видях идеята в тази тема, а сега не я намирам. Объркала съм се...

Аз започнах така...

От изолационен тапет изрязах "тухлички". Нарочно с неправилна форма  Peace Налепих ги с Ц200. Латексирах няколко пъти, за да се напука латексът и за по-драматичен ефект, нали, все пак  Mr. Green Получи се това...

Седнах да му се радвам, сипах си едно пелинче. На третото пелинче, ми се отвори окото и нещо вече не беше както трябва  hahaha

Нарязах още тухлички, пак лепих, латексирах... И, воала....

И пак не ми се видеше "готова", макар че пелинът беше свършил  Mr. Green

Посъветвах се със съпружието, а и момичета от форума дадоха съвети.
Отидохме в магазин и накупихме декоративни елементи от стиропор  bowuu
И пак лепене, латекс, малко довършително докосване с черен пастел, та това е крайният резултат  Peace

Подсказаха ми за някакви лампички, които имитират пламък, но аз може би ще се доверя на още много свещи. Тези белите са едни немски, и като горят, самата свещ се осветява изцяло и се вижда само пламъкът. Ще взема още 5-6, защото вечер създават неописуем уют  Heart Eyes

Та, това е!

Изработката е адски лесна.
Просто аз се мотах 3 дни, защото съм водолей и бързам, бързам. Ако си бях направила план, щях да съм готова още първата вечер.

Действайте, излиза не повече от 15-17 лв. (без свещите, тапетът си го имах, та може би още малко лева за тънък стиропор, може и с тапет - имитация на тухли, но може и да замяЗа на опакован кашон).


Аааа, да добавя само, че в първоначалния ми проект присъстваше и комин. Ама му викам на ММ : 'Мило, иди изхвърли тия боклуци, че ми се лепят по творението". И той нарамил и комина  Joy Joy
После ходих да го търся на контейнера, ама си беше хванал крака.
А беше готова форма - кутия от китарата на сина.
Карай...
Ох много ти благодаря  Hug
Дано навия и ММ и да си направим и ние

# 346
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Направо зяпнах след тази камина! О, колко много искам и аз! Обещала съм да подхвана домашното украсяване този уикенд, но от сега ме сърбят ръцете за нещо такова!

# 347
  • Мнения: 2 009
аз направо се влюбих в камината ,и не просто я искам ,а я искам веднагаааа Laughing , но за жалост ще трябва да почакам до утре,за да се върне мъжът ми от работа и да го впрегна да я градим . А това с пелина искрено ме разсмя  Joy

# 348
  • София
  • Мнения: 4 349
Уау, страхотни идеи  Hug Hug Hug Hug

# 349
  • Мнения: 3 609
Да покажа и аз една идея, която много ме впечетли- изцяло от подправки!  Heart Eyes



А това е просто..... нямам думи!!!!!



Малко нетрадиционна Коледна елхи:



И за вдъхновение!  Heart Eyes






# 350
  • Мнения: 846
Лудната, направо и аз зяпнах от твоята камина, къде го тоз магазин за декоративни стереопорни елементи. Направо още съм в шок, приемаш ли поръчки  Laughing

# 351
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
jalana, от строителен магазин са. Нямаше такива, каквито си представях. Купих най-обикновени первази и една розетка за таван, която разделих на две  Peace

Нямам време за поръчки, иначе щях да ти перна една камина, колко му е  Laughing

Захванала съм се да си правя стена на точки, страшно съм заета  Joy

# 352
  • Мнения: 846
jalana, от строителен магазин са. Нямаше такива, каквито си представях. Купих най-обикновени первази и една розетка за таван, която разделих на две  Peace

Нямам време за поръчки, иначе щях да ти перна една камина, колко му е  Laughing

Захванала съм се да си правя стена на точки, страшно съм заета  Joy

Направо едно иглу почвай  Laughing Поне свещите кажи дето осветявали навсякъде откъде са, че съм и свещоманиачка  Mr. Green

# 353
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Свещи купувам от този магазин. От Германия са. Хубави и много евтини. На всичкото отгоре, ходя в склада им, а там всичко е на половин цена. Не знам дали този магазин го има другаде, освен в Пловдив обаче  Peace

# 354
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 404
Айде дойде и моя ред да показвам.Украсихме преди дни но една сега смогнах да кача снимките
Елхата
прозореца в хола

# 355
  • софия
  • Мнения: 9 590
Лудната сонате, извънредно много ме радваш!   bouquet

# 356
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
 Hug
.

Последна редакция: чт, 04 дек 2014, 15:15 от ЛуДната соната

# 357
  • Sofia
  • Мнения: 26 630
твоята повече ми харесва  bouquet

# 358
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ех, Doli  Hug

# 359
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 404
твоята повече ми харесва  bouquet
ммм да твоята е по хубава  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт