Красив дом: украса за дома, ежедневна и празнична -3

  • 70 417
  • 400
  •   1
Отговори
# 390
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз ли съм най-откачената, че повече от 2 месеца преди Коледа, сънувах, че украсяваме елхата? Искам вече да украсявам Simple Smile
#Crazy
Тази сутрин във фейса ме посрещна тази красота:
Скрит текст:

# 391
  • Мнения: X
Аз ли съм най-откачената, че повече от 2 месеца преди Коледа, сънувах, че украсяваме елхата? Искам вече да украсявам Simple Smile
#Crazy
Тази сутрин във фейса ме посрещна тази красота:
Скрит текст:
И аз се замислям за празниците но не го усещам празнично и коледно никак даже Simple Smile

# 392
  • Мнения: 5 215
Аз си мечтая за сняг, но тук миналата година валя само за няколко часа и не натрупа 1мм даже Sad

# 393
  • Мнения: X
За нищо не мечтая тази година.Не ми е празнично още .Само за подаръци се замислям за децата  и правя сметка   book .
Обожавам снега , зимата и студа.Свързвам го с топли вечери, хубави разпускащи филми .По Коледа коледните филми плюс чаша горещо мляко или чай .Задружно всички гушнати Simple Smile .Нареждаме се на спалнята опъваме се и гледам филми заедно  Joy  .

# 394
  • Мнения: 551
Имам чувството, че всяка година все по-рано се започва с украсите, подаръците и всичко останало  Grinning

# 395
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Имам чувството, че всяка година все по-рано се започва с украсите, подаръците и всичко останало  Grinning
Дам,защото сме нетърпеливи  Mr. Green

# 396
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Така и трябва madnoel

# 397
  • Мнения: 5
Аз съм решила тази година официално да вляза в коледен режим от 1-ви ноември. Днес започнах да гледам идеи за украси и ми се иска да се позанимавам малко повече с неща от типа на "направи си сам".
Едно от нещата, които съм си нацелила, е:

# 398
  • Мнения: X
Аз съм решила тази година официално да вляза в коледен режим от 1-ви ноември. Днес започнах да гледам идеи за украси и ми се иска да се позанимавам малко повече с неща от типа на "направи си сам".
Едно от нещата, които съм си нацелила, е:

Тези снежни човечета от чорапчета са ми супер сладурски Simple Smile)
Лошото е ,че нещо нямам бели и стари не задържам стари чорапи в нас Simple Smile И мисля да си купя чорапки Simple Smile Чудя се с какво да ги напълня .Мислех за памук или силиконов пълнеж Simple Smile

# 399
  • Мнения: 5
И аз ще купувам чорапи, особено бели  Grinning
Четох, че ги пълнят с жито. Сигурно може с ориз или каквото ти е под ръка.

# 400
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
може и с пясък да се пълнят

Общи условия

Активация на акаунт