По тепета И пазари,дружината гледа де Новогодишен салеп с канела се вари - TR44!

  • 46 762
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
БЗ здраве на ръцете ти! супер темичка си спретнала  Hug  Hug
много гуш за всички  Hug Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 2
Поздрав на всички в темата:

# 17
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Много и силни прегръдки Hug за всички вас които ми давахте сили и от тука и по телефона!!! Вярвайте ми много помага  bouquet Heart Eyes......
иначе..........и аз се влях в редиците на тези които направо не могата да повярват какви безхаберни лекари има, просто още не мога да повярвам Shocked  Тези които видях наистина загрижени дойдаха малко преди да си замине татко и не можаха да помогнат. Дано поне малко са му помогнали да не го боли толкова, защото......просто си нямате на представа момичета, да даде Господ да срещнете бързо истински Доктори, всеотдайни и загрижени. Боли ме повече за това как се мъчи баща ми, боли ме, че не вярваха, че тате го боли и му се караха, а накрая една казала на лекарката която дойде да ни каже какво е станало накрая.....че тате се е натровил с метилов алкохол.....А тете не пие, дори вино пие разредено, ако пие въобще.Брат ми каза, че накрая не пиел дори вода..... А единият от докторите от спшна помощ....идвали са преди него още два екипа....та тоя даже и пари си поискал...............Хубаво е да си капсулираш по някакъв начин сърцето като срещаш човешка болка постоянно.....но така да наглеееш, ама така да наглееш, като виждаш какво ставааа..................е нямам думииии, нямам.
Моля да ме извинят двете наши лекарки Praynig Hug  На вас отдалече ви личи, че не сте като гореописаните  bouquetСпоменах, че към края видях и наистина загрижени техни колеги, но вече беше много късно Cry .....Извинявам се за поста, но наистина ви чуствам много близки Hugдано ми простите Praynig  bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 924
Делтичке,приеми моите съболезнования!

# 19
  • Мнения: 113
Делти, приеми и моите най-искрени съболезнования и приятелски прегръдки  Flowers Rose

# 20
  • Мнения: 2 603
Делтичке, разплака ме! Моите съболезнования  Flowers Rose

# 21
  • Мнения: 2 199
Делта, приеми моите съболезнования, нека почива в мир.  Flowers Rose Flowers Rose

# 22
  • Мнения: 2
Делте, моите съболезнования! Бог да го прости!

# 23
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
 Hug Делти, миличка, съжалявам за татко ти! Бог да го прости! Praynig Вярвам че е на едно по-добро място без болка и без страдания!!! Flowers Rose Flowers Rose

# 24
  • Мнения: 58
Делте, сигурна съм, че е на едно по-добро място.  Praynig Бог да го прости!  Flowers Rose



# 25
  • на морето
  • Мнения: 103
Делте , миличка   съболезнования !   Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 6 243
Голяма прегръдка от мен, скъпа приятелко!

# 27
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Делтичке HugМоите най=искрени съболезнования!Нека баща ти почива в мир .

# 28
  • Мнения: 9
Делти нека и аз поднеса моите най-искрени съболезнования!  Praynig Praynig Praynig Praynig
Нека почива в мир ! Flowers Rose Flowers Rose

# 29
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Светла му памет на татко ти, Делте!

Общи условия

Активация на акаунт