По тепета И пазари,дружината гледа де Новогодишен салеп с канела се вари - TR44!

  • 46 808
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2
Бедствена.... newsm78 За среща има още малко надежда.

# 676
  • Мнения: 2 603
Здравейте, аз отивам на разходка в снега Simple Smile
Пожелавам един хубав снежен ден на всички  Mr. Green  МНого се зарадвах днес като видях, че вали сняг и тук. Знам, че за тези които работят снега не е нещо хубаво, но е толкова красив, че няма как да не го обичам.  Blush

# 677
  • Мнения: 58
Оу... ето ме и мен от Централна Б-я да се обознача. Рош, правилни са ти предположенията от къде съм, нали ти питаше?

Ами при нас, сняг много, лед по пътищата още повече, кара се само на 2ра, и колата ми поднесе нам-колко-пъти си, два поредни дни вратите на колата ми замръзват и сутрин сигурно съм доста смешна картинка Rage cold Освен това миналата седмица направих една беля с колата, и доста се уплаших... и сега съм като  #Crazy newsm78 Tired

Хей болничките, я се стягайте, супа, чесан, плодове, чайчета с мед, прополис, знаете си и не тормозете близките, плз, Анджи  hahaha

Джорди, Делте, искаме документално след срещата ...

Аз неделя ще се обознача със снимки, защото отиваме в планината и гледах, че има към 180 см сняг там.  Tired Peace А ако 2-3 дена след уикенда не се обознача, като се разтопи снега ще ме открият  Joy hahaha newsm78

Яки, хубава разходка на теб, Нерея сигурно е супер щастлива...

Последна редакция: пт, 27 яну 2012, 14:12 от MissHappy

# 678
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Незнам за другите, но аз на среща не присъствам....казах ви, че кашлям като магарица. Писах ви по рано,....няма да ми е приятно постоянно да им кашлям във лицата. Sorry Мацуранки Sad Embarassed Иначе съм добре.

# 679
  • Мнения: 2 199
РОШ този сняг по тези клони така тежи в момента  Cry колко изпочупени клони видях тази вечер  Tired

Анджи  Joy Joy Joy много се смях представям си каква свекърва ще си  smile3532

Как минава срещата във Варна  Whistling

Като заговорихте за филми тази седмица гледах два : Love Likes Coincidences (Ask Tesadufleri sever) и Incir receli (Сладко от смокини) голям рев му ударих особено на първия(има го в замунда)  newsm45, но ги препоръчвам!

# 680
  • Истанбул
  • Мнения: 311
И на мен първия по =ми хареса,втория защо така не успя да ме грабне newsm78.Нищо ,че нашите мед .сестри на службата много въздишаха и преглъщаха жално.Играта на главната героиня ми се стори изкуствена.

# 681
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Що свекърва бе, Мащерче? Аз съм такава майка!  Simple Smile
Един мъж трябва да бъде научен,че никой не е длъжен да му ходи по гъзО и да му вдига паниците от супата или фанелата му да е на средата на стаята и други подобни. После момичетата,дето ще имат неразумието да заживеят с тях ще мърморят  " майка ти не те е научила..."

Вие оставете срещата, ами Джорди как ще се прибере в Истанбул?

# 682
  • Мнения: 2 199
И на мен първия по =ми хареса,втория защо така не успя да ме грабне newsm78.Нищо ,че нашите мед .сестри на службата много въздишаха и преглъщаха жално.Играта на главната героиня ми се стори изкуствена.
Няма вид на влюбена, да Simple Smile Има силни моменти и някои запомнящи се фрази:

I.
Тя: Искам да съм безсмъртна.
Той: Как след като отказваш лечение?
Тя: Нямах предвид смъртта, имах предвид безсмъртието.  Embarassed

II.
Incir receli sensin askim Simple Smile
Ти си ми сладкото от смокини  Heart Eyes

И други.....  Grinning

Анджи, от тази гледна точка си права! Но представих си я гледката просто Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 683
  • Мнения: 2 603
Първия го гледах и не ми хареса определено, може би само някои моменти, но като цяло не.
Вторият не съм, ще се опитам да го гледам тези дни.

Ех, ние много добре си изкарахме на снега днес, почти 2 часа се разхождахме, много беше хубаво. Дано и утре да е така.  Heart Eyes

# 684
  • Варна
  • Мнения: 924
Един мъж трябва да бъде научен,че никой не е длъжен да му ходи по гъзО и да му вдига паниците от супата или фанелата му да е на средата на стаята и други подобни. После момичетата,дето ще имат неразумието да заживеят с тях ще мърморят  " майка ти не те е научила..."

Същото пиля непрекъснато и аз на моя син...Даже му казвам,ако иска да запази по-дълго любовницата в жена си/приятелката си,да я държи далеч от бельото и чорапите си...За тях да си се грижи лично той Grinning...Имам аз амбицията,да стана някой ден,свеки от съвсем нов тип  Mr. Green ... ама дали ще влезе нещо от моите мъдри женски съвети,в главата на туй диване...

Ето ви един поглед от моя прозорец към снежните варненски покриви  Grinning

Последна редакция: сб, 28 яну 2012, 16:33 от Lora-Di

# 685
  • Мнения: 0
ЧРД! Скъпо Мистиче  Hug Hug Hug
Здрава! Щастлива! И ОбиЧана!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 686
  • на морето
  • Мнения: 103
Честит Рожден ден,скъпо Мистикче!
 
Здраве,
истински приятели
и безброй вълшебства ти желая от сърце!
/ тук има скрита изненада  Hug Laughing/[/size][/b][/color] [/url]

Нека всеки твой  ден да бъде  пътека,
 която те води
до прекрасното утре!



 

Последна редакция: нд, 29 яну 2012, 08:50 от asha

# 687
  • на морето
  • Мнения: 103
Здравейте , аркадашки !
Днес нали е неделя ... Hug Laughing Heart Eyes ..поднасям ви една закуска направо в леглото ...


Че то ...времето хич не е за мърдане никъде ....Пожелавам ви един приятен релаксиращ ден !
Как мина срещата във Варна ? Нищо не казвате ... newsm78  ..тайна ли пазите  Wink Laughing Mr. Green   или поради тежките зимни условия не се случи  Confused Sad Tired?

# 688
  • Истанбул
  • Мнения: 311
МИЛА ПРИЯТЕЛКО МИСТИК!Ч.Р.Д!ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА!НЕКА ВСЕКИ ДЕН Е ИЗПЪЛНЕН С ПРИЯТНИ ЕМОЦИИ ,ЩАСТИЕ И ВЪТРЕШЕН МИР!



# 689
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Честит Рожден Ден Мистичева!!! Hug

                                




Много здраве, щастие късмет, и любов безкрайна като Интернет! Wink

                                            

Общи условия

Активация на акаунт