Дядо Коледа подаръците стяга за Февруарското човече!- Тема 24

  • 28 403
  • 697
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7
Весела Коледа и нека само хубави моменти да има от тук на татък.
Хайде цунки от нас. Hug

# 661
  • Мнения: 4
Включвам се отново само за да успокоя Лори, че и Йоан си върти така главичката и губи равновесие от това  Crazy Сигурна съм, че е нещо напълно нормално и временно  Peace Радвам се, че ще го спирате вече фенобарбитала  Hug

Мим дано бързо отшумят тия пусти сополи  #Cussing out След прием на АБ е много опасно, че им се срива имунитета на мъничетата  Tired Дано бързо се оправят Йо и Вики  Hug В хомеопатията има препарати, които се изписват за след АБ, казват им опашка след АБ и моя близка се кълне в действието им. Ако имаш възможност да се свържеш с хомеопат, може да ти предложи алтернативно лечение  Peace


# 662
  • Стара Загора
  • Мнения: 52
Как успяхте да качите снимките?На мен не ми става Sad

# 663
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Весела Коледа мами.Пожелавам Ви предимно спокойствие,чак след това здраве,щастие и много любов.
   Ние изкарахме най-ужасната Коледа през живота ни.Вчера заведохме баткото на един детски център да поиграе малко и си тръгнахме със счупена ръка  Cry Беше ужасно.Много плака,беше бял като платно.И сега за празниците си имаме гипс,дори неможе да си разопакова подаръците,много е тежко.  Cry
   Надявам се поне вие да се изкарали незабравими Коледи.
   

# 664
  • Мнения: 0
Весела Коледа и от наас!! Бъдете живи и здрави ,много щастливи!!!


И ние на бъдни вечер си имахме малко проишествие.Юлето падна от дивана върху стъклената маса по глава,и се получи невероятна цицина и синка! Мазах с олио ,та леко по размина ,но слава богу нямаше други последствия. Само дето направо ми се загуби празничното настроение от притеснение! Така че наистина си е важно спокойствието smile3521

# 665
  • Мнения: 1
   Весела Коледа на всички прекрасни Мами, сладките им дребосъци и прекрасните им семейства. Много щастие, любов и усмивки да стоплят домовете ни , изпълнени с радостен детски смях и топуркащи палави крачета .
   Не съм много редовна в последно време, но съм изостанала "само" с половин тема. Надявам се и през следващата година да споделяме радостите ни, страховете и тревогите ни и все така да намираме подкрепа една в друга. Научих много от вас и се надявам да науча още много.
   Обичав ви и ви пращам една виртуална  Hug от мен и малкото човече.

# 666
  • Мнения: 991
Мим, Ева, Ралче  Hug Hug Hug
Дано бързо им минава на дечицата! Миличките!  Sad

Ние днес бяхме на погача на Валката, бях забравила колко е бил мъничък Бобъра и чак се чуда как да го подхвана този мишоран!  Grinning Аз като видна месачка омесих погачата и ми се получи даже, въпреки подозренията на бабата по бащина линия!  Mr. Green

# 667
  • Мнения: 7
Лили, днес и аз месих, ама ей такава пита ...



И разбира се, сещате се, правихме прощъпулник. Моят хубостник спортист ще става - хвана се за топката... Joy hahaha Joy

# 668
  • Мнения: 194
Ей маминкиии Heart Eyes Hug wavey
Честита Коледа Мимилчки  bouquet
Да сте ми живи и здрави вие и семействата ви, малките ни съкровища да ни радват и от здраве да не се оттърват  Praynig Hug
МНого се радвам че Булчето , Ади, Деситачева, Анилеви, Лолитка, Кремена мама (извинете ме ако пропуснах някои мами Embarassed Praynig Hug)  писахте!
Благодаря на Всички ви за прекрасните пожелания, пожелавам си да се случат на всяка една от нас Hug
Ева 83- ужасно преживяване мила Sad, дано бързо да му минава на милото човече Praynig силно те прегръщам Hug
Ралка - добре че не се е счупила масата Sad, бил е малкоя дявол, бързо да се оправя  Юлето Praynig Hug
Пчеличке, оправи ли се оченцето Бобъра и браво за погачата Party
Лори, със сигурност е нещо нормално Praynig, моля се от сърце скоро да спрете фенобарбитала Praynig Hug
Ятце- страхотни хлапета Party, а питката е  Crazy, а Явор ако стане Футболист от пари да не се оттърве и здраве разбира се Hug
Дива - Марти е страхотен сладур Heart Eyes Hug
Сега и за нас...
Борянка вече 8 дена си влачи сополите и пак се е запънала с тва ядене, нервички ми не останаха ooooh!,ама иначе си ака детето,явно си яде колкото й се яде Crazy,а зъб се невиди Crossing Arms и сме си само с двата зъба!
Получи много подаръци за коледа и предимно кукли пеещи,кихащи и всякви такива и много готина нивеляшка която се клати и пее и тя я бута и обикаля,а на една от пеещите кукли й танцува Laughing

И не на последно място почерпете се че моето Голямо момченце днес става на 9 години Heart Eyes
Да ми е живо и здраво голямото момченце
Praynig

# 669
  • Мнения: 426
Благодаря Ви милички, ОБИЧАМ ВИ!

# 670
  • Мнения: 194
Лори и Ние Ви обичаме!
Всичко ще бъде наред с  Боян  и с Росенчо и с Матейчо  и с Мони и с Борянка!
Нашите силни дечица ще се справят Praynig Praynig Praynig

# 671
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Наде честит рожден ден на вашия батко  bouquet до е жив и здрав и да се грижи за Борянка  Hug

Лори  Hug

Мончо  май проходи тази вечер  Crazy пуска се сам и минава селия хол, но с малко пиянска походка. Много е сладък  Heart Eyes Май за НГ ще правим и ние питка  Rolling Eyes

# 672
  • Мнения: 7
Здравейте и от нас.
Марти три дена вдига 37C и му е едно кисело туко как лази си легне на земята. Sad
Чудя се дали е от зъбки или да взема утре да го заведа при педито ни. newsm78
Хич нямам настроение и не ми се пише.

# 673
  • Мнения: 227
Здравейте,
Не искам да чувам повече за болнички деца. Всички болести smile3513
Дива, 37 градуса си мисля, че не е температура. Особено за малки дечица newsm78 Все си мисля, че температурата при тях е по-висока, отколкото при възрастните.
Лори, да кажеш какво са казали за фенобарбитала. Стискам палци Praynig Лорис си друса главата нагора-надолу, но определно го прави на игра и издава някакви звуци.
Мими, честито прохождане Heart Eyes Лорис е още много далече от ходенето сам- страх го е и все търси да се хване някъде иначе няколко пъти направи по 3-4 крачки, но си държеше нещо в ръцете и въобще не разбра, че ходи сам Laughing

Честито на всички именници. Днес моя татко има имен ден, почерпете с греяно вино:


и нещо сладко:


Радвам се, че много мами писаха тия дни. Липсвате Hug

# 674
  • Мнения: 67
Хейй, момиченцаа и аз не искам вече да чувам за гадни болестиии.Марш от нашите дечица!
Честито на всички именици от днес и предните дни, които съм пропуснала. И на рожденниците!   bouquet
Лори вярвам ,че всичко ще е наред с Бобчето.Мила много смешно си клати главата също, но по-скоро го прави нарочно и много се забавлява на това. Не е същото предполагам, но съм сигурна, че не е притеснително  Hug
Иначе да се похваля, че и ние май се водим от проходилите.Прекосява вече цялата стая, но питката за след Нова Година ще я оставя.
Цун

Общи условия

Активация на акаунт