Дядо Коледа подаръците стяга за Февруарското човече!- Тема 24

  • 28 404
  • 697
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3
Момичета сладичета  Hug  Hug  Hug

Тук съм, чета ви редовно от телефона покрай многото манджа и народ Wink Да са ви честити всички празници, които минаха, са и предстоят!!!   bouquet   bouquet   bouquet
Много телеграфно да кажа К Ъ Ш на всички болести!!!!!! smile3516
Честито на проходилите  Heart Eyes И ние сме от почти проходилите  Heart Eyes
Честито на днешните именици и на тези от онзи ден  Hug Hug Hug
Ето скромна почерпка, че мъжо е именик, пък и Симето е малко именик, хем за малко да го кръстим Стефан като татко му, хем св. Симеон се е казвал Стефан в светския живот  Crazy


Лори Симо започна кариерата си на адски танцьор именно с главата, голямо клатене беше, постепенно включи и останалите части на тялото и сега е почти Траволта, само музика му пусни  hahaha

# 676
  • Мнения: 991
Хайде и от мен една черпня, по случай именния ден на моя Стойчо!  Mr. Green



Честито на всички празнуващи днес!  Hug

# 677
  • София
  • Мнения: 2 481
Ох, ох, честит празник на всички празнуващи, да са ви живи и здрави! Взимам си от всички почерпки  Party.

Ние бяхме на доктор преди малко, Аспарух се сополиви и кашля от 1 седмица, но нищо страшно, гърдите са му чисти.

Честито и на всички проходили!

# 678
  • Мнения: 426
Здравейте бонбонки,
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕНЯЦИ!
хайде да почерпим вече крайно СПИРАМЕ СИ ФЕНОБАРБИТАЛА  Party Party Party Не мога да повярвам  Party е на Бобо ще му липсва със сигурност-такава уста отваря за феното  Mr. Green
За въртенето на главичката-Бобо я върти на ляво на дясно-питахме все пак невроложката-каза, че когато имали много ушна кал или вода в ушите тогава го правили. Каза да го заведем на един уши-нос -гърло да го види  Hug

Отивам до педито да ни изпише зелената рецепта за последната ампулка за схемата  Party

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 12:35 от Мама на Боян

# 679
  • Мнения: 17
Здравейте мами и бебончета!
Честити имен ден на всички празнуващи днес! Бъдете здрави,щастливи и с много късмет!  bouquet
Честито и на всички проходили сладури! Heart Eyes
Страхотни дечица видях по-напред в темата- Бобо, Мони,Марти... (а Монката има същия син,раиран чорапогащник като Крисковия  Mr. Green)
Лориии, бях сигурна че ще го спрете най-накрая тоя фенофарбитал,от манджи,гости и мрънкалото вкъщи нямах време да пиша, много се радвам,да го нацелуваш геройчето! Hug
Елена,съжелявам че тоооолкпва късно ти отговарям... аз Крис го обличам с тънко чорапогащниче,джинси,или дънки и тънички буйки,колкото за завършък на тоалета,не за да топлят. Но той още не ходи никак- нито като се държи, камоли пък без да се държи.. далечко му е още прохождането,но не се оплаквам де Grinning
Насложили сте масите,аз да прасна един джуджан освен



Малеее,че плакати изтипосах, извинете,нямам време да ги намалям. Желая ви весели предстоящи празници,много настроение и никакви болести! Hug

# 680
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Лориии много се радвам за Бобо  Hug Hug Мони и той много си обичафурантрила икато го види отваря една голяяяма уста.

Криско е много сладък, 4 зъбали има отдолу  Shocked  Crazy

# 681
  • Мнения: 426
 Hug ние се върнахме и се разходихме дори
Крис е невероятен бонбон!  Heart Eyes
Нашият доктор нещо и той ме притесни-вика ми-"аха искат да спират фенобарбитала. Ами това е тест, ако не му стане нищо сега, няма да му има нищо  Shocked-после аз му казвам-"как така да му стане нещо, до колко дни?"-а Той ми три-четири-път дни след, като го спрете  Shocked А аз накрая му казвам-хм на Боян нищо няма да му има.

и пак ме хвърлиха в едни притеснения  Confused

# 682
  • Мнения: 227
Лори, Бобо ще е добре, ще видиш че всичко ще е наред Hug Но мисля че и ти си го знаеш Hug

Криско е много сладък джуджан Heart Eyes

# 683
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Имам малко време и минавам да кажа:
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КОИТО СА ИМАЛИ ПОВОД ЗА ПРАЗНУВАНЕ. БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ОБИЧАНИ!!!
ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ, ДА ИМА ТОПЛИНА ВЪВ ВСЕКИ ДОМ И ДА УХАЕ НА РАЗБИРАТЕЛСТВО И ЛЮБОВ!!!
Браво на проходилите крачете. Смели крачки и да няма много падания!
Исках по много въпроси да се изкажа но ви чета от тела и докато успея да седна на компа всички е изчезнало от мозъчето ми, а и малкото диваче като започне да крещи и да пее и повярвайте ми забравям че съм седнала да пиша а стоя и го гледам в захлас Heart Eyes

Лори, баща ми научи Боби да си върти главата и постоянно го прави. Много се радвам че спирате лекарствата и съм сигурна че през този "пробен" период на Бобо няма да му има нищо. А и след това де Hug
Имаше паднали дечица (извинете но забравих имената), пожелавам им да няма спомен от паданията а на мамите Hug случват се и такива неща. Важното е че е малкия дявол.

Боби е с ужасен обрив по цялото тяло. Не съм давала нищо ново като хвана Sad изместих сушилника и ММ забеляза че ароматизатора като пръсне всичко пада върху дрехите и сега сме в голяма чуденка дали е от него. Но сме 99% сигурни че е от него понеже ако беше от храна си мисля че щеше да отшуми за толкова дни, а той си беше все така червен обрива. Сега започнах да му обличам дрехи които не са сушени там и забелязах че започна да отшумява. Бяхме при педи и пак си тръгнахме с една рецепта, нослето му пак било запушено горе (аз не забелязах) Cry и сега ще слагаме капки, ще давам и сироп за обрива. Изписа ни и Елком но аз не го купих Crossing Arms знам че е много силен и ще пробвам първо във сиропа да го оправя, ако не стане тогава ще взема мазилото.

Ние още не сме правили прощъпулник.
Не знам дали вярвате в тези неща но.. водих Боби да му леят коршум. Много се стряска и плаче на сън. На първото топене на калая излезе човек, оформен човек- глава, ръце, крака ... всичко. Понеже сме си на Русе днес майка ми ходи да носи калая пак да леят и бабата казала че много добре било вече, излизало кръгла паричка. Както трябвало да бъде.
И така като не съм писала скоро, четете сега Mr. Green Hug
Шефчето се събуди, бегам
Зелда, снимките са много хубави. Благодаря ти Hug  bouquet
Радвам се че писаха мами които ни бяха позабравили. Hug
Дива, и аз мисля че Т не е много опасна. Може някое зъбче да е тръгнало да излиза newsm78 Дано се оправи бързо Марти.
Наде, ти предаде ли думите на Борянка Thinking Никакви болести вече Naughty Hug
Май имаше и други които се оплакаха от болни дечица, да се махат тези гадни болести от нашите съкровища че ако ги подпукаме всички ще видят те #2gunfire
Всички дечица са големи сладури Heart Eyes  love001
Малееее, извинете за писаниците. Да покажа и аз едно "голямо" момче

# 684
  • Мнения: 26
Хайде и от мен с малко закъснение Честита Коледа!

Да са живи и здрави всички именници,рожденици от днес и от предишните дни!
 
Честито на проходилите крачета!Да са бързи и пъргави!

И като гледам какви честитки валят от сутринта,да взема да ви почерпя за имения ми ден!
 

# 685
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
леле, Снежи, какви очи изкара твоят хубостник  Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 26
Щях да ви кажа какво предложение имам за новата тема,ама нали съм си оФцЪ  Crazy

През новата година да е здрава февруарската дружина!

Хайде бай за сега! Hug

# 687
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Щях да ви кажа какво предложение имам за новата тема,ама нали съм си оФцЪ  Crazy

През новата година да е здрава февруарската дружина!

Хайде бай за сега! Hug
newsm10 smile3501
леле, Снежи, какви очи изкара твоят хубостник  Heart Eyes
Blush големи  Flutter

# 688
  • Мнения: 426
 Hug Аз съм сигурна, че ще е добре  Hug
хайде по кафенце

Бобо е невероятен  Heart Eyes
Заглавието пък ...абе за това си ни музата Стани  Hug

Спомняте ли си, като ми се виеше свят-от вчера пак ми се вие, отгоре на всичко ме боли и ухото и главата. Обадих се на джипката, пък тя се притесни, разбърза и веднага ме праща на ушен  Rolling Eyes ако можело още днес, пък ММ е командировка.-така де да си довърша оплакването  Blush

Лолитка  Hug как сте?

# 689
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Снежи Бобчи е уникален  Crazy

Лори и аз съм сигурна че нищо няма да му има на Боби Hug

Заглавието е супер Peace

Аз нещо съм настинала  Tired боли ме гърлото и ми е едно такова отпаднало и много студено, легнах с Мончи а той спа само 30мин.  ooooh! И сега чакам мама да се прибере от работа че да се лекувам. Как ще си спретна една супичка ммм тъкмо ще има за бонбончето  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт