CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема No 17

  • 53 191
  • 747
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 30 209
На мен наскоро ми се наложи да си търся часа на раждане, та в Есграон-а ми казаха, но си беше зор  Laughing

еми ето, имало начин  Wink
Работата ще е много специална явно, след като се искат чак такива подробности  Laughing

# 181
  • Мнения: 2 419
Здравейте момичета. Някоя от вас има ли наблюдение над тази фирма http://info.varchev.com/index.php?request=inside
В сайтовете за работодатели са оплюти доста, а и често търсят персонал, но не знам дали да се доверя на тези мнения newsm78. Така, че ако има някой с преки наблюдения, моля, да ги сподели.

# 182
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз винаги съм мислела, че само служителите, които работят с клиенти носят определено облекло, което банката осигурява.

Не е точно така.
Имам приятел, който работи в Райфайзен и не им се осигурява облекло, нито пари за такова, а изискват да ходят с костюм и вратовръзка.

# 183
  • Мнения: 7 990
E, не това. Аз имам предвид специалното облекло, като белите ризи с лого или зелените връзки в ДСК
dafinov list, би трябвало да съпоставяш твоята работа с тази, която те предлагат, а не да се съобразяваш с мненията на други хора за фирмата.

# 184
  • Мнения: 2 241
Записвам се в темата, понеже пуснах предизвестие във фирмата, в която работя от 4 години... Та от средата на следващия месец ще съм официално в редиците на безработните  Crazy
Вече ходих на няколко интервюта, надявам се след Нова година да се позасилят нещата...
Успех на всички  Grinning

# 185
  • Мнения: 2 419
celika, работата е, че няма как да разбера нещо повече за фирмата - в друг град е. Естеството на работа е същата, но прочетох мнения за лоша работна среда, а аз съм минала през това шефа ти да става всяка сутрин с д....то нагоре и по цял ден да си в напрежение. За това исках мнение от някой, който знае нещо повече за работата там.

# 186
  • Мнения: 622
dafinov list една моя приятелка работеше там, но преди 3г. Не беше особено доволна от отношението на шефа си и от заплащането. Сега незнам как е, не мога да коментирам. По принцип е най-добре човек сам да си прецени- на теб пък може да ти хареса да работиш там, условията и отношението да те удовлертворяват, а и може да са се променили сега.

# 187
  • Мнения: 2 495
Добро утро!
Искам да ви пожелая весело посрещане на 2012 г. и нека новата година да ни донесе повече щастие, късмет и благополучие!Нека да сме живи и здрави-ние и семействата ни!  bouquet

# 188
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 302
Момичета, Честита Нова Година.
Нека да е успешна за всички и нека вече  да свършва тази криза.

# 189
  • Мнения: 74
Честита Нова Година Simple Smile. Нека всички намерим мечтаната работа.

# 190
  • Мнения: 1 446
Честита Нова Година и от мен! Успех в намирането на работа. Във Варна препоръчвам Менпауър и Адеко като агенции за намиране на работа.

Относно "търсим за наш клиент"--пише се от агенциите.

# 191
  • Мнения: 963
Момичета, за много години - да са по-здрави, по-успешни и късметлийски! Желая на всяка от вас да намери своята работа и темичката да се превърне в такава за обмяна на клюки и изцепки на работодателите Mr. Green

Аз започнах третия си месец на новото място и вече работих и на 26.12. и днес ... ама не се оплаквам

# 192
  • Мнения: 65
Момичета много интересна тема идвам и аз при вас Simple Smile

# 193
  • Мнения: 44
Добро утро,

Честита Нова Година на всички! Нека донесе здраве и късмет на всички

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 102
Честита Нова Година!

На много места искат да пишем и референтния номер на позицията, за която кандидатстваме. На формата през джобса, в повечето случаи, той си излиза автоматично, като заглавие на писмото. Това достатъчно ли е или трябва да го напишем, примерно, в автобиографията или в самото писмо?

Общи условия

Активация на акаунт