Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 25

  • 23 603
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Оооооооооо, Кралице, щом като превеждаш ...май си победила онези гадинки-вирусинки newsm78 Желая ти да оздравяваш по-бързо  HugБлагодарим ти за превода  bouquet Май познах за Селма  newsm78 но от аноса ми се струва, че Али ще го гледаме ...фрагментарно  Joy Да не е започнал снимките на новия си филм newsm78

# 61
  • Мнения: 4 381
temenuzhenabouquet  благодаря...по-добре съм, сякаш...незнам! newsm78
Ще излизамм за ябълки..благодаря, за идеята..... Hug
Какво ще рече, фрагментарно.. че, ще...гледаме Али, дето прогнозираш...и какво общо има това с новият му филм, заради...това че няма време за нашия ли...искаш да кажеш? newsm78

# 62
  • Мнения: 0
Преди да си тръгна ви чеквам, Теменужена - ти позна правилно! Завиждам ти че си под тепетата, чуден град, един от любимите ми и хората са прекрасни, южни, топли..
Фрагментарно е доста добра дума  Peace по мъничко ще играе Еркан за да има време за друга работа  newsm78 .. Не едва ли, просто вече много са героите които трябва да се изявяват, почти всички са главни..
Колкото до анонса, само Селма и Джемиле са останали с някакво подозрение към Кенан, обаче какво точно е подозрението?  Sick Mr. Green Хайде дами във вас е силата, като обедините процентите си никой не може да ви пипне холдинга.
Ами да, щом са толкоз подозрителни към Кенан, нека те двете го управляват, хайде Джемиле, Селма е твоят коз сега  Peace

Сонер ще се жени за Айлин? Нищо изненадващо, и без да го нападат, той щеше да си се ожени за нея. А Мете ще краде булката  Mr. Green само така Мете, браво момчето!

Лека!

# 63
# 64
  • Мнения: 4 381


..тази, незнам дали я видяхте увеличена...Мамче, ако можеш увеличи я по твоя начин Praynig Praynig Praynig  ...вижда се, Нихал като булка...Мете я води у Али, в къщата му..май...и Джемиле е при тях! newsm78 newsm78

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 19:59 от KraLeva66

# 65
  • Мнения: 36 767
Ох, благодаря ти Кралице  Hug Hug Hug Тъкмо се бях приготвила да "превеждам" резюмето. Спаси всички - и мен и участниците и четящите от тотална заблуда.....но пък лиши всички от смях до припадък  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Представяш ли си как щяха да го преведа  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Добре е, че вече се оправяш  Peace

# 66
  • Мнения: 36 767
Али сам допуснал грешка в живота си с Каролин, иска да предпази децата си от такава грешка. Както видяхме, той се държи добре със зетьовете си, но не понася натрапниците, които имат апетити към дъщерите му.
Видяхме как Али се държи с Ахмет. Още в първи сезон той разбра, че Ахмет е женен. Сега след като Берин се е омъжила за Хакан, той иска семейството на дъщеря му да се запази, да не се случи както се случи с тах.
За Айлин предполагам, че Али изобщо не знае за развода. Той винаги научава постфактум какво се случва. Така е било винаги с бащата и съпруг моряк. Предполагам, затова е хванал Сонер за ревера, но виждам, че и Джемиле е изненадана. Развода на Айлин е бил тайна - посветена в тази тайна е била само Берин.

# 67
  • Мнения: 36 767
Само искам да попитам нещо. По-рано тези малките снимки, които вземаме от дизито се отваряха и сатаваха с нормален размер, когато кликваме върху тях....Сега при мен не се получава. При вас как е  newsm78

# 68
  • Мнения: 36 767
Цитат
Диема Фемили, ще изпусна до другия петък и Бахарчето, мнооооооооооооого неприятно за мен, но ще трябва някак да го преглътна.

Теменужена за какъв следващ петък говориш. Сон бахара свършва в сряда на 14,12, Така, че след като имаш нет хващай Диема Фемили и си гледай филмчето.....

# 69
  • Мнения: 36 767
Така си и мислех, след като Хакан намери билетите, че на следващата прожекция той ще отиде на кино....Да видим ксакво ще се случи  newsm78 Едва ли срещата ще бъде романтична.....

# 70
  • Мнения: 4 381
Али сам допуснал грешка в живота си с Каролин, иска да предпази децата си от такава грешка. Както видяхме, той се държи добре със зетьовете си, но не понася натрапниците, които имат апетити към дъщерите му.
Видяхме как Али се държи с Ахмет. Още в първи сезон той разбра, че Ахмет е женен. Сега след като Берин се е омъжила за Хакан, той иска семейството на дъщеря му да се запази, да не се случи както се случи с тах.
За Айлин предполагам, че Али изобщо не знае за развода. Той винаги научава постфактум какво се случва. Така е било винаги с бащата и съпруг моряк. Предполагам, затова е хванал Сонер за ревера, но виждам, че и Джемиле е изненадана. Развода на Айлин е бил тайна - посветена в тази тайна е била само Берин.
Али, знае за развода на Айлин, преди онази сцена с раненият Мете и когато идва Осман  в къщата, на дивана.... там я пита, преди да си тръгне...как е минало делото й, тогава Айлин му казва...че, вече е разведена... newsm78

# 71
  • Мнения: 4 381
Всички, знаят за развода на Айлин, проблемът е друг.....Джемиле е ядосана, защото с право......вероятно този път е казала на Али, че е ядосана...и е сигурна че са заедно със Сонер.....и виждайки ги после, да се прибират заедно.....еми, обидно си е...излиза, че едвам е дочакала...развода с Мурат, за да ...бъде, веднага със Сонер! Макар да не е било планирано......те не знаят, това.....
..и предполагам, идеята която ще го измъкне от...неудобството е....предложението на Сонер за женитба към Айлин, което ще изненада...всички!
Но, почакайте Мурат да научи...за това, си мисля......тогава ще стане, още по...изненадващо-драматично!За, предложението..искам да кажа.... Дори, спряганията в дизито са....още по-такива от моите......говорят за стрелба между..братята, която се случвала.....при защита от страна на Сонер, за да предпази Айлин...стрелял в Мурат! ooooh! ooooh! ooooh! ..Незнам, колко е вярно...обаче! newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 20:15 от KraLeva66

# 72
# 73
  • Мнения: 4 381
Само искам да попитам нещо. По-рано тези малките снимки, които вземаме от дизито се отваряха и сатаваха с нормален размер, когато кликваме върху тях....Сега при мен не се получава. При вас как е  newsm78
Отварят се, но в дизито, като кликнеш върху тях, нашият форум...не ги отваря, оттук! newsm78 newsm78 newsm78

# 74
  • Мнения: 36 767
Кралице, ами то точно така се получава....Че Айлин и Сонер са чакали с нетърпение развода...А то можеше да се случи и преди развода. Сега Джемиле го раздава малко моралистка....Аз приемам случилото се за нормално - загоряли млади душички. А за това, че е станало случайно, ако правилно съм разбрала....според мен изобщо не е случайно. Може би това иска да ни внуши Гошкун, но аз не му вярвам - напротив напълно разбирам Айлин и Сонер....Гошкун да ги приказва тези на Джемилетата.....

Общи условия

Активация на акаунт