Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 25

  • 23 616
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 36 779
Само искам да попитам нещо. По-рано тези малките снимки, които вземаме от дизито се отваряха и сатаваха с нормален размер, когато кликваме върху тях....Сега при мен не се получава. При вас как е  newsm78
Отварят се, но в дизито, като кликнеш върху тях, нашият форум...не ги отваря, оттук! newsm78 newsm78 newsm78

Много благодаря  Hug Hug Hug Hug Hug

# 76
  • Мнения: 0
temenuzhenabouquet  благодаря...по-добре съм, сякаш...незнам! newsm78
Ще излизамм за ябълки..благодаря, за идеята..... Hug
Какво ще рече, фрагментарно.. че, ще...гледаме Али, дето прогнозираш...и какво общо има това с новият му филм, заради...това че няма време за нашия ли...искаш да кажеш? newsm78

Ами да ..... едва ли втора година ще остане само с .... Ойлето  newsm78 И нали края на лятото се говореше за негов нов проект  newsm78 Предполагам .... но хабери не съм откривала, нещо много се е покрил от медиите newsm78 Сигурно работи и на втора снимачна площадка, едва ли си седи край Дидката Mr. Green

# 77
  • Мнения: 0
Преди да си тръгна ви чеквам, Теменужена - ти позна правилно! Завиждам ти че си под тепетата, чуден град, един от любимите ми и хората са прекрасни, южни, топли..
Фрагментарно е доста добра дума  Peace по мъничко ще играе Еркан за да има време за друга работа  newsm78 .. Не едва ли, просто вече много са героите които трябва да се изявяват, почти всички са главни..
Колкото до анонса, само Селма и Джемиле са останали с някакво подозрение към Кенан, обаче какво точно е подозрението?  Sick Mr. Green Хайде дами във вас е силата, като обедините процентите си никой не може да ви пипне холдинга.
Ами да, щом са толкоз подозрителни към Кенан, нека те двете го управляват, хайде Джемиле, Селма е твоят коз сега  Peace

Сонер ще се жени за Айлин? Нищо изненадващо, и без да го нападат, той щеше да си се ожени за нея. А Мете ще краде булката  Mr. Green само така Мете, браво момчето!

Лека!

Сани, да, този град е топъл ....в буквалния смисъл, а аз съм облечена като ескимос  Joy Joy Joy Нощем моловите дали работят Thinking И , моля те, давай по-сериозни предложения Naughty Ако към Бизнес-лейди Джемиле се присъедини и Селма, то тогава със сигурност холдинга ще се изпари в небитието Joy Joy Joy И изобщо тропосването на Джемиле като шеф на холдинг е достатъчно нелепо , но каквото и да ни сервира Гошкунчо ....ще го приема...стига ми Али да не  играе храстче или коледно джудже  Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 4 381
Преди да си тръгна ви чеквам, Теменужена - ти позна правилно! Завиждам ти че си под тепетата, чуден град, един от любимите ми и хората са прекрасни, южни, топли..
Фрагментарно е доста добра дума  Peace по мъничко ще играе Еркан за да има време за друга работа  newsm78 .. Не едва ли, просто вече много са героите които трябва да се изявяват, почти всички са главни..
Колкото до анонса, само Селма и Джемиле са останали с някакво подозрение към Кенан, обаче какво точно е подозрението?  Sick Mr. Green Хайде дами във вас е силата, като обедините процентите си никой не може да ви пипне холдинга.
Ами да, щом са толкоз подозрителни към Кенан, нека те двете го управляват, хайде Джемиле, Селма е твоят коз сега  Peace

Сонер ще се жени за Айлин? Нищо изненадващо, и без да го нападат, той щеше да си се ожени за нея. А Мете ще краде булката  Mr. Green само така Мете, браво момчето!

Лека!
Привет, Сани Hug..благодарим, че преди да си идеш...така, че си взимаш, довиждане с нас.... bowuu bowuu bowuu
Теменужена,   bouquet.... сега си в града под тепетата, утре....незнам  newsm78 откъде ще се появиш, много ти е интересна работата....завиждаме ти, заради тези...пътувания! Naughty
Сега за филма......Сонер, наистина сигурно щеше да иска да се омъжи за Айлин, но не толкова ...скоро и не по този начин, предизвикано...предполагам.....сега, се случват.....малко, притеснено...нещата!
Както са спряганията, това ...дори, неизчакало нужното....полагащо се, време....предожение, ще им навлече...неприятности! Особено, като се има предвид...че, Айлин все пак бе омъжена за брата на Сонер, това....според мен, прави това изчакване.....още по-наложително......по-морално е, някак си....
Толкова, скорошното такова...предложение..на Сонер към Айлин, стигнало до Мурат...ще го предизвика, и ще разберем...че не са останали приятели....и той, никога не е търсел, това....с онзи обяд, когато заблуди Айлин.....отвличайки я, за да й го каже....
За Селма и Джемиле, за подозрението им...към Кенан, след префесионалното му обяснение...на случилото се, предполагам...което ще гледаме, разбираме от резюмето...няма да е толкова...такова, щом .....те ще продължат, ще остане съмнението у тях.....
Тя, Джемиле по принцип не му вярва, хубавото е че Селма е започнала да се съмнява в него.....
Обединяването на усилията на двете и акците им, би било хубав отговор...на всичко, но е малко вероятно да се случи...защото ще елеминира......много от причините, интригата ще се...изгуби, защото!
Ще, почакаме....да разберем!
Мете, спасява Нихал, но дали я обича.....не е наясно, май....момчето! Джемиле, притеснява се...за него, нормално е....да видим какви проблеми ще донесе и тя, Нихал...на семейството и Мете.....
Хубава вечер, Сани...    bouquet  bouquet  bouquet

# 79
  • Мнения: 0
Цитат
Диема Фемили, ще изпусна до другия петък и Бахарчето, мнооооооооооооого неприятно за мен, но ще трябва някак да го преглътна.

Теменужена за какъв следващ петък говориш. Сон бахара свършва в сряда на 14,12, Така, че след като имаш нет хващай Диема Фемили и си гледай филмчето.....

Каквоооооооооооооооооооооо newsm78 Фемили излъчват он-лайн newsm78 newsm78 Ще се застрелям , изпуснах толкова серии ....ето до къде води липсата на информация  bash  И филма ще свърши ...., оф, оф, оффффффффффффффффффф  ..... съвсем съм изпуснала ритъма на .... живота  Joy Joy Joy

# 80
# 81
  • Мнения: 36 779
Цитат
Диема Фемили, ще изпусна до другия петък и Бахарчето, мнооооооооооооого неприятно за мен, но ще трябва някак да го преглътна.

Теменужена за какъв следващ петък говориш. Сон бахара свършва в сряда на 14,12, Така, че след като имаш нет хващай Диема Фемили и си гледай филмчето.....

Каквоооооооооооооооооооооо newsm78 Фемили излъчват он-лайн newsm78 newsm78 Ще се застрелям , изпуснах толкова серии ....ето до къде води липсата на информация  bash  И филма ще свърши ...., оф, оф, оффффффффффффффффффф  ..... съвсем съм изпуснала ритъма на .... живота  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Разбира се, че излъчва...аз съм го гледала след обяд, когато съм изпускала вечер епизода....Хайде влизай в крак....

# 82
# 83
  • Мнения: 36 779
Преди малко гледах Галип, който се опита да открие колата отвлякла Сабиха и Керем....Спря пътят водеше за никъде....Трудно и тежко преживяване за всички.....

# 84
# 85
  • Мнения: 0
Анне,  гледам newsm44   Не мога да повярвам ..... Изпращам ти мноооооооооооого  love001  love001

# 86
  • Мнения: 36 779
Анне,  гледам newsm44   Не мога да повярвам ..... Изпращам ти мноооооооооооого  love001  love001
Теменужена, до кога ще бъда жива да ти давам безплатни съвети  newsm78 newsm78 newsm78 Само се моли за мен - по-дълго да съм жива и с акъла си .......

# 87
  • Мнения: 36 779
Еркан перфектно изигра сцената на отчаяният Галип....Изпадна в една кротост, която е неприсъща за него, но нямаше друго какво да направи.....Той вече знае за умопобъркания Ердал. Видя албума с всички снимки. Няма да стане със сила и със заплахи. Трябва да стане с хитрост.....

# 88
  • Мнения: 0
Анне,  гледам newsm44   Не мога да повярвам ..... Изпращам ти мноооооооооооого  love001  love001
Теменужена, до кога ще бъда жива да ти давам безплатни съвети  newsm78 newsm78 newsm78 Само се моли за мен - по-дълго да съм жива и с акъла си .......

Не се оплаквай  Naughty Naughty Скоро не съм те експлоатирала, нали така newsm78 newsm78  Или пък си отвори касичка ....ще я пълним, бре, няма да е безплатно Joy Joy Joy И ще изпратя един ангел да бди над тебе, споко , още дълго ще си ни нужна Naughty В моята фамилия има един канонизиран светец  Naughty Така, че , моооооооооооля, бъди по-елегантна в изказа си към мен  Naughty Joy Joy

# 89
  • Мнения: 36 779
Страхотна игра и на Айча....Сабиха вече вярва в Галип...за първи пот е сигурна и говори на Керем, че татко ще дойде и всичко ще бъде наред.....
Татко ще дойде и ще ни спаси....Татко ще ни намери и ще ни спаси.....

Общи условия

Активация на акаунт