Държавна детска кухня във Варна

  • 127 199
  • 414
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 29
Така, аз взимам храна от пункт в Владиславово.  Жената, която разлива всеки път е намусена и крива... Няма добър ден, няма довиждане. Тази която продаваше купоните, беше все едно учителка, която все е недоволна.  Като нещо им кажеш, се карат и праят изречения.  Тази, която разлива, слага повече на някой, на други по малко- симпатии някви. Когато друга я замества, съм много щастлива, защото всичко си е добре, както и грамажите. Кухнята е Ок, но различно се готви.  Един път са вкусни, друг път пълни буламачи.  Намирала съм косми не един път.  Кажеш ли им почват фасоните и тн.  Събота и неделя, взимам от пазара, там са усмихнати и нямам лоши впечатления. Искам да се оплача, но предполагам няма да има кой знае кви последици...

# 331
  • Варна
  • Мнения: 236
Така, аз взимам храна от пункт в Владиславово.  Жената, която разлива всеки път е намусена и крива... Няма добър ден, няма довиждане. Тази която продаваше купоните, беше все едно учителка, която все е недоволна.  Като нещо им кажеш, се карат и праят изречения.  Тази, която разлива, слага повече на някой, на други по малко- симпатии някви. Когато друга я замества, съм много щастлива, защото всичко си е добре, както и грамажите. Кухнята е Ок, но различно се готви.  Един път са вкусни, друг път пълни буламачи.  Намирала съм косми не един път.  Кажеш ли им почват фасоните и тн.  Събота и неделя, взимам от пазара, там са усмихнати и нямам лоши впечатления. Искам да се оплача, но предполагам няма да има кой знае кви последици...
Ами оплаквайте се,то ако си мълчим пък, съвсем ще ни правят на маймуни нас майките!
Искам да попитам, някой знае ли в Младост-пункта  на пазарчето кога продават купони?

# 332
  • Мнения: 83
Здравейте,
Знаете ли какво е менюто за събота и неделя?

# 333
  • Варна
  • Мнения: 4 962
Малко късно сигурно ти е вече за днес, но поне за утре ако става въпрос за 2ра група.
Събота:1.Супа леша, 2.Пиле с доматен сос, 3.Овесени ядки с извара и круши.
Неделя: 1.Супа с телешко месо, 2.Запеканка с ориз, 3.Млечен кисел с дюля.

# 334
  • Варна
  • Мнения: 210
За записване за детската кухня какви документи трябваха ? Бележка от личния лекар за алергии и копие от акта за раждане ? Ще ходя за първи път днес до информационния център в Чайка да взема купони и да ни издадат карта

# 335
  • Мнения: 226
За записване за детската кухня какви документи трябваха ? Бележка от личния лекар за алергии и копие от акта за раждане ? Ще ходя за първи път днес до информационния център в Чайка да взема купони и да ни издадат карта

Като документи от теб е това. Иначе там ще ти дадат да попълниш заявление

# 336
  • Варна
  • Мнения: 248
Здравейте! Има ли някой , който взема храна от разливочния пункт на Центъра- някъде около ритуална зала, доколкото разбрах? Интересува ме кога се продават купони и съответно мога да отида да подам документи за записване на кухня?

# 337
  • Варна
  • Мнения: 4 962
Пункта е на ул. "Жинзифов" . Улицата над ритуална зала. Купони и документи в сряда. Пункта работи всеки ден 10:40-12:30ч.
Ако има още нещо пиши. Аз ходя там.

# 338
  • Варна
  • Мнения: 248
Много ти благодаря. За сега други въпроси нямам.

# 339
  • Мнения: 175
Здравейте,предстои ни преместване и не можахме да открием пункта на Дубровник 18.Може да не сме го видели,не видях и табела никъде..Бихте ли ме упътили?И ако може,да ми кажете в кои дни се продават купоните Simple SmileБлагодаря  Hug bouquet bouquet

# 340
  • Варна
  • Мнения: 4 962
Някой днес да забеляза странен дъх на антибиотик на супата на 2ра група? Привично всичко наред, но аромата, който ми остана трайно в носа...  #Crazy Утре ще искам проверка!

# 341
  • Варна
  • Мнения: 483
На мен ми миришеше на лук супата, не съм забелязала антибиотичен мирис.

# 342
  • Варна
  • Мнения: 25 321
Как мирише антибиотик?

# 343
  • Варна
  • Мнения: 4 962
Не сте ли помирисвали една таблетка? Точно така ми миришеше.

# 344
  • Мнения: 102
Търся детска кухня в трошево ?

Общи условия

Активация на акаунт