Държавна детска кухня във Варна

  • 127 122
  • 414
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Ето адресите, виж си в бг мапс коя те устройва:
http://mamita-bg.com/spavochnik/detski-kuhni/varna/

# 346
  • Мнения: 226
Търся детска кухня в трошево ?

https://www.google.bg/maps/@43.2220164,27.8802394,3a,75y,350.24h,75.09t/data=!3m6!1e1!3m4!1sEEHGyRR3jXVeUlnYPNe4ZA!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Копирай целия линк, че нещо не излиза както трябва. Пункта е между ул. Радост и ул. Й. Йовков. Купони се продават в понеделник Wink

# 347
  • Мнения: 13
Здравейте Simple Smile
Да Ви попитам, повечето майки разпределят храната от ДК на няколко приема през деня, въпреки че би следвало да се изяжда до 2 часа след вземането й. Въпросът е до колко часа най-късно сте съхранявали храната? Чудя се, дали мога да давам едно от нещата около 20:00 часа?

# 348
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile
Да Ви попитам, повечето майки разпределят храната от ДК на няколко приема през деня, въпреки че би следвало да се изяжда до 2 часа след вземането й. Въпросът е до колко часа най-късно сте съхранявали храната? Чудя се, дали мога да давам едно от нещата около 20:00 часа?

Аз на обяд около 13 часа давам основното, към 17 давам десерта като следобедна закуска и към 19 давам супата за вечеря. Втора група вземам.

# 349
  • Мнения: 250
Здравейте Simple Smile
Да Ви попитам, повечето майки разпределят храната от ДК на няколко приема през деня, въпреки че би следвало да се изяжда до 2 часа след вземането й. Въпросът е до колко часа най-късно сте съхранявали храната? Чудя се, дали мога да давам едно от нещата около 20:00 часа?
Като бяха по-малки си изяждаха всичко до 15-16ч, а сега като вземам - за 20 минути и трите буркана са празни.

# 350
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Според мен 2ра група няма проблем да се съхранява както сготвено от теб, но 1ва аз не бих давала освен за обяд. Много майки обаче го правят и на децата им нищо им няма. При нас основно и десерт се изяждат на обяд, супите много рядко ги давам изобщо, но са ми оставали супи в хладилника и на следващия ден нищо им няма.

# 351
  • Мнения: X
Втора група вземам от съвсем скоро,но и с първа група си процедирах по абсолютно същия начин. Оставам нещата в хладилника и после само претоплям супата.

# 352
  • Мнения: 13
аз давам малко супа и основно в 13:30 и 17:00 десерта но при положение че е с АМ мисля че 20:00 е късно

# 353
  • Варна
  • Мнения: 25 286
При положение, че започнаха да готвят с АМ за първа група и аз не бих пазила яденето до вечерта. За втора не е проблем да остане и за следващия ден.

# 354
  • Мнения: 13
Благодаря Ви за отговорите! Simple Smile
 

# 355
  • Мнения: 94
Здравейте. Някой знае ли кои са актуалните адреси на кухните? По-точно Пазар Чаталджа, ул. Брегалница, ул. Баучер - тези кухни съществуват ли? Ако не - има ли други в този район освен на Цар Освободител? Някой има ли възможност да сподели снимка на менюто ако го е снимал. Благодаря!

# 356
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Менюто изнасят в понеделник за текущата седмица. 3-6март са почивни дни и следващото меню ще е на 07.03

# 357
  • Мнения: 94
Благодаря. Аз по-скоро исках да видя за информация. Някой беше споделил меню по-назад в темата преди няколко месеца и ми хареса това, че не слагат прясно мляко и яйце (а жълтък), както на частната. Остава да намеря и кухня в района, че май няма такива.

# 358
  • Мнения: 13
Аз имам снимки на менютата на 1-ва група през последните 3-4 седмици, но нямам регистрация в сайт за качване на снимки и не мога да ги публикувам тук. Ако желаеш, напиши ми мейла си на лично съобщение и ще ти ги изпратя.

# 359
  • Мнения: X
Здравейте. Някой знае ли кои са актуалните адреси на кухните? По-точно Пазар Чаталджа, ул. Брегалница, ул. Баучер - тези кухни съществуват ли? Ако не - има ли други в този район освен на Цар Освободител? Някой има ли възможност да сподели снимка на менюто ако го е снимал. Благодаря!

На Чаталджа кухнята работи,аз вземам от там.За другите не знам.

Общи условия

Активация на акаунт