Отговори
# 15
  • Мнения: 282
Супер тема Simple Smile.

brown  - аз давам 250мл вечер за заспиване и 120мл. сутрин към 6, пак за заспиване Simple Smile. Понякога денем давам 120мл. преди следобедният сън, но понякога не...както дойде.
Хляб слагам вечер в супата - средата на една филийка максимум. На обяд не слагам. Но той не винаги яде супата вечер, та има дни без хляб. Сухари отдавна не ползвам вече. Понякога му препичам филийката.

Имам предложение: да променим малко линкчетата от заглавната страница. Или поне да добавим. За възпитанието, за това как да се справим с настоящите ни проблеми, за зъбките... Не че знам такива линкове, ама ако някой има, да ги сложим там Simple Smile.

Аз си купих книгата "Какво те чака през втората и третата година на детето". http://www.book.store.bg/p2467/kakvo-te-chaka-prez-vtorata-i-tre … na-na-deteto.html
попрочетох от тук  от там и има доста интересни неща. Определено не съжалявам, че дадох толкова пари за нея.

Лека нощ! Hug

# 16
  • у нас
  • Мнения: 1 870
имам панарициум newsm45 newsm45 newsm45 или т.нар възпаление на околонокътното ложе на пръст на ръката Cryболииииииии много, бъка ooooh! ooooh! ooooh!
към 19ч започнаха леки болки, сега вече е.... и е обхванало цялата първа фаланга на пръста. Направих превръзка с гентамицин- дано до сутринта поне се ограничи
да се опрача Sad

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Rali, гентамицина няма да свърши особена работа. По-добре компрес със спирт и риванол ако имаш в къщи, или с ихтиол още по-добре но много цапа. Ако е със риванол, завий с найлонче и като станеш сутринта ще е готово да излезе.

# 18
  • Мнения: 3 260
Рали, компрес с риванол при мен деиства веднага. И аз в подобни сличаи първо съм слагала ихтиол и след това компрес.  Peace
Последно от охлузено от нови ботуши, кракът ми беше доста подут и пулсираше. Трябваше да пътувам сама с бебето на дълъг път с прехвърляния на другия ден и се притеснявах как ще стане с този крак. Но след една вечер с компрес беше много по-добре.
aissa80, мерси  Peace

Последна редакция: сб, 10 дек 2011, 22:51 от brawn

# 19
  • Мнения: 574
Някоко дни, Влади, много го мъчат зъбките, един от долните резци е зачервен а кътниците са много надути. През деня все още е по-спокоен и като стане около 19ч става много зле. Но определено е от зъбките, много започват да го дразнят тогава. Успокоява се само когато го намажем с Калгел, при такова положение Дентокинд не му помага. Снощи заспа след като му дадох Панадол. Днес също му дадох не се мъчи много и заспа по-рано от снощи. Има моменти в които много се изнервям, знам че го боли и го дразни но става невъзможен.
От днес съм му сложила Кехлибарено герданче и се надявам да му помогне също и да се успокой следващите дни. Да питам тези които вече си имат такива, от кога започна да действа, веднага, след дни, седмица?
Аз този месец бях решила да направя една Детоксикация и днес ми е трети ден, на сокове, по-добре се чуствам, но нямам търпение вече да си хапна нещо. Проблема е че мислех утре сутринта да започна захранване, но разбрах че всъщност пълнолунието е до утре чак да 17ч. И не знам дали ще издържа до тогава. Но колкото толкова, няма да се мъча толкова.
Забравих да напиша, Темата и заглавието са страхотни.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 193
aissa80 ,тази книга ми беше подарък от татито ни по случай първия рожден ден на малката  Mr. Green .Имам и тази за първата годинка и наистина доста добри неща има в нея ,заслужава си  Peace .
Аз слагам сухарчета в зависимост колко ми гъстее яденето ,но обикновенно е така: в основното половин ,а в супата цял.Мляко пие малко.Най-много 200 мл /обикновенно е около 150 мл/ вечер ,преди сън.

# 21
  • Мнения: 574
Аз слагам в яхнията един сухар и в супата един сухар. Но понякога когато супата не е много гъста, слагам два сухара.
Мляко вечер давам 180мл, не винаги се изпива, зависи колко е ял преди това и сутрин се събужда около 6 ч и пак му даваме 180 мл. От както не кърмя таткото приготвя млякото Simple Smile аз го давам вечерта а той сутринта, не винаги се събуждам сутрин и затова.
А за супата щях да пиша, нещо му омръзна и не иска да яде супа. Започнах да му давам храната на парченца и да си я яде сам, така по-време на храненето е спокойствие. Иначе докато го храня с лъжичка иска да се занимава с нещо и се върти и трябва да му привличам вниманието постоянно докато го нахраня.

# 22
  • у нас
  • Мнения: 1 870
сложила съм това което имам Mr. Green Mr. Green
обущаря ходи бос,  йодасепт унгвент е най-подходящ, Peace


тази сутрин намерих и риванол из шкафовете - сега и него турнах. Поне не се е увеличило Tired

Последна редакция: нд, 11 дек 2011, 09:22 от Tommelise

# 23
  • Мнения: 73
brawn, Ники отказа АМ като навърши 1 годинка. А в супата слагам едно сухарче или средата на филийка. В основното много рядко слагам.
diana.pd и аз изкарах 3 дни но на грейпфрут и белтък. Сега се чувствам мноооого пречистена. Не знах, че до 17 ч. днес е пълнолунието, но въпреки това смятам да се захраня. Достатъчни са 3 дни, поне за моето коремче.  Grinning А в същност ми е много леко след тази детоксикация, даже с удоволствие я правя, единствен проблем ми е пиенето на вода, колкото и да се мъча 2 литра не мога да ги докарам.
Извинявам се за отклонението!  
Tommelise, с йодасепт се оправям и аз. Дано те облекчи скоро!
Но пък риванол не съм се сетила да сложа.  Rolling Eyes Ето имам вече 2 варианта. То да не се налага...
Герганка, а слагаш ли мед? Аз си мисля, че той прави цялата работа, не лайката.

Последна редакция: нд, 11 дек 2011, 10:33 от velizarka_8

# 24
  • Мнения: 3 260
И да ви питам - децата ви пият ли вода? Моят отказва и пие само подсладен чай или сокове. И е така от съвсем малък. Започнах да му давам чиста вода от началото, не съм му предлагала сок и чай, за да не свиква само на сладко. Но той просто не пиe вода, дори и в най-големите жеги. Опитвала съм да стоплям малко водата, добавяла съм малко мед и пак не иска.

Последна редакция: нд, 11 дек 2011, 10:13 от brawn

# 25
  • Мнения: 73
Мноооооого вода пие, чак се плаша. И чай пие. Но количеството на водата намаля в сравнение с лятото, може би около 600-700 мл. А и аз го ограничавам, наливам само 100 мл., защото и 300 да е ще го изпие. И след час пак 100 мл. и така. Но сложа ли АМ хвърля шишето.

# 26
  • Мнения: 574
Владко, вода пие много малко. Забелязала съм че ако хапне нещо от нашата храна което е подправено и после търси и пие повече вода.
Велизарка, и аз съм така с водата, по - принцип пия малко вода. И при мен е в зависимост от храната, не обичам солено и затова слагам малко сол, когато ям по - солено обаче после много вода пия.

# 27
  • Мнения: 3 260
Някакви предложения как да му пробутвам по малко вода?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 561
Здравейте Simple Smile!
Ние вода пийваме по около 200мл на ден. Соковете са отделно по около 200мл. И вечер кисело мляко пием по около 150мл. АМ мисля, че около годинката го спрях окончателно. Чай предлагах скоро, не искат.
brawn, пробвала ли си да му даваш от нормална чаша? Става им интересно и се опитват па пият. Или с лъжичка да му даваш, все едно се храните. Или със сламка (или от бебешките шишета с вградена сламка или от обикновенна чашка с обикновенна сламка). Моите много обичат кака им да им дава така да пият, независимо какво им дава  Wink

# 29
  • Мнения: 3 260
ilik123, благодаря за идеите, ще опитам тези начини  Peace

Общи условия

Активация на акаунт