Съпруги, чиито мъже пътуват по море-25

  • 36 722
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 293
Добър вечер принцеси!
Днес и аз малко съм така  Joy,тука взеха,че ни оправиха асансьора и ходихме на едно гости ,та се почерпихме по едно уиски. Grinning
Весе,ида и аз с цветето,ако може де. Grinning
Хайде красива вечер на всички! Hug

Последна редакция: нд, 29 яну 2012, 23:29 от Nataliiiiiii

# 661
  • Мнения: 14
Весе, благодаря за поканата!   bouquet  Това, което те очаква тук при нас звучи много вълнуващо, само мога да си мечтая за такъв момент...
Хайде мили дами, ние се цамбурваме в леглото, приятна вечер на всички ви!  smile3524
ПП Весе, аз съм в Бургас, ако има нещо - насреща съм!

# 662
  • Мнения: 2
Добро утро,Морячки!
Къде сте тази сутрин,спите ли или ви е студено?

Хайде по едно топло чайче за сгряване.
Навън е доста студено,която ще излиза да се екипира добре.
Хубав ден и спорна седмица на всички морски принцески! Simple Smile

# 663
  • Мнения: 293
Здравейте!
Днес съм го ударила на чистене.В такова време какво ли друго може да се прави.Не ми се мърда от къщи навън,вятъра е свиреп.ще ходим довечера на рожден ден на баща ми,днес е рожденник.
Слагам по едно питие за негово здраве и за сгряване естествено. Wink


Хубав ден и хайде разпишете се де. Wink

# 664
  • Мнения: 2
Натали,да е жив и здрав татко ти,все така жизнен и трудолюбив  и още дълги години да е край теб.
Вземам си бонбонче,а наздравицата ще е довечера вкъщи.

# 665
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Жив и здрав да ти е татето, Наталке,
И все така около вас! newsm18 newsm59 newsm18

# 666
  • Мнения: 23
Привет,  Hug

 bdbaloniДа е жив и здрав татко ти, Натали!   bdbaloni

Ние днес с малкия направихме една бърза разходка и едно кафенце в тоз студ.  Rolling Eyes

# 667
  • Мнения: 293
Благодаря ви! Hug
Малиии Гери Сян ,ти си по-смела и от мене.Аз днес не съм я извеждала моята принцеса ,вятъра е свиреп. Sunglasses

# 668
  • Мнения: 14
Натали, честит празник, жив и здрав да е!
Ние пък излязохме само до кухнята да отидем и на връщане малкия почна да плаче, измръзнали му бяха бузките от силния вятър, та се наложи да го нося и да бутам количката, не си чувствах ръцете докато се приберем...

# 669
  • Мнения: 23
Благодаря ви! Hug
Малиии Гери Сян ,ти си по-смела и от мене.Аз днес не съм я извеждала моята принцеса ,вятъра е свиреп. Sunglasses

студено си е, но го облякох хубаво, сложих и найлона и айдеее 6 точки беше. Не успя даже да зачерви бузи, ама майка му познайте  hahaha cold

# 670
  • Мнения: 14
ГериСян ето къде била моята грешка, трябваше да метна дъждобрана, ама съм и аз, премръзна детето заради моята разсеяност  Cry
толкова много бързах, че хич не съм се усетила, а досега вятър като е имало все с найлона сме били, къде ми е акъла Sad

# 671
  • Мнения: 274
 wavey  да се резпиша и аз, че от обяд съм излезнала и чак сега се прибирам....ама нали съм с кола по не се усеща студа. Тук при нас днес цял ден е -10С и въпреки слънцето....доста хапеше, а студа стигаше до костите  Mr. Green Аз в това време и на фризьор се замъкнах....
Натали, честит празник, да ти е жив и здрав дълги години бащати и все така да е около вас.
Цветенце, благодаря ти мила, достотъчно ми е дори и виртуалната подкрепа  Hug
Приятна и топла вечер на всички  Hug

# 672
  • Мнения: 23
а да питам едно въпросче: Хващате ли това БТВ лейди??? Щото аз не.... Thinking

# 673
  • Мнения: 2
Гери,никой не може да го гледа
Ето виж това:
 Лицето и гласът на Елена Петрова засега са единственото, което се вижда от новия канал “Би Ти Ви Лейди”, и то по телевизията майка, а не по новата медия, стартирала в събота.

Читатели се обадиха възмутени, че не могат да намерят канала и попитаха защо операторите не го пускат.

“Почти всички оператори го качват в момента, никой не ни е отказал. Чисто технологично обаче това става бавно и ще са нужни няколко дни, за да се появи “Би Ти Ви Лейди” в ефира”, обясниха от Би Ти Ви. Лесно тръгвали каналите, когато просто заемали честотата на някой друг. Този обаче е съвсем нов и отнема време да се качи на мрежата. Разпространява се по кабел и сателит и ще може да се гледа до няколко дни.

Първите епизоди на новите сериали и предаванията по канала със сигурност ще бъдат повторени. Неколкократното излъчване на програмата е една от особеностите на кабелните тематични телевизии.

Спортни деятели заподозряха, че “Би Ти Ви Лейди” ще тръгне на мястото на “Ринг”. Спортната телевизия, която също е на Би Ти Ви, обаче продължава да работи. Няма да я закрият скоро, тъй като има договори за излъчване на първенства за 1-2 години напред. (24часа)
Етикети: Би Ти Ви Лейди

# 674
  • Мнения: 23
Благодаря, Мамар! Значи ще сме в очакване!  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт