ПъРВА БРЕМЕННОСТ-- ПОМОЩ!!!!!!1

  • 2 070
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 403
Така включвам се и аз!
Честита първа бременност нека е безпроблемна, лека и разбира се едно малко ангелче като краен резултат.
За фолиевата кесилина вече са ти казали. Сега с риск да бъда понападната ще ти кажа, че ще чуеш много, ама много мнения не само от форумите, а и от твои близки, всяко мнение само по себе си е правилно /вероятно/, но ти самата ще се усещаш кое как е и защо е. Мисълта ми е не се шашкай излишно, най-важното е да си много, ама много спокойна, защото се отразява на бебето. Бебето усеща какво става с теб, но това със спокойствието при мен беше мисия невъзможна, бях постоянно нервна и нищо му няма на детето. Пулса на бебето е относително да се каже точно кога се чува, аз със втората бременност /която все още тече/ в 7 г.с. отидох на лекар и ми казаха, че имам кухо яйце, но 10-тина дена след като отидохме вече за кюртаж се видя пулса на бебето. Мисълта ми тук е, че има бебенца, които съвсем в началото растат малко по-бавно и може да е чуе малко по късно пулса.
Това с храните не го знаех и аз, но не съм се лишавала от такива неща и нищо ми няма нито на мен нито на малката, но ти ако си решиш ще се пазиш от такива неща Simple Smile Не бих упрекнала никой, който си спазва тези неща, дори евала, ама аз не съм се пазила чак толкова Simple Smile
Абе общо взето като се сетиш за нещо конкретно да питаш, пишеш тука и всички ще се отзовем, иначе то едно ли е, че да се помни всичко Simple Smile
много балгодаря ,мамче. незнам как си изкарала твоита бременност , но такова спокоиствие струи от написаното от теб , че някакси ми олекна . притесненията ми най вече бяха защо не се чува все още сардечен ритъм при условие, че в повечето форуми  пише ,че се чува още в 7г.с. ,но все пак благодаря явно при някои става с малки закаснения. за момента не се саобразявам много с храната, но забелязвам ,че от някои получавам киселини и тях ще огранича. искренно се надявам и за напред да ми бъдеш в помощ Praynig

За това сме тук във форумите да помагаме  Wink Много се радвам, че съм помогнала поне на един човек.  Каквито и питания да имаш винаги всички тук ще се отзовем с радост. Мен лично винаги ме радва като чуя за някоя бременна, а дали я познавам или не е без значения, трябва да има деца и взаимно с каквото можем да си помагаме Simple Smile А за киселините аз не съм имала типичните киселини, но пък страдам от стомах, ама и това  се оправя някак си Simple Smile
Успех ти желая и дано ти приключат рано киселините, че като знам от близки какъв ужас е... Дано ти мине леко бременността Simple Smile

# 16
  • Мнения: 12
благодаря на всички които се опитаха да ми помогнат, но за сазжаление последната една седмица хич не беше добра за мен. остановиха че бебето е спряло да се развива в 6 седмица. за мен беше най големия шок които може да преживее една бадеща маика. вчера беше заветния ден,сутринта получих  кравоизлив и по спешност се наложи да ме приемат. все още не мога да го приема,все още си мисля че ще се сабудя и това няма да ми се случва......след празниците ще се разбере евентуално каква може да е била причината.  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 17
  • Мнения: 9 483
Confused Съжалявам за това което ти се е случило..напълно те разбирам, изживяла съм го; затова те съветвам да не мислиш за причини, да се виниш и т.н...просто в някои моменти природата си знае работата.
Разсейвай се с филми, книги, излизане..каквото ти е приятно за да не мислиш за това-всичко ще е ок следващия път! Peace Hug

# 18
  • Мнения: 403
благодаря на всички които се опитаха да ми помогнат, но за сазжаление последната една седмица хич не беше добра за мен. остановиха че бебето е спряло да се развива в 6 седмица. за мен беше най големия шок които може да преживее една бадеща маика. вчера беше заветния ден,сутринта получих  кравоизлив и по спешност се наложи да ме приемат. все още не мога да го приема,все още си мисля че ще се сабудя и това няма да ми се случва......след празниците ще се разбере евентуално каква може да е била причината.  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

Съжалява и аз за случилото се, аз също те разбирам идеално, знам какво е. Бъди спокойна и както ти е казала MTV не се обвинявай, няма смисъл. Следващия път ще е стане всичко точно както трябва Simple Smile След първата бременност имах едно кухо яйце и беше абсолютен шок за мен, после забременях пак и както вече писах пак ми казаха, че е кухо яйце, но късмета все пак бе на наша страна и се оказа, че си е живо и здраво /към момента/ бебенце. Бъди спокойна и не го мисли, следващия път ще стане   newsm10

# 19
  • Мнения: 147
И аз се присъединявам-много съжалявам,че изживяваш тази загуба и страшна болка,знам какво ти е и аз съм го преживяла,но ще се справиш,ще намериш сили,сигурна съм.
Прави са момичетата-не търси причина,не се самоизмъчвай,случило се е за добро,природата наистина си знае работата.Хвани се за мисълта,че следващият път всичко ще е наред.
Прегръщам те,горе главата,не е лесно да станеш майка,приеми го като част от трънливия път,като трудност,която преодоляваш! Hug

Общи условия

Активация на акаунт