Звездни компромати-120

  • 56 724
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
И какво, да не празнуват рожденният ден на детето си заедно ли? И откъде можем да знаем дали не са правили опити за събиране с тези по4ивки? И да не е длъжен който и да било веднага да оповестява разделите си, като всяко семейство са имали кризи, може да са искали и да са се опитвали да ги преодолеят.

Разбира се, че не значи това. Просто тя беше сложила тяхна снимка от Сен Тропе, прегърнати и да видим колко се обичат и какво семейство са, чакащи съвсем скоро рожденния ден на дъщеря им.

Позьорка! Не ти, аХ`Не, Мария!

# 16
  • Мнения: X
Случайно попаднах на тази снимка, детската чантичка куче на НЛО-то ме разби.  Joy Joy hahaha

# 17
  • Мнения: 284
Случайно попаднах на тази снимка, детската чантичка куче на НЛО-то ме разби.  Joy Joy hahaha



Това Николета Лозанова ли е!? Доста диети е направила, за да хване Валери на въдицата...

# 18
  • Мнения: 9 662

я пробвай така, но махни тирето между разк-рития

И да коментирам  Mr. Green Журналистите в България са невероятни гъзолизци. Направо такова лизане и близане става когато пишат за определени хора!  ooooh!

Сватбата оставила горчив вкус в устата на простосмъртните!
местни и туристи се струпваха на талази да се любуват на разкош и пищност.


 hahaha hahaha hahaha

Сега тъй като съм в Несебър тия дни - струпване на местни, пък камо ли туристи (дето хич ги няма през зимния сезон) не видях.  Rolling Eyes Е може наистина някоя баба клюкарка да се е смесила с "елита", но те са винаги на линия, без значение кой се жени.
Сватбата по нищо не се различаваше от всички останали, които се правят в тази църква в Несебър. А се правят там, не защото е много тузарска, а защото е единствената работеща.
Младоженците са свежи, но родителите на булката сериозно са се вживяли в ролята си на гранде мафиоте!  Crazy

Последна редакция: сб, 10 дек 2011, 15:06 от Ice Queen

# 19
# 20
  • Мнения: 1 813


Без да искам друго да кажа - отиват си като двойка.
Аз не съм виждала много отдавна снимки на неговата съпруга.

# 21
# 22
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Харесвам визуално екс г-ца Арабаджиева. Като булка също е много хубава  Peace

Мария свали халката!  Mr. Green

Зара мечтае да помага на децата в Африка...  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 11 747
Не знаех, че Анджелина Джоли се пробва и като режисьор. Оказва се, че е и сценарист на филма. И явно той е бил причината да седят толкова време в Босна, филма е за войната в Босна, гледам и артистите са от там.

# 24
# 25
# 26
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Имам чувството, че на едната снимка й е трудно да си вдигне ръката. Толкова е слаба, ще се счупи  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 284

Има физиономия на повлеканка. Не симпатизирам на Веско Маринов, но в случая дори ми е жал за него. Тази жена лъже почти колкото фолк-певицата Мария.

# 28
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Знае ли някой каква порода е кучето на Ни Ло - http://www.facebook.com/media/set/?set=a.112436032169961.20782.1 … 933672&type=3?
На мен ми прилича малко на френски булдог, но съм виждала в др цветове и затова не съм сигурна  Thinking





Парис Хилтън

Джесика Бийл

Зоуи Салдана

Последна редакция: сб, 10 дек 2011, 15:42 от angeles

# 29
  • Мнения: 945
И аз мисля че е френски булдог. Обикновено са черни.

Общи условия

Активация на акаунт