Печати за нокти - 9

  • 53 492
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 781
Сиско, и аз тва загледах днес /че вчера много не им обърнах внимание/....менте са на Конад нали? Мойте други шаблони на Конад отзад имат едно като...лепенка със оригиналния сайт на Конад, освен това шаблона за цял нокът е по-голям от тези Хонг-конг-ските  Peace Но пък поне нямам тези картинки  Mr. Green Пробата какво показа, излизат ли картинките хубаво? Освен това....имат ли право да правят такива ментета, на които пише Конад...и изобщо 1 към 1  newsm78


Лака е Кико 341, шаблона е БМ14, печата е с бяла боичка на Конад  Peace
Само дето цвета на лака изобщо не е такъв, ами е страхотно необичайно синьо. Поне аз нямам нищо подобно. Има тюркоазен подтон и изобщо не е толкова ярко. Нямам достатъчно светлина да снимам, а апарата със светкавица показва друг цвят. Топ лака малко ми размаза еднат аснежинка...но ще го преживея  ooooh!


# 16
  • Мнения: 94
И аз имам от китайските имитации на Конад - ПЕРФЕКТНИ са!  Peace
Мишчица, страхотно! Много ми харесва! Трябва да прегледам наличните ми шаблони дали имат снежинка, или нещо, свързано със зимата и Коледа. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 781
Този шаблон от старите БМ шаблони целият е коледен:

От новите също има няколко коледни мотива, елхичка и топка за елха  Peace
Ulenceto Мерси  Embarassed

# 18
  • Мнения: 0
http://www.ooohshinies.com/2011/03/newspaper-notd.html
Това е страхотно и щом се оборудвам подходящо мисля да опитам но кой ли е този страхотен нюанс на синя цвят  Heart Eyes го и мерси за инфото

# 19
  • Мнения: 113
Може ли малко информация за този хонг-конгски сайт, моля.

# 20
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Специално за Мишчица се напечатах с новото менте, еми не беше лесно, все едно печаташ с печат за левче. Качеството естествено не е като на Конад, но за 2 лева, толкоз. Голямо клепане се клепах отгоре за да оправям щетите, в резултат на което единият нокът е със сто балона.
Ето тук го поръчах: http://www.buyincoins.com/details/new-fashion-stamping-device-na … roduct-10326.html

# 21
  • Мнения: 0
Може ли малко информация за този хонг-конгски сайт, моля.
SadАз съм малко куха лейка за този , просто го видях  ако за него питаш    но е  coolcool newsm74 newsm81

# 22
  • София
  • Мнения: 1 781
Сиско, супер се е получило  Peace Май безименния е с балончетата нали? Да не ти пука, поне изглежда страхотно и тоя цвят на Катрис много ти отива  Peace

# 23
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Благодаря ти, точно безименният е с балоните, на тази снимка уж най не си личеше.

# 24
  • Мнения: 556
Момичета, доставката от този сайт наистина ли е безплатна? Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 1 781
Radi D. Мда  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 1 573
Момичета, доставката от този сайт наистина ли е безплатна? Rolling Eyes

Да, безплатна е, а повечето неща са на безумно ниски цени  Mr. Green Идват обаче доста бавно, а сега по празниците сигурно още повече ще закъсняват.  Съветвам те ако поръчваш да плащаш с ПейПал за да можеш да си изискаш парите обратно ако не пристигнат до 40 дни  Peace

Момичета, бихте ли ми предложили някой розов металически лак или боичка, който е подходящ за печати  Thinking Много искам да се спретна с това - http://3.bp.blogspot.com/_fX--nOoiv6w/TUYO81sUk_I/AAAAAAAACB8/P9 … s400/DSC02742.JPG , но нямам подходящо розово  Sad

# 27
  • Мнения: 556
Благодаря ви! Аз и без това смятам след празниците да поръчвам нещо, ако ще поръчвам Simple Smile

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Момичета, бихте ли ми предложили някой розов металически лак или боичка, който е подходящ за печати  Thinking Много искам да се спретна с това - http://3.bp.blogspot.com/_fX--nOoiv6w/TUYO81sUk_I/AAAAAAAACB8/P9 … s400/DSC02742.JPG , но нямам подходящо розово  Sad

От старите S-he 333, но не зная дали вече ги има някъде, но е точно такова розово, каквото търсиш.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 781
Имам го това S-he 333, наистина е същото  Peace
*November Rain* Според мен сегашните Ши-та са същите като старите, но в нови опаковки. Прегледай ги  Peace

Общи условия

Активация на акаунт