Дениз Чакър в Iffet / Целомъдрие/ - Тема 3

  • 22 904
  • 707
  •   1
Отговори
# 30
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Запис и аз в новата тема.
Първо едно голямо благодаря на всички които се гризат за това да имаме такава и то с толкова страхотен облик.На всички благодарение на които можем да гледаме серияла и които полагат огромен труд за това.
Наистина е жалко за това което правят хората и че никои не зачита труда на другия и си преписват чужди заслуги.Жалко е че започваме темата точно така но.... надявам се да я продължим по весело и да я запълним само с хубави новини.И да има толкова нови неща и толкова много коментари че да я изпишем бързо бързо  Hug Като гледам май в анкетата всички сме единодушни  Laughing
А относно субтитрите ако знаете как се правят да са отделно от филма и да се качват в някой сайт със парола която да да се разпространява само по между ни  newsm78  newsm78и аз не знам точно.А и варианта да се качват на др сайт със временен линк но само ние да си знаем къде или по скайп.За др не мога да се сетя.
Добре дошли на всички нови момичета  Hug много се радвам че феновете се увеличават и тук е супер весело и ще ви хареса и всички са толкова мили и гостоприемни  Hug

# 31
  • Мнения: 0
След малко ще си пусна 8 еп.и се надявам моите момчета да ме оставят да си го изгладам Praynig

# 32
  • Мнения: 167
Здравейте мили дружки Hug
Добре дошли на новите момичета и от мен Hug
Ей, аман от интелектуални мародери #2gunfire #2gunfire #2gunfire Предлагам да попитаме Лакунабейб от темата "Езел" - Пипилотка
я познава също - тя е много компетентна и може би ще ни помогне за защитата от кражба #Cussing out А пък за това говедо Джемил #2gunfire - ей има такива хора, мислят се за център на света, нагли с кокилат поглед (ама как го догажда този отвратителен поглед артиста Shocked), готови
да помажат де що стъпят... Close
Сега да ви кажа какво открих - вие може и да знаете, но аз не до тази вечер:
Нашата кака Дилек (Зухал Олджай) всъщност е много известна певица, научих го от темата за "Великолепният век"
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=628732.15
http://www.youtube.com/watch?v=qH9bT2biKbU&feature=relmfu

# 33
  • Мнения: 371
Добър вечер  Hug

Нета ми тази вечер е ужасен не ми зарежда филма, как ще го превеждам  ooooh! 17 минути ми зарежда тази страница  Laughing

Нел, сега заслужаваш една голяма червена точка  Crossing Arms писах инфо за всеки един от артистите и това че е певица го писах, че и същата песен посочих, щото най ми допада  Crossing Arms

Хич не четете, утре да не пише някой с изненада, че Дениз Чакър има няколко изложби  Laughing

# 34
  • Мнения: 11

     Темата ,относно кражбата на епизодите нека да я приключим вече.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 21 691

     Темата ,относно кражбата на епизодите нека да я приключим вече.
Yes, yes, yes....
Поздрав по случая Simple Smile



Опс забравих и почерпката - Тарт маскарпоне и сини сливи ..... да ви е сладко!  Hug

# 36
  • Мнения: 167
Клю -  hahahaприемам всичките ти точки душице #2gunfire #2gunfire - ми знам ли къде съм бляла, уж всичко прочитам Embarassed, ама на - пропуснала съм или тогава не ме е впечатлило...Всъщност в началото и представа си нямах за повечето артисти освен за тези, които играят Иффет и Али Ихсан Thinking
Моля те, моля те - прости ми Peace

# 37
  • Мнения: 11

еее,това ми е една от любимите песни  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

тенкю

# 38
  • Мнения: 0

     Темата ,относно кражбата на епизодите нека да я приключим вече.
И аз това предлагам. Hug
Моренка, отново моя любима песен пускаш. Страхотна си. Hug Благодаря и за почерпката.  bouquet

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 21 691
Радвам се, че съм ви зарадвала( малко тафтология се получи ама няма лошо - нали все е за радост думата  Laughing )!  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 167
Лисанче, извинявам с ако съм прекалила в желанието си да помогна PeaceСпираме, о`к Simple Smile

# 41
  • Мнения: 11
Лисанче, извинявам с ако съм прекалила в желанието си да помогна PeaceСпираме, о`к Simple Smile
Не,мило Мел,не се притеснявай.
просто аз съм опитала всичко,затова няма смисъл повече да се коментира този въпрос

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 21 691
Мел,  и аз не усетих да е личен призива на Лиската.  Hug

С това се надявам да ви усмихна, разсмея ...  аз лично колкото и да го гледам, всеки път умирам от смях  Joy  Joy  Joy ..............

# 43
  • Мнения: 167
Мел,  и аз не усетих да е личен призива на Лиската.  Hug

С това се надявам да ви усмихна, разсмея ...  аз лично колкото и да го гледам, всеки път умирам от смях  Joy  Joy  Joy ..............


  hahahaJoy Joy Joy

# 44
  • Сливен
  • Мнения: 15
аз искам фрагмент  newsm45

Общи условия

Активация на акаунт