Дениз Чакър в Iffet / Целомъдрие/ - Тема 3

  • 22 898
  • 707
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 371
Лисанке, споделям напълно мнението ти, обаче не е честно спрямо хората, които не са виновни  Peace аз предлагам като краен вариант да си пращаме епизода помежду си в скайпа  Peace иначе няма как  Peace

Добре дошла на Vanesitka  Hug

# 16
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз в новата тема Wink


Така,виждам,че се продължава да се краде епизода.Спирам да правя суб на този етап

ПИСНА МИ ,да ни крадат ТРУДА.мн е лесно наготово,а че ние се лишаваме от толкова неща

Това което се случва найстина е отвратително!!!Предполагам ,че чувството е ужасно  #Cussing outвие отделяте толкова много време и нерви за да преведете и оформите субтитрите а някои наготово  ......какво печелят от цялата работа newsm78. А и нали има надписи специално за елит-бг и никовете на момичетата работили по превода!

# 17
  • Мнения: 11
не се притеснявайте,няма да ви лишим от преведени епизоди Hug Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 371
Ами zhu, то е ясно какво печелят! Свободно време и комплименти на наш гръб! Обаче ако си мислят, че това ще продължава така много се лъжат, ние може да сме всякакви , но не и наивни глупачки, които ще си мълчим и ще позволяваме това да продължава  Peace

Съжалявам искрено, че новата тема започна така  Sad

# 19
  • Мнения: 371
не се притеснявайте,няма да ви лишим от преведени епизоди Hug Hug Hug Hug

Моля, който има предложение как да се организираме, или има съвет какво да правим да ни пише на ЛС

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Аз нямам познания  в тази част, как се качва в торенти или в сайтове филма, относно слагането на субтитрите също ....и не бих могла да имам идея как ще стане да се организираме. Съжалявам.

Освен да се уповавате на това, че ви пише имената, дори ги сложете и някъде по средата на филма, та като не са в края/ началото и да не бъдат изрязани( ако е възможно де, пак казвам изобщо не разбирам) евентуално, друго не се сещам. Не мисля, че може да се предотварати кражбата, безсъвестни хора винаги ще има.
Да си го разпространяваме помежду си ... на скайп ли, друго ли... пак не мисля, че е удачно. Значи да си останем затворен кръг. Идвайки нови хора, не ги знаем- кой какъв е и дали няма пак да изтече филма.

# 21
  • Мнения: 11

Да си го разпространяваме помежду си ... на скайп ли, друго ли... пак не мисля, че е удачно. Значи да си останем затворен кръг. Идвайки нови хора, не ги знаем- кой какъв е и дали няма пак да изтече филма.


 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

абсолютно съм съгласна

# 22
  • София
  • Мнения: 627
И аз не мога да измисля нищо , освен в Doxa с някакъв срок на линка  Peace

# 23
  • Мнения: 0
В момента и аз не се сещам за нищо, но и на мен ми писна всеки да си присвоява нашия труд. Повечето от хората, които ни крадат субтитрите си нямат и представа как се слагат субтитрите, колко време ни отнема на нас, а и на преводачките, за да направим цял епизод, които да е достъпен за всички. ooooh!
Сега ми дойде нещо глупаво на ум, но все пак ще си го кажа. В субтитрите ни по принцип пише кой е превел епизода, и кой е направил субтитрите, но това лесно може да се изреже, от човек, които има малко повече познания в тази област. Моята идея е следната. След като някоя от нас, която се грижи за субтитрите, изтегли епизода, да му направи нещо като надпис, който ще стои на екрана през целия епизод. Така дори и да ни го крадат, ще се знае кой е източника.
Не знам дали го обясних разбираемо, но в момента съм доста изнервена. Ако имате въпроси - питайте. Hug Също така мога да ви обясня как се прави този надпис. Peace

# 24
  • Мнения: 11
След като някоя от нас, която се грижи за субтитрите, изтегли епизода, да му направи нещо като надпис, който ще стои на екрана през целия епизод. Така дори и да ни го крадат, ще се знае кой е източника.
Не знам дали го обясних разбираемо, но в момента съм доста изнервена. Ако имате въпроси - питайте. Hug Също така мога да ви обясня как се прави този надпис. Peace

надписа се казва-ЛОГО
и аз вече съм го направила

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 15:43 от lisanka1

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте отново!Благодаря за приветствието на останалите сладуранки!     bouquet
proudgirl,миличка и мен много ме трогна 8-ма серия(даже си поплаках доста).Направо съм потресена от нахалството и егоизма на Джемил като каза на Иффет,че няма да й позволи да се ожени за А.И.
Заболя го значи Thinking.
А за Нил,че взима наркотици,мисля,че по-нататък става ясно защо.Снощи от огромен интерес намерих един турски сайт където изгледах 9-та и 10-та серий.Аз по принцип не разбирам турски език,ама доколкото ми стана ясно,май Нил е имала разочарование в любовта.Извинете ме,ако ви излъжа  Embarassed Embarassed Embarassed.
А относно кражбата на труда ви,това е много нечестна постъпка.Доколкото разбрах момичетата работят през ноща,само и само ние заклетите фенове на сериала да можеме да му се наслаждаваме.Надявам се скоро да се намери някакво решение,на този проблем.
Аз по принцип тегля сериала от elit-bg.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 371
Според мен Джемил не го боли, че Иффет "обича" друг, а че тя продължава живота си без него... той обича да е центъра на нещата... има и типичната мания за собственост... та за това, иначе ако наистина я обичаше щеше да я остави да бъде щастлива с Али Ихсан  Wink така си мисля аз де  Laughing

В началото любимка ми беше Нил... сега не... мисля, че няма нужда да обяснявам защо  Laughing не мога да я разбера, въпреки че самата аз съм зависима( от шоколад де, да не си помислите друго  Mr. Green ) ама нейното няма никаква логика  ooooh! това за любовната мъка явно съм го пропуснала, не знаех, ама ако е заради това...  ooooh! то има ли човек без любовна драма? И айде всички дайте да се друсаме, като имаме любовна мъка... хич не я оправдавам, а направо ми иде да я  fight

# 27
  • Мнения: 0
Така е клюкарка Simple Smile,напълно си права.Всеки в живота си изживява любовна мъка.И както казваш ти,става много интересно,ако всичко започнат да се друсат  Grinning.
Мисля,че в 9-та или 10-та серий видях,че май това е причината.Беше си в студиото и разглеждаше снимки на компа си,които беше снимала.Когато разглеждаше снимки на един хубав мъж  Simple Smile,тя се разплака.Тогава Иффет отиде до нея,и нещо и каза(ама ха де като не разбирам турски,пусто).Та,оттам,останах с впечатлението за дрогата.
Да,и за Джемил си права.Много му е засилено чувството за собственост.Не можа да преглътне,че тя продължи живота си,въпреки,че много го обичаше. Thinking

# 28
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
За да не се крадат субтитрите, най-добре е да бъдат качвани в сайтовете за субтитри, а линк за теглене към тях да се прикача в торента.

Така ще се знае кой е правил превода и тайминга, и ще се обезсмисли кражбата, защото субтитрите ще достигат до всички директно от вас  Peace

могат да се качват тук, например:

http://DMCA-removal-from-Google/

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 15
Оит Здравейте

Лисанче супер тема си спретнала  newsm51 newsm51

а за епизода може някои да се занимава само с качването на филма в различните сайтове и ако някои друг го качи някъде веднага да се алармират съответно админа и модератора на дадения сайт 

Общи условия

Активация на акаунт