Мнения за педиатрите в МЦ "Полимед"

  • 18 523
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
ДАВАЙТЕ МНЕНИЯ ЗА ТОЗИ "ПОЛИМЕД", МОЛЯ.
Дотук намерих само критики за Светла Якова.
Имате ли наблюдения над Педиатрите Николова и Йорданова? Още ли работят там?
Мнения за Панталей Стоянов? 

Към andreevaa В Банишора има 7 ДКЦ, където има педиатри, не е нужно да ходиш чак във Възраждане.

# 16
  • гр.София
  • Мнения: 233
ДАВАЙТЕ МНЕНИЯ ЗА ТОЗИ "ПОЛИМЕД", МОЛЯ.
Дотук намерих само критики за Светла Якова.
Имате ли наблюдения над Педиатрите Николова и Йорданова? Още ли работят там?
Мнения за Панталей Стоянов? 

Към andreevaa В Банишора има 7 ДКЦ, където има педиатри, не е нужно да ходиш чак във Възраждане.


Здравейте,

харесах си д-р Нели Софиянска в МЦ Кристал, намира се на ул. „Осогово“ 55.

Отзах се от 7ДКЦ и Полимед.
В Полимед много се чака при добрите доктори. ЛЛ ми е там, д-р Стамболийски и като гледам какво е чакане-ужас. Не си представям да чакам толкова много с малко дете.

# 17
  • Мнения: 5
За първи път чувам за МЦ Кристал. Споделете после впечатления

# 18
  • София
  • Мнения: 3 030
За първи път чувам за МЦ Кристал. Споделете после впечатления


Намира си съседната пряка до "Полимед", от страната на метрото. Моят син беше при Нелия Иванова, но бяхме много недоволни и го преместих на 3-годишна възраст при д-р Стоянов в Полимед. От него сме доволни.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 030
Има ли новини за педиатрите? Д-р Стоянов се отказвал от практиката си и трябва да намерим спешно педиатър - чакаме бебе до седмица. Sad
Този д-р Стамболийски педиатър ли е? Пише, че е терапевт в сайта на Полимед?

# 20
  • гр.София
  • Мнения: 233
Има ли новини за педиатрите? Д-р Стоянов се отказвал от практиката си и трябва да намерим спешно педиатър - чакаме бебе до седмица. Sad
Този д-р Стамболийски педиатър ли е? Пише, че е терапевт в сайта на Полимед?

Не е педиатър д-р Стамболийски.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 030
Има ли новини за педиатрите? Д-р Стоянов се отказвал от практиката си и трябва да намерим спешно педиатър - чакаме бебе до седмица. Sad
Този д-р Стамболийски педиатър ли е? Пише, че е терапевт в сайта на Полимед?

Не е педиатър д-р Стамболийски.

Благодаря!
А някой педиатър дали записва?

# 22
  • гр.София
  • Мнения: 233
Има ли новини за педиатрите? Д-р Стоянов се отказвал от практиката си и трябва да намерим спешно педиатър - чакаме бебе до седмица. Sad
Този д-р Стамболийски педиатър ли е? Пише, че е терапевт в сайта на Полимед?

Не е педиатър д-р Стамболийски.

Благодаря!
А някой педиатър дали записва?

Трябва да се попита на място. Но ние се отказахме от там, защото има много хора пред кабинетите и с малко бебе мисля, че не е удачно да чакаме.

# 23
  • София
  • Мнения: 412
Има ли новини за педиатрите? Д-р Стоянов се отказвал от практиката си и трябва да намерим спешно педиатър - чакаме бебе до седмица. Sad
Този д-р Стамболийски педиатър ли е? Пише, че е терапевт в сайта на Полимед?
Наистина ли? Кога се отказва? Той ли Ви каза? Имате ли представа до кога трябва да си търсим сега нов доктор? Толкова рядко ходим и толкова малко говори с нас, че от форума трябваше да разбера  ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 030
Има ли новини за педиатрите? Д-р Стоянов се отказвал от практиката си и трябва да намерим спешно педиатър - чакаме бебе до седмица. Sad
Този д-р Стамболийски педиатър ли е? Пише, че е терапевт в сайта на Полимед?
Наистина ли? Кога се отказва? Той ли Ви каза? Имате ли представа до кога трябва да си търсим сега нов доктор? Толкова рядко ходим и толкова малко говори с нас, че от форума трябваше да разбера  ooooh!
Така ни каза, но не е ясно откога. Синът ми за сега остава при него, няма да търсим друг педиатър. Доколкото разбрах, ще има заместник, който ще поеме практиката му, но и той не е ясен, кой ще е.

# 25
  • Мнения: 1 396
Аз и в съседна тема писах, че аз и дъщеря ми сме при д-р Мария Димитрова в Полимед и изобщо не съм доволна от нея. За да съм полезна ще кажа за тези, които се интересуват да не си губят времето, защото тя не приема нови пациенти. Ходих да моля Заяков да приеме дъщеря ми, поне тя да се премести от Димитрова, но той ми отказа, защото имал страшно много пациенти. С две думи не си губете времето, освен ако нямате някакви лични познанства с тях. Изводът ми е, че май ще трябва да търся педиатър срещу заплащане, защото по здравна каса получаваш само чакане по опашки и късане на нерви.

# 26
  • Мнения: 1 554
Здравейте, виждам, че темата е стара, но ме интересува. Може ли някой да даде скорошни отзиви от Педиатрите в Полимед за новородено. Благодаря

# 27
  • София
  • Мнения: 3 030
Читави няма вече там. Или да има, не приемат нови пациенти.

# 28
  • Мнения: 1 554
А някакви препоръки за някой наоколо или поне център?

# 29
  • Мнения: 829
Подновявам темата. Моля за отзиви за педиатър в Света Троица.

Общи условия

Активация на акаунт