Добър педиатър в центъра

  • 1 804
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Мами, може ли да ми препоръчате добър педиатър в района на МОЛ София, Зона Б5, понеже искам да сменям нашата?

# 1
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Педиатри има в Кристал и в Полимед. Вашата педиатърка в някой от двата центъра ли работи? Ако е от Полимед, съм чувала, че не искат да си "разменят" пациенти.

# 2
  • Мнения: 7
Използвам темата да попитам за препоръка за добър педиатър в района на. Опълченска до 11 ДКЦ за ЛЛ на новородени бебета? Виждам, че и МЦ Полимед е наблизо. По възможност да е само педиатър, а не общопрактикуващ, да не се чака много и да си вдига телефона.

# 3
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
При всички в Полимед се чака. В МЦ Кристал, до Еврейското училище се намира, също има педиатри-лични лекари. Относно телефона - трудна работа Confused

# 4
  • Мнения: 1 396
И аз съм в търсене на педиатър точно в този район. В момента сме при д-р Мария Димитрова Полимед и изобщо не съм доволна.  Никога не си вдига телефона, а пред кабинета ѝ винаги има по 10 човека. Държи се нагло и е от лекатите, който отдавна са се превърнали просто в търговци. Може преди да е била добра,но след като е записала 2000 чавека не става за нищо.

# 5
  • Мнения: 19
Нашата Гочева е същата работа. Лошото е че смените са до края а юни а после чак декември а няма никви отзиви на мами! Моля помагайте Sad

Общи условия

Активация на акаунт