Набор 93-и вече изкласи- 2

  • 51 743
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 860
Честита 2012 Година! Да е много успешна за зрелостниците и да им донесе всичко, което са си пожелали. Най-вече приемане в избрания университет Grinning
Видях назад този пост
Цитат
Ние пък сме другата крайност - станала е тревопасна  . Вегетарианството ми е разбираемо, все пак е начин на мислене, но вегетарианците ядат сготвено, а нашата е само на сурови плодове и зеленчуци. Единствената термична обработка е варене на пара на грах, броколи и подобни. Съответно винаги е гладна и непрекъснато хрупа нещо. Всеки ден нося торби с килограми ябълки, домати, моркови, салати и т.н. Ръце не ми останаха. Съседите ми се чудят на огромните торби . И само се моля да не се разболее от нещо
Таня, аз съм на същата диета вече четвърта година. Не е моя приумица, наложително е. Когато започвах, ме предупредиха за две опасности - анемия и диабет. Наблюдават ме лекари непрекъснато. Не е зле ако джипито се наеме с тази задача и отвреме - навреме пуска на дъщеря ти изследвания за ваше успокоение, пък и за всеки случай. И моят син е обзет от подобни мании и вече му се отразява на здравето, но не иска сам да се коригира. Нямам нерви да се занимавам  с неговите тъпни и вече съм се уговорила с психолог след сесията да започне да ходи. Надявам се жената да му налее разум, иначе не знам.... #Cussing out

# 76
  • Мнения: 1 045
Честита Нова Година! Да е мирна и здрава и успешна за нашите зрелостници! Дано се сбъднат мечтите им!

# 77
  • София
  • Мнения: 13 277
Честита Нова Година! Нека донесе на всички много здраве и късмет, а на децата ни и много успехи на предстоящите изпити. Дано наесен всеки да е в най-желания университет!

unadaptable, благодаря за предупреждението. Ще говоря с личната лекарка. Остава само да има и кой да отиде на изследвания Sad.

Ние вече си имаме рокля  Grinning. От мола на Цариградско шосе. Заради празниците имаше зареждане на официални облекла, а в магазина, от който я взехме и 50% намаление. Все още не е на 100% сигурна, че това е търсената рокля, но поне се успокои, че има тоалет.  Laughing Сега ще може да учи по-спокойно  Wink. Каза, че все пак ще се оглежда и ако си хареса друго, тази ще остане за втората вечер (още не знае дали ще има такава  Mr. Green). Ох, само нерви да имаме....  Laughing

# 78
  • София
  • Мнения: 1 127
ЧЕСТИТА  НОВА  ГОДИНА
Да е мирна , укпешна и щастлива за всички вас и вашите семейства.На всички деца пожелавам незабравим бал и успешно следване!

# 79
  • София
  • Мнения: 409
Честита и щастлива 2012 и от мен!
Успешен старт в Новата година на всички!
Нека през тази година водният дракон дари децата ни със здраве, сила и издръжливост, за да постигнат целите си. Но най-вече- дано да бъдат щастливи, разумни и ни дават много поводи да се гордеем с тях!

Я сега се похвалете, какви късмети ви се паднаха в Новогодишната нощ?

В нашата баница имаше две късмета, свързани с учението (предназначени за учениците), но и двата се паднаха ...на мен Joy
Малка утеха ми е, че уцелих и паричката Mr. Green
За това пък на децата се паднаха безгрижните късмети и тези с новите придобивки Joy
Въобще - посмяхме се, а и малко да се сбъдне от тях, ще съм доволна!

Таня, честито за роклята! Ние още дори и не говорим за бала, а и моят си няма и най-малка представа какво иска ooooh!

# 80
  • София
  • Мнения: 13 277
Я сега се похвалете, какви късмети ви се паднаха в Новогодишната нощ?

Нормално звучащите късмети вече забравих на кого се паднаха, но на Мъро (от подписа ми) му се падна да учи в Германия hahaha.

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 02:12 от Тaня67

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Здравейте, честита нова година, много здраве и само здраве, другото ще се нареди.
Моята кандидат студентка се отказа, мъчно ми е. Не за това, че няма веднага да учи,а че реши да замине, надявах се да не я одобрят, но..... още от първия път стана. Как ще живея без нея не знам имам и по-малка дъщеря за утеха. Сърцето ми се къса, ние имаме много специална връзка, тя не ми е дете, а най-добрата приятелка и утеха. Боже, пази я Praynig и всички деца! Там ще реши дали ще запише да учи там или ще се върне тук. Иска медицина на учи, слава богу навиват я за тук.  Но в крайна сметка няма да и се бъркаме за нищо, тя да чертае пътя си както реши ние може само да я подкрепим. Иначе сме готови с тоалета, обувките, обмисля се прическа,грим и такива дребни неща, ресторанта също е ангажиран- спокойна съм поне за това.
Опитвам се да не мисля за заминаването което ще е началото на юни. Ох, господ да ги пази! Praynig Praynig Praynig

# 82
  • София
  • Мнения: 409
на Мъро (от подписа ми) му се падна да учи в Германия,   hahaha.

Аааа, Мъро е невероятен красавец! Позира като професионален модел. За тази фотосесия пиша 6 на автора!  Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 13 277
на Мъро (от подписа ми) му се падна да учи в Германия,   hahaha.

Аааа, Мъро е невероятен красавец! Позира като професионален модел. За тази фотосесия пиша 6 на автора!  Peace

Благодаря! Красавец ми е той и е много кротък. Понякога си мисля, че наистина позира за снимките  Grinning. Изобщо не ме ядосва, за разлика от каките. Ще ги сложи в задния си джоб като се изучи вместо тях в Германия  hahaha. Свикнал е на всякакви "издевателства" още от времето, когато сегашната 12-класничка му правеше фризури и всякакви други щуротии. А той търпеливо понасяше и топирането със ситни гребенчета, и дрешките, които му обличаха, и возенето в коша на детското колело.... Присъствието на джуджетата изобщо не го впечатли. Само дето снимките са стари. Тази година не успях да се накарам да го снимам пак с коледна премяна.  Laughing

sauron, какво да се прави  Sad. Май голяма част от пишещите тук ги очаква раздяла с децата. При мен всъщност ще замине "малката утеха". Съвсем ще ни опустее къщата. Ще си останем да се гледаме само с дядо Мъро и да чакаме празниците... Остава ни и успокоението, че е за тяхно добро.

Последна редакция: вт, 03 яну 2012, 21:19 от Тaня67

# 84
  • Мнения: 75
Здравейте и от мен Simple Smile И аз съм абитуриентка, уредих се и с рокля Grinning
Искам да се включа в темата за храненето.. не изпускайте нещата, защото става зле.. Аз се "влачих" повече от 2 години по лекари и все още си нося проблемите, свързани с храненето. Sad

# 85
  • София
  • Мнения: 1 127
Я сега се похвалете, какви късмети ви се паднаха в Новогодишната нощ?

ка

Ох, хич не искам да се хваля , че на моя абитурент му се падна "Тази година булка , догодина люлка"  #Crazy ами сега какъвто съм Марко Тотев ша вземе да се сбъдне.А дано не , че малко му е раничко.

# 86
  • София
  • Мнения: 13 277
Я сега се похвалете, какви късмети ви се паднаха в Новогодишната нощ?

ка

Ох, хич не искам да се хваля , че на моя абитурент му се падна "Тази година булка , догодина люлка"  #Crazy ами сега какъвто съм Марко Тотев ша вземе да се сбъдне.А дано не , че малко му е раничко.

 hahaha Дано остане за по-късно  Laughing.  Като ги измислях, за малко не написах по навик сватба (като сме по-голяма компания все има някой нуждаещ се от този късмет  Wink), но се въздържах. Реших, че на никого не му трябва  Laughing.

Мед и канела, хубаво го казваш, но за съжаление чак когато човек се опари, започва да се заслушва в съвети. Колкото и да говоря, за нея това е най-правилният начин на хранене. Дори започва да изброява колко ползи има до момента. Факт е, че не е имала алергични кризи от доста време (не изключвам възможността да ги е израстнала), а и доста често ѝ прилошаваше в жегите. Това лято не се е случвало. Ще съм доволна ако се съгласи поне да се изследва през определено време, но не съм сигурна, че ще стане.

# 87
  • София
  • Мнения: 409
Ох, хич не искам да се хваля , че на моя абитурент му се падна "Тази година булка , догодина люлка"  #Crazy ами сега какъвто съм Марко Тотев ша вземе да се сбъдне.А дано не , че малко му е раничко.

Не думай!    ooooh!      Вярвай, че ще прояви здрав разум момчето  Laughing  
Млади сме за баби още!  Joy

Аз за това редуцирах предварително всички късмети, свързани с бебета и сватби  Joy, но може би трябваше да умножа тези на учението!

# 88
  • Варна
  • Мнения: 3 363
На моя му се паднаха "мързелът, здравето и богатството", 3 отделни късмета , но в едно парче от баницата . Булка и люлка не сложихме.  Само това ми липсва , дъщеря ми е на 5 г. и е още като бебе, едно внуче ще ме довърши съвсем  Mr. Green 

Тaня67, явно и влияе добре, поговорете си да се изследва веднъж годишно и и обясни,  че така ще сте спокойни и двете, че този вид хранене е подходящо за нейния организъм.

Честито за роклите , който си е купил   bouquet. Предполагам ,че ние ще купим костюма 2 дни преди бала от немай къде. Минахме през всякакъв вид мрънкане - от "защо трябва да ходя на бала" до "защо ще ми трябват нови дрехи, да вземем от някой братовчед назаем". Хич не е ентусиазиран нещо по темата  newsm78

# 89
  • Мнения: 75
Моята рокля я поръчах по интернет и я шиха по мои мерки, че стандартният най-малък размер ми е... голям. Laughing Роклята е перфектна, наистина не очаквах.

Общи условия

Активация на акаунт